Stanislav 1975
23.11.07,09:46
Mrkla som trochu do tejto témy a keďže som od prírody zvedavá, nedalo mi a na základe indícií, ktoré Stano uviedol som si dovolila zapátrať. Kľúčové slová poistka, financie, ďalej Bratislava, dátum narodenia manželky, 200 súhlasov, a našla som jeden nick obsahujúci ženské meno a ešte niečo k tomu a myslím, že som sa trafila.
Ajajaj, Leilinka, nechaj to tak radšej:eek:, som nevedel, že sa mojej témy chytí aj Sis-ka. Nechaj to tak, radšej si daj Kit Kat, prípadne kofolu- keď ju miluješ, nieje čo riešiť.:)
kukučka
23.11.07,20:26
Tak, tak, pobavili sme sa, ale, hromy-blesky, či búrku netreba. Ani v pohári vody. Uzavri Ty len uzavretú koaličnú dohodu. A na jej spečatenie kúp prstienok. Pečatný byť nemusí. :D:D:D
Eulalia
24.11.07,04:18
.. a potom prstienku, možno bude mať možnosť aj škatuľku niekam zapojiť... Myslím samozrejme na PC, čo si Vy zase domýšľate.....
cloe
24.11.07,09:19
.. a potom prstienku, možno bude mať možnosť aj škatuľku niekam zapojiť... Myslím samozrejme na PC, čo si Vy zase domýšľate.....

:D:D:D:D:D:D
abel
24.11.07,10:15
Mrkla som trochu do tejto témy a keďže som od prírody zvedavá, nedalo mi a na základe indícií, ktoré Stano uviedol som si dovolila zapátrať. Kľúčové slová poistka, financie, ďalej Bratislava, dátum narodenia manželky, 200 súhlasov, a našla som jeden nick obsahujúci ženské meno a ešte niečo k tomu a myslím, že som sa trafila.
Všetci, čo sa toho dopátrali pre vlastnú spokojnosť vedia, že prezradením kúzla tajomnosti by celá táto téma stratila svoje čaro a okrem toho my tu všetci vieme, čo sa patrí a čo nepatrí. Je to len a len vec zadávateľa a už nedávajte žiadne indície, lebo tu vôbec nejde o zisťovanie identity :cool:
Eulalia
24.11.07,10:27
Všetci, čo sa toho dopátrali pre vlastnú spokojnosť vedia, že prezradením kúzla tajomnosti by celá táto téma stratila svoje čaro a okrem toho my tu všetci vieme, čo sa patrí a čo nepatrí. Je to len a len vec zadávateľa a už nedávajte žiadne indície, lebo tu vôbec nejde o zisťovanie identity :cool:


Myslím, že práve kvôli tej tajomnosti tu bol taký krááááásny mrníííííík.....
Kazu
24.11.07,14:12
Ajajaj, Leilinka, nechaj to tak radšej:eek:, som nevedel, že sa mojej témy chytí aj Sis-ka. Nechaj to tak, radšej si daj Kit Kat, prípadne kofolu- keď ju miluješ, nieje čo riešiť.:)

Aby si sa začal báť otvoriť ak niekto nečakaný zazvoní. Možno nejaká poraďácka faninka za teba príde aj domov orodovať. :--- To vieš, Slovensko je malá krajina, tu sa nič neutají, agentúra JPP pracuje rýchle a spoľahlivo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
rickman
24.11.07,16:08
agentúra JPP pracuje rýchle a spoľahlivo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

http://thediaperdiaries.files.wordpress.com/2007/07/laughing.jpg
Stanislav 1975
24.11.07,21:02
Aby si sa začal báť otvoriť ak niekto nečakaný zazvoní. Možno nejaká poraďácka faninka za teba príde aj domov orodovať. :--- To vieš, Slovensko je malá krajina, tu sa nič neutají, agentúra JPP pracuje rýchle a spoľahlivo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Čaute, ja si už inak na náhody dávam obrovský pozor, odvtedy, čo sa mi stalo v Turecku, v Istanbule pri modrej mešite v roku 1992-
Normalne si idem a zrazu, že ahoj Stano sa mi ozve spoza chrbáta-ja kuknem a ...
... triedna učiteľka
Akože, to už, čo je aká náhoda, nepoviem niekde v Trnave sa stretnúť, ale v Turecku?
Odvtedy tvrdím, že by som si nebol istý ani na pobreží Slonoviny
Marianna01
26.11.07,16:32
Čaute, ja si už inak na náhody dávam obrovský pozor, odvtedy, čo sa mi stalo v Turecku, v Istanbule pri modrej mešite v roku 1992-
Normalne si idem a zrazu, že ahoj Stano sa mi ozve spoza chrbáta-ja kuknem a ...
... triedna učiteľka
Akože, to už, čo je aká náhoda, nepoviem niekde v Trnave sa stretnúť, ale v Turecku?
Odvtedy tvrdím, že by som si nebol istý ani na pobreží Slonoviny

Mám známych, ktorí bývali v jednej dedine. Poznáte to, dedina dlhá ako týždeň pred výplatou, takže tí z horného konca nevideli tých z dolného aj niekoľko rokov. Presne ako títo dvaja. Zrazu na dovolenke v Turecku sa ako 30roční stretli, dala sa tam dokopy a na Slovensku bola svadba :)
Anja111
26.11.07,16:38
Mám známych, ktorí bývali v jednej dedine. Poznáte to, dedina dlhá ako týždeň pred výplatou, takže tí z horného konca nevideli tých z dolného aj niekoľko rokov. Presne ako títo dvaja. Zrazu na dovolenke v Turecku sa ako 30roční stretli, dala sa tam dokopy a na Slovensku bola svadba :)
Tak, ale to bolo zasa krásne stretnutie...
Rozalka
29.11.07,19:51
Mrkla som trochu do tejto témy a keďže som od prírody zvedavá, nedalo mi a na základe indícií, ktoré Stano uviedol som si dovolila zapátrať. Kľúčové slová poistka, financie, ďalej Bratislava, dátum narodenia manželky, 200 súhlasov, a našla som jeden nick obsahujúci ženské meno a ešte niečo k tomu a myslím, že som sa trafila.

