Stanislav 1975
17.11.07,20:01
Milí poraďáci, doteraz som vyše roka sledoval Vašu poradu z manželkinho konta, sledoval som Vaše názory, rady a priznám sa, aj ja som Vám občas poradil v jej mene a neviedol som si zle, lebo som jej od Vás získal cez 200 súhlasov