Pre preverenie tipu dávam ďalšie Ti indície:
http://www.porada.sk/580679-post24.html
pikulik
04.12.07,21:13
Milý Stano.Buď rád, že si bol vyhodený iba z porady manželkinho konta. Mňa,môj manžel vyhadzuje "od počítača".On nenávidi počítač, nevie ho ani zapnuť.Som na ňom denne najviac 2-3 hodiny večer.Vraj nevie o tom, aby v našej dedine "dôchodkyne" ako ja,sedeli pri počítači.Pre pokoj v rodine, sa tejto vymoženosti niekedy vzdám aj dva dni.Aspoň že u deti mám pochopenie.Aj teraz pozerá telku a frfle.....
Tanče
05.12.07,20:05
Pre preverenie tipu dávam ďalšie Ti indície:
http://www.porada.sk/580679-post24.html


jéééj to akože JA?

ale nejako ti to nepasuje. Súhlasov ešte namám 200, som z PD....ale inak by to - mohlo byť. Takú 1975 - ...hm. čoby nie. Beriem!
Rozalka
06.12.07,13:18
jéééj to akože JA?

ale nejako ti to nepasuje. Súhlasov ešte namám 200, som z PD....ale inak by to - mohlo byť. Takú 1975 - ...hm. čoby nie. Beriem!
Drahá Tanče, to si teda riadne vedľa, ja som mala na mysli Noriku M! :D:D
Leila2006
06.12.07,13:24
Žeby tu bola medzi nami zamaskovaná Norika M? No, všetko je možné. Ale nesedí mi k nej ten Stanislav.
Leila2006
06.12.07,13:25
Mimochodom, ani Stanislav sa tu už dlho neukázal, alebo sa mýlim?
Tanče
06.12.07,17:17
Drahá Tanče, to si teda riadne vedľa, ja som mala na mysli Noriku M! :D:D


:mee::mee::mee::mee::mee: tak to si ma zronila a dobehla zároveň! Dosť čo som mala hrozný deň a ešte toto....:mee::mee::mee::mee::mee:
Rozalka
06.12.07,17:26
Tanče
06.12.07,17:56
To ma teda mrzí, posielam na potešenie



:mee::mee::mee: nempotešilo, myslela som že napíšeš, že to bol len žart s NM , a že ja som to predsa len dobre pochopila :mee::mee::mee::mee:
Stanislav 1975
06.12.07,22:13
Mimochodom, ani Stanislav sa tu už dlho neukázal, alebo sa mýlim?

Ahoj Leilinka, chýbal som ti? To vieš vela práce, ale aj keď sa zdá že tu niesom tak Vás (Ťa) vidím:):):)
Leila2006
07.12.07,06:49
Ahoj Leilinka, chýbal som ti? To vieš vela práce, ale aj keď sa zdá že tu niesom tak Vás (Ťa) vidím:):):)

Chýbalo trochu vzrúšo, ty si to tu tak dobre naštartoval. :D Ináč, tušila som, že si to tu nenecháš ujsť. btw. tá Leilinka je supéér..:)
Stanislav 1975
07.12.07,22:17
Chýbalo trochu vzrúšo, ty si to tu tak dobre naštartoval. :D Ináč, tušila som, že si to tu nenecháš ujsť. btw. tá Leilinka je supéér..:)

Tak keď je Leilinka super, tak čo potom povieš na Leilinočka????:D:D:D
Rozalka
08.12.07,09:07
Tak keď je Leilinka super, tak čo potom povieš na Leilinočka????:D:D:D
Nič ma do toho nie je, ale mne by sa viac páčilo Leilinôčka:):)
Melnick
08.12.07,10:33
Ahoj Leilinka, chýbal som ti? To vieš vela práce, ale aj keď sa zdá že tu niesom tak Vás (Ťa) vidím:):):)
Stanko, Stanko Ty beťárisko, ale trápiš tie dievčence. :D:D:D

A pozor na Leilinôčky ,aby manželka neurobila totálny STOP !!!! :D:---:---
Tanče
08.12.07,12:09
Nič ma do toho nie je, ale mne by sa viac páčilo Leilinôčka:):)


Noo, noo, prednedávnom si ma mu odoprela a dávala do kopy s Norikou - žeby s Norikôčkou (?)... a teraz toto! čo to ? ;):D
som z toho celá nejaká zmätená
nordero
08.12.07,16:08
tak servus stando.:)
Melnick
08.12.07,17:26
tak servus stando.:)
Čože, čože nordero, aj Ty si bol manželkou vyhodený????:):D:---
Stanislav 1975
08.12.07,19:12
Nič ma do toho nie je, ale mne by sa viac páčilo Leilinôčka:):)
Rozalka, máš pravdu, ale za 33 rokov života som sa ešte nenaučil na klávesnici dávať okáne...:D
Stanislav 1975
08.12.07,19:15
Noo, noo, prednedávnom si ma mu odoprela a dávala do kopy s Norikou - žeby s Norikôčkou (?)... a teraz toto! čo to ? ;):D
som z toho celá nejaká zmätená
Tanče, nič si z toho nerob- ja som už tiež z toho popletený- kto, s kým, kedy, ako, prečo, za čo
A ja a Norika? Nehrozí- nechcel by som aby si ma Braňo chytil niekde v tmavej uličke...:D
danushka
08.12.07,19:50
Tanče, nič si z toho nerob- ja som už tiež z toho popletený- kto, s kým, kedy, ako, prečo, za čo
A ja a Norika? Nehrozí- nechcel by som aby si ma Braňo chytil niekde v tmavej uličke...:D

Jeeej, som tu nebola dlho v tejto téme, už je z nej román...neviem, čo sa tu rozoberalo na toľkých stranách:D, ale že Norika a Braňo tu medzi nami:eek::eek::eek:
Rozalka
09.12.07,08:29
Noo, noo, prednedávnom si ma mu odoprela a dávala do kopy s Norikou - žeby s Norikôčkou (?)... a teraz toto! čo to ? ;):D
som z toho celá nejaká zmätená
Tanče, žiarliš zbytočne, ja som sa vyjadrila len k menu....

Norikôčka nepasuje, to mi už kvočku pripomína, možno aj oprávnene :D:D
Tanče
09.12.07,15:53
Tanče, žiarliš zbytočne, ja som sa vyjadrila len k menu....

Norikôčka nepasuje, to mi už kvočku pripomína, možno aj oprávnene :D:D


Drahá Rozi no tak z toho som už ale totalne vedľa. K akemu menu ? V tom príspevku ktorý si hodila ako link, su len dve mená: 1. Tanče
2. Norika M.
Tak ako sa z tohto vyvlečieš? :rolleyes:

Stando, nešpekuluj, kto, kde kedy s kým.... Ja tu o teba bojujem, tak pomôž!!!! :confused:

Danushka vitaj a zaraĎ sa!
Melnick
09.12.07,16:07
Tanče nebojuj - možno zabojuje ON.:D:D:D
Tanče
09.12.07,16:11
Tanče nebojuj - možno zabojuje ON.:D:D:D

vyčkajme času ako kôčka klasu...
Rozalka
09.12.07,16:33
Tanče, Tanče, vytrhuješ vety z kontextu. Najprv tu bol takýto príspevok v téme o rovnoprávnosti žien:
som velmi zvedavý , čo na toto povie Tanče, velmi som zvedavý na jej názor a ja si zatiaľ idem kuknúť "utláčanú" , "týranú" ženu Noriku M.

Ja som to napísala Leile, ktorá ako dobrý detektív, skúmala nicky, ktorá z nás by prišla do úvahy.
Takže som jej tým dala na vedomie, aby hľadala len medzi Norikami, pretože vtedy sa mi to zdalo, že Stano píše o svojej manželke, teraz s odstupom času to vidím tak, že išiel pozerať TV, kde práve dávali program o tejto "svetoznámej" pani.

Čo sa týka tvojho príspevku:



Drahá Rozi no tak z toho som už ale totalne vedľa. K akemu menu ? V tom príspevku ktorý si hodila ako link, su len dve mená: 1. Tanče
2. Norika M.
K akému menu: k zdrobneline od Leila, lebo sa mi zdalo spisovnejšie Leilinôčka (a teda to už bolo k úplne inému príspevku).


P.S. Dovolila som si zmeniť tvoju červenú, pretože odkedy som si prečítala blogy, červenú farbu nepoužívam.
danushka
09.12.07,19:44
Počuj Stančo, nedáš spávať kolegyniam, že ktorá je tá Tvoja vyvolená...Nechceš mi to prezradiť cez ss, šak ja to nikomu nepoviem;)...aspoň jedna z nás by bola na koni. (btw.a Vy baby ostatné teraz tíško, nič ste nečítali, máte tu špióna, ale psssst!)
Stanislav 1975
09.12.07,19:58
Drahá Rozi no tak z toho som už ale totalne vedľa. K akemu menu ? V tom príspevku ktorý si hodila ako link, su len dve mená: 1. Tanče
2. Norika M.
Tak ako sa z tohto vyvlečieš? :rolleyes:

Stando, nešpekuluj, kto, kde kedy s kým.... Ja tu o teba bojujem, tak pomôž!!!!

Joooooooooj, Tanče, ďakujem, že za mňa bojuješ a máš pravdu- takže ľudkovia- Tanče má (skoro) vždy PRAVDU,Prieevidza- jedem jedem
Stanislav 1975
09.12.07,20:04
Počuj Stančo, nedáš spávať kolegyniam, že ktorá je tá Tvoja vyvolená...Nechceš mi to prezradiť cez ss, šak ja to nikomu nepoviem;)...aspoň jedna z nás by bola na koni. (btw.a Vy baby ostatné teraz tíško, nič ste nečítali, máte tu špióna, ale psssst!)
Danushka, ešte neprišiel ten čas na prezradenie tajomstva, ale predstav si, že moja vyvolená je tvoja skoro rodáčka-pochadza z mestečka od Ke vzdialeného cca. 38 km a je to smerom na Michalovce- ak uhádneš na 1 krát, ktoré je to mestečko, tak máš u mňa 2 Magnumy- od Algidy.

Juuuj, len dúfam, že to nieje nejaká skrytá reklama, že možem to tak propagovať to tu.:eek:
Stanislav 1975
09.12.07,20:07
Tanče, Tanče, vytrhuješ vety z kontextu. Najprv tu bol takýto príspevok v téme o rovnoprávnosti žien:
som velmi zvedavý , čo na toto povie Tanče, velmi som zvedavý na jej názor a ja si zatiaľ idem kuknúť "utláčanú" , "týranú" ženu Noriku M.

Ja som to napísala Leile, ktorá ako dobrý detektív, skúmala nicky, ktorá z nás by prišla do úvahy.
Takže som jej tým dala na vedomie, aby hľadala len medzi Norikami, pretože vtedy sa mi to zdalo, že Stano píše o svojej manželke, teraz s odstupom času to vidím tak, že išiel pozerať TV, kde práve dávali program o tejto "svetoznámej" pani.


Rozalka, bingo- áno mal som na mysli tetu Noriku z Pereša.
Stanislav 1975
09.12.07,20:17
Inak, mile poraďáčky- želám Vám príjemný začiatok nového pracovného týždňa, veľa lásky a žiadne omyly v účte( akože v účtovnictve je to myslené)
Tanče
09.12.07,21:14
Stando ty si teraz dobiehal čo si zameškal alebo si si nadbehol čo zameškáš?.
Inak dík za všetko a aj za podporu v boji o teba! A idem rýchlo študovať mapu, nech predbehnem Rozalku, ja magnum milujem,...
Rozalka
10.12.07,09:38
Stando ty si teraz dobiehal čo si zameškal alebo si si nadbehol čo zameškáš?.
Inak dík za všetko a aj za podporu v boji o teba! A idem rýchlo študovať mapu, nech predbehnem Rozalku, ja magnum milujem,...
Neboj Tanče, nemusíš utekať ... nie že by som nemala rada magnum, ale idú sviatky, :)musím si miesto nechať na iné maškrtky ...
Tanče
11.12.07,21:46
Neboj Tanče, nemusíš utekať ... nie že by som nemala rada magnum, ale idú sviatky, :)musím si miesto nechať na iné maškrtky ...

asi naozaj nejdem utekať, Stando asi tento chlievik už vynechal zo svojho repertoáru;)
Tanče
16.12.07,23:40
Tanče, Tanče, vytrhuješ vety z kontextu. Najprv tu bol takýto príspevok v téme o rovnoprávnosti žien:
som velmi zvedavý , čo na toto povie Tanče, velmi som zvedavý na jej názor a ja si zatiaľ idem kuknúť "utláčanú" , "týranú" ženu Noriku M.

Ja som to napísala Leile, ktorá ako dobrý detektív, skúmala nicky, ktorá z nás by prišla do úvahy.
Takže som jej tým dala na vedomie, aby hľadala len medzi Norikami, pretože vtedy sa mi to zdalo, že Stano píše o svojej manželke, teraz s odstupom času to vidím tak, že išiel pozerať TV, kde práve dávali program o tejto "svetoznámej" pani.

Čo sa týka tvojho príspevku:


K akému menu: k zdrobneline od Leila, lebo sa mi zdalo spisovnejšie Leilinôčka (a teda to už bolo k úplne inému príspevku).


P.S. Dovolila som si zmeniť tvoju červenú, pretože odkedy som si prečítala blogy, červenú farbu nepoužívam.


Joooj ,som to ja hlava deravá.... tento príspevok mi až teraz došou!
Mne totiž bolo jasné= hneď že ide o Noriku z Pereša, preto som sa pasovala za Standovu polovičku! .... he he he nechápavych nas je tu viiiiaaac ;):)
Tanče
16.12.07,23:46
Danushka, ešte neprišiel ten čas na prezradenie tajomstva, ale predstav si, že moja vyvolená je tvoja skoro rodáčka-pochadza z mestečka od Ke vzdialeného cca. 38 km a je to smerom na Michalovce- ak uhádneš na 1 krát, ktoré je to mestečko, tak máš u mňa 2 Magnumy- od Algidy.

Juuuj, len dúfam, že to nieje nejaká skrytá reklama, že možem to tak propagovať to tu.:eek:


našla sooom, sú to SEČOVCE!!!! presne 37,94 km
ayya
17.12.07,00:25
...ešte neprišiel ten čas na prezradenie tajomstva, ... tak máš u mňa 2 Magnumy- od Algidy.
ta algida plati pre vsetkych? :D skusim hadat, mozno sa mi podari: medzi jej meninami a narodeninami je rozdiel dva dni, mam pravdu? teda: ak su dostupne udaje v poriadku a ak tu je este demokracia, za ktoru sme klucikmi strngali :D :D
danushka
17.12.07,19:42
našla sooom, sú to SEČOVCE!!!! presne 37,94 km

Panebože Tanče, Ty si prízrak,kde kuknem - tam Ťa vidím:eek:. Ako to robíš, v každej téme si skoro:D

...Stančo, ten nanuk mi odlož, bola by som aj sama prišla na to, že sú to Sečovce...no ale Tanče je živel...toto je strašné, čo to tu tá ženská narobila odkedy je na Porade;)
Tanče
17.12.07,19:51
Panebože Tanče, Ty si prízrak,kde kuknem - tam Ťa vidím:eek:. Ako to robíš, v každej téme si skoro:D

...Stančo, ten nanuk mi odlož, bola by som aj sama prišla na to, že sú to Sečovce...no ale Tanče je živel...toto je strašné, čo to tu tá ženská narobila odkedy je na Porade;)


ale zlato, veď aj teba dosť všade vidno! Aj Ja mám svoju pracovňu v spálni, v pyžamku...takže...asi sme tá rovnaká krvná skupina, aj keď nie sme. Ozaj ako to skončilo s tou krvou? Idem si to kuknúť!
danushka
17.12.07,19:55
ale zlato, veď aj teba dosť všade vidno! Aj Ja mám svoju pracovňu v spálni, v pyžamku...takže...asi sme tá rovnaká krvná skupina, aj keď nie sme. Ozaj ako to skončilo s tou krvou? Idem si to kuknúť!
:D:D:D
Bastian
31.12.07,13:30
Ale však nick nieje podstatný, tak nech si "gazduje" sama, hanbu som jej ale nerobil, tak neviem, čo vymýšľa ale ja jej to vrátim "inak",chichi
Žena je asi rada, že si písal pod vlastným nickom...
ayya
31.12.07,13:41
Žena je asi rada, že si písal pod vlastným nickom...
ziadam ta, aby si toto vymazal ... potom vymazem aj ja, vnimam to ako evidentny pokus o znovu-rozduchanie horucich debat ...
ak to nevymazes, pouzijem najnovsi bod pridany v etikete a nahlasim ta Richardovi ... zda sa, ze neznasas klud a potrebujes svoju davku adrenalinu aj dnes...
neunikaju mi suvislosti a viem, ze mi rozumies ...
Bastian
31.12.07,14:04
ziadam ta, aby si toto vymazal ... potom vymazem aj ja, vnimam to ako evidentny pokus o znovu-rozduchanie horucich debat ...
ak to nevymazes, pouzijem najnovsi bod pridany v etikete a nahlasim ta Richardovi ... zda sa, ze neznasas klud a potrebujes svoju davku adrenalinu aj dnes...
neunikaju mi suvislosti a viem, ze mi rozumies ...
Pozrel som si príspevky a fakt mám pocit, že je určite rada. A on je asi tiež rád, že jeho žena tu nebude kvôli tomu napádaná.

Ayya kiežby si takto citlivo pristupovala k svojim „príspevkom“. Čo sa týka nahlásenia tak nech sa páči. Hľadaj gombíky a vypínače. Ale nezabúdaj na to kritické vnímanie, keď budeš opäť plodiť. Práve ty tu často pôsobíš ako rozdúchávač vášní – stačí keď druhý napíše niečo, čo sa nezhoduje s tvojimi pocitmi alebo názormi. Tvoje príspevky majú často nádych prehnaného sebavedomia, arogancie a irónie .

Prestaň si o sebe namýšľať.
Bastian
31.12.07,14:14
ziadam ta, aby si toto vymazal ... potom vymazem aj ja, vnimam to ako evidentny pokus o znovu-rozduchanie horucich debat ...
ak to nevymazes, pouzijem najnovsi bod pridany v etikete a nahlasim ta Richardovi ... zda sa, ze neznasas klud a potrebujes svoju davku adrenalinu aj dnes...
neunikaju mi suvislosti a viem, ze mi rozumies ...

Mimochodom ja som sa do tej horúcej debaty ani nezapojil (narozdiel od teba). A ani ju nemienim komentovať.
ayya
31.12.07,14:25
Pozrel som si príspevky ......

nedam sa vyprovokovat .... a uz som nahlasila ten tvoj prispevok o 15:30 ...

----------------------------

ostatnych prosim, aj keby sa vam neviem ako chcelo, prosim, nepridavajte sa do tejto debaty ... ja to zvladnem ... teda: verim si v tom ;) ... lebo zrejme tu ide iba o to, aby sa zase zacalo debatovat ostrym tonom ...

nedajme si kazit ani naladu, ani dnesny vecer ... :)
Bastian
31.12.07,14:37
nedam sa vyprovokovat .... a uz som nahlasila ten tvoj prispevok o 15:30 ...

----------------------------

ostatnych prosim, aj keby sa vam neviem ako chcelo, prosim, nepridavajte sa do tejto debaty ... ja to zvladnem ... teda: verim si v tom ;) ... lebo zrejme tu ide iba o to, aby sa zase zacalo debatovat ostrym tonom ...

nedajme si kazit ani naladu, ani dnesny vecer ... :)

Za čo tu máš ostatných? Aj keby sa im ako chcelo? Veríš si v čom?
To je sila...

Akože čo zvládneš? ...veď sa nič nedeje - iba chceš opäť vytvoriť zdanie záchrankyne. A ostrý tón som tu na porade ešte nepoužil (narozdiel od teba).

Záchrankyňa naša daj si pohov a ukľudni sa. Priprav chlebíčky, poháre a chystaj sa na oslavu začiatku Nového roka.
Richard
31.12.07,15:03
Hmm, ja nemám túto tému prečítanú ale čo som preklikal niektoré strany tak mi to príde ako oddychová téma nie polarizujúca...

jedinú hádku som našiel len tu na konci ... a Bastian ju nevyvolal, dokonca reagoval dosť slušne na to tvrdé upozornenie (ak som správne v tom že sa tu nehádalo a ani Bastianov príspevok tu žiadnu hádku nerozdúchaval...)

A teraz akože kto je na vine tej hádke Ayya?
ayya
31.12.07,19:16
nedavno som tu niekde pisala, ako je niekedy tazko byt slusny, a sucasne silny proti ludom, ktori su neslusni ... najradsej by sme mavli rukou, aby bol klud ... a preto neslusni casto vyhravaju, mozno by som aj ja mala mavnut ... ale mne je slusnost casto prednejsia ako moj klud, tak mi dovol, prosim, aby som sa pokusila obhajit ...


Hmm, ja nemám túto tému prečítanú ale čo som preklikal niektoré strany tak mi to príde ako oddychová téma nie polarizujúca...
ano, z toho co pises, je uplne logicke, ze ti vysiel zaver taky, aky ti vysiel ... a sucasne chapem, ze si zelas, aby tu bol klud a aby bol cas na dolezitejsiu pracu ... ale je mi luto, chybaju ti informacie z pozadia, ktore samozrejme nie su viditelne na prvy pohlad ... ja sa potrebujem obhajit, neviem ci sa mi to podari pred tebou, ale je tu vela dalsich ludi, kvoli ktorym nechcem mat na cele znacku, ze som bezdovodne napadla bastiana, lebo mi na nich zalezi a kto bude mat cas a naladu, tak si pripadne toto precita ... ;)

teraz par dni som mala volnejsie, tak som tu na porade bola viac a mozno preto mi niektore veci neunikli a ktore su dolezite na vytvorenie si obrazu, pravdiveho obrazu ...

bastian tu dnes reagoval na prispevok z 17.11. ... zdanlivo nevinna vecicka ... medzitym tu viackrat prispieval, napr. aj 19.11. a necitil vtedy potrebu sa vyslovit, ze Stanova zena je rada ... lenze: odvtedy sa nieco udialo ... zial, pre Stana asi nieco neprijemne ... a v tejto suvislosti dava uplne iny zmysel poznamka: "Žena je asi rada, že si písal pod vlastným nickom..."

ja to viem vnimat iba dvomi sposobmi: take nieco napise bud clovek s IQ hupacieho konika, alebo zakerny a zlomyselny clovek ... to nebola obycajna dobrosrdecna poznamka, ... potvrdilo sa to aj dalsim bastianovym prispevkom ... uvedomila som si, ze ide o zamerne ozivenie spiacej temy ... totiz: od posledneho prispevku do dnesneho dna uplynuli skoro dva tyzdne ...

priamo som bastianovi napisala, ze som pochopila o co sa snazi a ze ked to nezmaze - budem sa riadit etiketou a na riesenie sporu privolam teba, Richard ...
bastian mi neodpovedal na to ako nevinny clovek, ktory pripadne ani nechape o co ide, bastian mi odpovedal prispevkom, v ktorom sa snazil zosmiesnit ma ...


Ayya kiežby si takto citlivo pristupovala k svojim „príspevkom“. Čo sa týka nahlásenia tak nech sa páči. Hľadaj gombíky a vypínače. Ale nezabúdaj na to kritické vnímanie, keď budeš opäť plodiť. Práve ty tu často pôsobíš ako rozdúchávač vášní – stačí keď druhý napíše niečo, čo sa nezhoduje s tvojimi pocitmi alebo názormi. Tvoje príspevky majú často nádych prehnaného sebavedomia, arogancie a irónie .

Prestaň si o sebe namýšľať.

a este pridal dalsi prispevok, lebo vedel o co ide, rozumel mojej narazke ... ano - islo o inu temu, nie o tuto, v ktorej sa teraz bavime, tu je dokaz:

Mimochodom ja som sa do tej horúcej debaty ani nezapojil (narozdiel od teba). A ani ju nemienim komentovať.

na to som mu kludne odpovedala, ze sa nenecham vyprovokovat a ze som podla upravenej etikety nahlasila jeho kontroverzny prispevok - hoci bez poznania suvislosti kontroverzny, ten prispevok vobec nevyzeral ...

a dalej som vsetkych poprosila, aby sa nezapajali, ze ja to zvladnem ... v zmysle, ze sa nezrutim psychicky ... ze si v tom verim ...

a zase na to zareagoval ako clovek, ktory si je vedomy nejakeho precinu, za ktorym by mal nasledovat trest, mozno si myslel, ze sa pustim ja "do trestania" ... a svoje vnimanie mojich slov sa pokusil vnutit ostatnym

Za čo tu máš ostatných? Aj keby sa im ako chcelo? Veríš si v čom? To je sila...
Akože čo zvládneš? ...veď sa nič nedeje - iba chceš opäť vytvoriť zdanie záchrankyne. A ostrý tón som tu na porade ešte nepoužil (narozdiel od teba).
Záchrankyňa naša daj si pohov a ukľudni sa.

neodpovedala som, hoci som ten prispevok citala... chcela som pockat na teba a na tvoje rozhodnutie ... no jo... :o

je to tazke niekedy :o ... a dlha bola tato moja obhajoba ale aj tak je mozne, ze stale to vidis tak ako predtym... hmm.... nech uz je ako chce ... aj tak zopakujem vetu, ktoru som ako poslednu napisala aj predtym:
nedajme si kazit ani naladu, ani dnesny vecer ... :) a ani buduci rok ... idem radsej niekde este pogratulovat tym, ktori sa uz prijemne bavia ... a dobre robia ! :)
Bastian
02.01.08,13:10
nedavno som tu niekde pisala, ako je niekedy tazko byt slusny, a sucasne silny proti ludom, ktori su neslusni ... najradsej by sme mavli rukou, aby bol klud ... a preto neslusni casto vyhravaju, mozno by som aj ja mala mavnut ... ale mne je slusnost casto prednejsia ako moj klud, tak mi dovol, prosim, aby som sa pokusila obhajit ...

ano, z toho co pises, je uplne logicke, ze ti vysiel zaver taky, aky ti vysiel ... a sucasne chapem, ze si zelas, aby tu bol klud a aby bol cas na dolezitejsiu pracu ... ale je mi luto, chybaju ti informacie z pozadia, ktore samozrejme nie su viditelne na prvy pohlad ... ja sa potrebujem obhajit, neviem ci sa mi to podari pred tebou, ale je tu vela dalsich ludi, kvoli ktorym nechcem mat na cele znacku, ze som bezdovodne napadla bastiana, lebo mi na nich zalezi a kto bude mat cas a naladu, tak si pripadne toto precita ... ;)

teraz par dni som mala volnejsie, tak som tu na porade bola viac a mozno preto mi niektore veci neunikli a ktore su dolezite na vytvorenie si obrazu, pravdiveho obrazu ...

bastian tu dnes reagoval na prispevok z 17.11. ... zdanlivo nevinna vecicka ... medzitym tu viackrat prispieval, napr. aj 19.11. a necitil vtedy potrebu sa vyslovit, ze Stanova zena je rada ... lenze: odvtedy sa nieco udialo ... zial, pre Stana asi nieco neprijemne ... a v tejto suvislosti dava uplne iny zmysel poznamka: "Žena je asi rada, že si písal pod vlastným nickom..."

ja to viem vnimat iba dvomi sposobmi: take nieco napise bud clovek s IQ hupacieho konika, alebo zakerny a zlomyselny clovek ... to nebola obycajna dobrosrdecna poznamka, ... potvrdilo sa to aj dalsim bastianovym prispevkom ... uvedomila som si, ze ide o zamerne ozivenie spiacej temy ... totiz: od posledneho prispevku do dnesneho dna uplynuli skoro dva tyzdne ...

priamo som bastianovi napisala, ze som pochopila o co sa snazi a ze ked to nezmaze - budem sa riadit etiketou a na riesenie sporu privolam teba, Richard ...
bastian mi neodpovedal na to ako nevinny clovek, ktory pripadne ani nechape o co ide, bastian mi odpovedal prispevkom, v ktorom sa snazil zosmiesnit ma ...

a este pridal dalsi prispevok, lebo vedel o co ide, rozumel mojej narazke ... ano - islo o inu temu, nie o tuto, v ktorej sa teraz bavime, tu je dokaz:

na to som mu kludne odpovedala, ze sa nenecham vyprovokovat a ze som podla upravenej etikety nahlasila jeho kontroverzny prispevok - hoci bez poznania suvislosti kontroverzny, ten prispevok vobec nevyzeral ...

a dalej som vsetkych poprosila, aby sa nezapajali, ze ja to zvladnem ... v zmysle, ze sa nezrutim psychicky ... ze si v tom verim ...

a zase na to zareagoval ako clovek, ktory si je vedomy nejakeho precinu, za ktorym by mal nasledovat trest, mozno si myslel, ze sa pustim ja "do trestania" ... a svoje vnimanie mojich slov sa pokusil vnutit ostatnym

neodpovedala som, hoci som ten prispevok citala... chcela som pockat na teba a na tvoje rozhodnutie ... no jo... :o

je to tazke niekedy :o ... a dlha bola tato moja obhajoba ale aj tak je mozne, ze stale to vidis tak ako predtym... hmm.... nech uz je ako chce ... aj tak zopakujem vetu, ktoru som ako poslednu napisala aj predtym:
nedajme si kazit ani naladu, ani dnesny vecer ... :) a ani buduci rok ... idem radsej niekde este pogratulovat tym, ktori sa uz prijemne bavia ... a dobre robia ! :)

Píšeš že je niekedy ťažké byť slušný a silný proti ľuďom, ktorí sú neslušní.
Ayya nebuď naladená proti ľuďom, ktorí sú neslušní iba tým, že napíšu niečo čo sa ti nepáči. Proste sa tým nezaoberaj, alebo sa k tomu vyjadri. Ale nechci byť tá, ktorá má moc a povinnosť rozhodovať o tom čo je slušné, kto je zákerný a kto má IQ húpacieho koníka.

Vieš, keď si prečítam príspevky spred mesiaca dnes, tak na ne môžem reagovať aj dnes. Robíme to tu viacerí. Ale problém tam asi ani nebol v tom čo som napísal, alebo kedy, ale v tom čo si si domyslela. A na to ti poviem iba toľko, že to je chyba nás ľudí, že si furt niečo namýšľame a domýšľame. Richardovi píšeš, že nemá informácie z pozadia – ako je to možné, že ich ty máš? Je to až zábavné, akú politiku tu robíš z ničoho. Ty nemáš právo si niečo domyslieť a potom to vyhlasovať za niečo reálne. Tvoje domyslené súvislosti sú len tvojou fikciou. Keď ťa to baví, tak to rob ale nevkladaj niekomu do úst to, čo nepovedal a nemaj pocit, že musíš niekoho chrániť. Nie si tu ani admin ani zvláštna dozorná jednotka.

Nedávno si písala niečo o emočnej sebeckosti... Podľa mňa si ale sebecká aj trocha inak. Klameš keď píšeš, že ti záleží na ľuďoch a preto sa musíš obhájiť. Obhajuješ sa preto, lebo by si ty nebola rada, keby si o tebe niekto myslel niečo iné, ako sa tu väčšinou snažíš prezentovať. Za posledné mesiace si ale ukázala zo seba dosť... Každému je jasné ako sa veci majú. Potom je zbytočné písať niečo ako: „Ľudia nenechajme si pokaziť náladu.“ alebo „Ostatnych prosim, aj keby sa vam neviem ako chcelo, prosim, nepridavajte sa do tejto debaty ... ja to zvladnem ... teda: verim si v tom.....“. Nehnevaj sa, ale mne to pripadá až smiešne. Keď čítam tvoje príspevky, tak sa pýtam: „Čo si tá baba o sebe myslí? Nepreháňa to?“

Na záver len toľko, že v mojom príspevku som nenapísal nič neslušné (nech by som tým narážal na hocičo) a nezabúdaj - ty tu nie si nič viac len to čo ja alebo ostatní poraďáci, tak sa tak aj správaj.
kukučka
02.01.08,13:34
najprv tu bola manželka, potom manžel, založili témy, ktoré bolo treba zamykať a mazať a zrazu sa po nich jeden večer zľahla zem, zaujímavé, že rukopis bol jeden...dnes je tu isto aspoň jeden nový nick z tej istej adresy...
Kazu
02.01.08,13:44
Po dlhokánskom čase som zbadala túto tému. Čakala som srandu a rýchle som ju otvorila, ale ešte rýchlejšie padááám.
evina
02.01.08,13:50
najprv tu bola manželka, potom manžel, založili témy, ktoré bolo treba zamykať a mazať a zrazu sa po nich jeden večer zľahla zem, zaujímavé, že rukopis bol jeden...dnes je tu isto aspoň jeden nový nick z tej istej adresy...

Mňa by čisto technicky zaujímalo /lebo technike PC veľmi nerozumiem a predpokladám, že ide o internetovú adresu/ ako vidíme z akej adresy je ktorý nick.? Nemal by to vidieť iba Richard, prípadne moderátori?
Danila
02.01.08,13:53
najprv tu bola manželka, potom manžel, založili témy, ktoré bolo treba zamykať a mazať a zrazu sa po nich jeden večer zľahla zem, zaujímavé, že rukopis bol jeden...dnes je tu isto aspoň jeden nový nick z tej istej adresy...Presne tak. Osobne považujem viacnikového člena Porady za najväčší prehrešok a najrafinovanejší zdroj napätia.
Zoltán Kovács
02.01.08,13:56
mimotemyTíško vám závidím, že máte ešte silu a energiu míňať na taktéto maličkosti. Aj v iných témach. Šetrite s energiou, budeme ju potrebovať teraz viac ako inokedy. Veď predsa ide obdobie daňových priznaní. Naša sezóna. Pri vyplňovaní a študovaní nových tlačív sa treba vybúriť a nie na porade riešením žabomyších vojen.
ludmilla
02.01.08,14:20
Problém je asi v tom, že vidíme chyby tých druhých a tým ospravedlňujeme tie svoje, cítime sa urazení a aj tak tým nič nevyriešime.
Pridám svoj príklad mňa rozčúlil príspevok od "VladoaKatka" bolo to myslim v PZS, táto Katka ma tak vytočila a v tej eufórii som hneď zareagovala. Lenže Katka bola tá múdrejšia z nás a na môj príspevok nereagovala. Mne sa asi týždeň alebo dva, keď som na Porade videla nick VladoaKatka "ježili" chĺpky na rukách, postupne som však čítala príspevky od Katky a skonštatovala som, že Katka musí byť "super baba", a ja som si svojou prehnanou honbou za spravodlivosťou skoro zničila zdravý úsudok. Katka ospravedlňujem sa!
Myslím si, že o tomto to je, mnohí sa poznáme len virtuálne a ani netušíme o aké vzácne priateľstvá sa pripravujeme svojou hašterivosťou. Bastian a Ayya podajte si virtuálne ruky a stretnite sa v inej téme, určite najdete spoločnú reč a odbremeníme tak aj Richarda, doprajme mu nech energiu vynaloženú riešením vášho nedorozumenia radšej venuje svojmu krásnemu bábätku.
Maňaska
02.01.08,14:20
A čo sú na slnku nejaké zvýšené erupcie, či čo.......

Porada bola pre mňa:
1 - zdroj rýchlych a odborných informácií z oblastí, pre ktoré bola určená
2 - zdroj skúseností a rád z praxe
3 - zdroj rád "zo života"
4 - pri čítaní som sa vždy ukludnila (častokrát zabavila)- kľud som vždy pociťovala


Teraz sa nakoniec budem báť otvoriť témy s podozrivým názvom
Melnick
02.01.08,14:28
Problém je asi v tom, že vidíme chyby tých druhých a tým ospravedlňujeme tie svoje, cítime sa urazení a aj tak tým nič nevyriešime.
Pridám svoj príklad mňa rozčúlilpríspevok od "VladoKatka" bolo to myslim v PZS, táto Katka ma tak vytočila a v tej eufórii som hneď zareagovala. Lenže Katka bola tá múdrejšia z nás a na môj príspevok nereagovala. Mne sa asi týždeň alebo dva, keď som na Porade videla nick VladoKatka "ježili" chĺpky na rukách, postupne som však čítala príspevky od Katky a skonštatovala som, že Katka musí byť "super baba", a ja som si svojou prehnanou honbou za spravodlivosťou skoro zničila zdravý úsudok. Katka ospravedlňujem sa!
Myslím si, že o tomto to je, mnohí sa poznáme len virtuálne a ani netušíme o aké vzácne priateľstvá sa pripravujeme svojou hašterivosťou. Bastian a Ayya podajte si virtuálne ruky a stretnite sa v inej téme, určite najdete spoločnú reč a odbremeníme tak aj Richarda, doprajme mu nech energiu vynaloženú riešením vášho nedorozumenia radšej venuje svojmu krásnemu bábätku.

Nič krajšie som za posledných niekoľko týždňov nečítala.
Nika
02.01.08,14:55
A čo sú na slnku nejaké zvýšené erupcie, či čo.......


.....asi na tom niečo bude. Poznám ešte jedno fórum kde to tiež riadne vrie. A ako vždy pre blbosti......
ayya
02.01.08,15:19
Presne tak. Osobne považujem viacnikového člena Porady za najväčší prehrešok a najrafinovanejší zdroj napätia.

suhlasim... najhorsi su taki, ktori si chrania jeden nick, so vsetkymi sa kamaratia a dalsi, alebo dalsie maju na "hadanie"... teraz nedavno som jeden taky "dvojnick" objavila, odisiel ... ale aj tak neverim, ze to boli vsetky nicky, ktore ta osoba mala, som skoro na "sto-pro" presvedcena, ze sa tu este objavi/l s dalsim/i :cool:... je ovela tazsie (ako casto hovorim) pustit sa do nejakeho sporu "s vlastnym ksichtom" a neskryvat sa za ine...

ale - teraz pisem hlavne preto, lebo sa "potrebujem" zastat Stana, lebo - Stano nebol taky, ze by chodil sam seba podporovat, pochlebovat, bodovat sam seba ...prisla som na to, kto je jeho manzelka a videla som, ze nebol taky, ze si pridaval bodiky krizom medzi dvoma nickami, take nieco som u neho nevidela ...

ano - Stano zakladal temy, ktore vyvolavali silne diskusie, ale to nie je "skodna" ... najhorsia "skodna" je taka, ako som popisala vyssie: vyvolava napatie pod obcasne pouzivanym nickom... prisla som na ten "dvojnick" ako obycajny uzivatel bez moznosti porovnat IP adresy, iba som musela najst silu ist do sporu ...podarilo sa :--- (hoci nemam prava admina) a v jednej dost velkej sekcii bude za cas klud ... ;)
Elena Navrátilová
02.01.08,15:29
Presne tak. Osobne považujem viacnikového člena Porady za najväčší prehrešok a najrafinovanejší zdroj napätia.
Tak tento príspevok je za 100 bodov. Všade, úplne všade je to veľký prečin. Hlavne morálny, etický... nick veľa znesie. Darmo, anonymita zvádza k prečinom. :):):):):):):):):)
duficek
02.01.08,15:36
Pridám svoj príklad mňa rozčúlil príspevok od "VladoaKatka" bolo to myslim v PZS, táto Katka ma tak vytočila a v tej eufórii som hneď zareagovala. Lenže Katka bola tá múdrejšia z nás a na môj príspevok nereagovala. Mne sa asi týždeň alebo dva, keď som na Porade videla nick VladoaKatka "ježili" chĺpky na rukách, postupne som však čítala príspevky od Katky a skonštatovala som, že Katka musí byť "super baba", a ja som si svojou prehnanou honbou za spravodlivosťou skoro zničila zdravý úsudok. Katka ospravedlňujem sa!

len ci v PZS teme nepisal Vlado a v inych temach nepisala pekne Katka a o chvilku sa nam Vlado prizna, ze bol manzelkou vyhodeny z porady....:)
:D
ludmilla
02.01.08,15:40
len ci v PZS teme nepisal Vlado a v inych temach nepisala pekne Katka a o chvilku sa nam Vlado prizna, ze bol manzelkou vyhodeny z porady....:)
:D


:D:D:D:D:D:D:D:D
Kazu
02.01.08,15:45
Aj na tých dvoch nickoch je 50 % dobrej správy. Jeden z tých nickov určite nebude hádavý.;) A od toho druhého apoň viem čo môžem čakať. :--- Musíš uznať, že aj toto poznanie je lepšie ako nič :---:--- Ale ak to zastihne človeka naladeného na inej vlnovej dĺžke chápem, že ho to dokáže rozladiť.
ludmilla
02.01.08,15:48
Presne tak. Osobne považujem viacnikového člena Porady za najväčší prehrešok a najrafinovanejší zdroj napätia.

Možno vznikol nový bod ETIKETY : Pri práci s Poradou používam len jeden nick.
Veď v reálnom živote vystupujú pod viacerými menami len kriminálnici.
Samozrejme pseudonym používajú umelci, ale to je o inom.
ankahanka
02.01.08,15:48
Prosím o bližšie info, asi mi niečo ušlo-
- čo je to PZS?
- a ktože to používa tie dva nicky?
Prečo, keď chcete, aby sa o niekom vedelo, že robí čosi, čo sa prieči pravidlám slušného správania, nepíšete priamo, ale iba naznačujete?
Však som baba zvedavá...
Ďakujem
ayya
02.01.08,15:50
Aj na tých dvoch nickoch je 50 % dobrej správy. Jeden z tých nickov určite nebude hádavý.;) A od toho druhého apoň viem čo môžem čakať. :--- Musíš uznať, že aj toto poznanie je lepšie ako nič :---:--- ...


:D :D s plnym pochopenim !!! beriem !!! :D :D
Melnick
02.01.08,15:54
Prosím o bližšie info, asi mi niečo ušlo-
- čo je to PZS? Pracovná zdravotná služba:)
- a ktože to používa tie dva nicky? To, keby sme vedeli o každom :D
Prečo, keď chcete, aby sa o niekom vedelo, že robí čosi, čo sa prieči pravidlám slušného správania, nepíšete priamo, ale iba naznačujete? Ale ,veď ho nahlasujú adminovi :eek:
Však som baba zvedavá... žeby aj Ty ???????
Ďakujem
Nemáš za čo.:):---:D
Danila
02.01.08,16:04
Možno vznikol nový bod ETIKETY : Pri práci s Poradou používam len jeden nick.
Veď v reálnom živote vystupujú pod viacerými menami len kriminálnici.
Samozrejme pseudonym používajú umelci, ale to je o inom.A aby sme boli objektívne, keďže s Tebou súhlasím, tak pod viacerými menami vystupujú aj chránení svedkovia. To iba pre doplnenie, aby sme ich nehodili do jedného vreca s tými nespratníkmi.:):):)
Barbara
02.01.08,16:30
Dnes 03:44 PM Kazu
"""Po dlhokánskom čase som zbadala túto tému. Čakala som srandu a rýchle som ju otvorila, ale ešte rýchlejšie padááám.""""

:D:D:Dako vidím ti to nedalo a si späť, šak to sme my ženy zvedavé, že????:D:D:D

:Dprosím ťa nič v zlom :D

mimochodom aj mňa by veľmi zaujímalo odkiaľ vedia niektorí, že niekto má 2 nicky
Barbara
02.01.08,16:36
.....asi na tom niečo bude. Poznám ešte jedno fórum kde to tiež riadne vrie. A ako vždy pre blbosti......

sa nezapriem som žena zvedavá ????????:D ktoré???????:D
Melnick
02.01.08,16:49
Barbarka dnes som čítala na porade, že ak budeme písať takto, to ako keby sme sa pýtali pošepky. To je super ,lebo nikto nebude vedieť, že sme zvedavice zvedavé.:D:D:D
Kazu
02.01.08,16:57
Dnes 03:44 PM Kazu
"""Po dlhokánskom čase som zbadala túto tému. Čakala som srandu a rýchle som ju otvorila, ale ešte rýchlejšie padááám.""""

:D:D:Dako vidím ti to nedalo a si späť, šak to sme my ženy zvedavé, že????:D:D:D - Na poradu chodím štýlom "pribehnem, pozriem, odbehnem". A keď znovu pribehnem vidím stále túto tému. Tak robím mrky-mrk a rýchle preč :---

:Dprosím ťa nič v zlom :D - Mňa sa nemusíš báť, ja som splachovacia. Keď ma chce niekto nas..ť, musí byť trpezlivý. Za jednu vetičku sa mi nechce z kože vyletovať. Vieš koľko to dá roboty, nacpať ten metrák živej váhy naspäť? :---:---:---

mimochodom aj mňa by veľmi zaujímalo odkiaľ vedia niektorí, že niekto má 2 nicky - Ale veď sa sami nickovia pochválili, len si možno nečítala ten príspevok. Ľahko sme múdre, keď nám to na nos zavesili :D
Nika
02.01.08,18:03
sa nezapriem som žena zvedavá ????????:D ktoré???????:D

neviem, či by so mala....ale veď je to verejné.... tak si teda prečítajte túto stranu..... hrôza..........:mee:

http://www.cechomor.cz/vzkazy.php?rok=2007&mesic=12&strana=2
Melnick
02.01.08,18:06
Mňa v súvislosti s tými nickmi napadol jeden vtip z éry "izmu". Na družstevnej schôdzi sa prihovára predseda JRD svojim dojičkám : "viete milé súdružky, my vlastne sme jednou nohou v socializme a druhou už v komunizme...... nato sa prihlási "súdružka dojička" a opýta sa : Súdruh predseda a dokedy budeme takéto rozčapené????:D:D:D/ v živku som celkom slušná.:---/
Tanče
02.01.08,19:50
Mňa v súvislosti s tými nickmi napadol jeden vtip z éry "izmu". Na družstevnej schôdzi sa prihovára predseda JRD svojim dojičkám : "viete milé súdružky, my vlastne sme jednou nohou v socializme a druhou už v komunizme...... nato sa prihlási "súdružka dojička" a opýta sa : Súdruh predseda a dokedy budeme takéto rozčapené????:D:D:D/ v živku som celkom slušná.:---/

.... kým na to nepríde nejaký kapitalista..... odpovedal predseda. (alebo žeby nie?):D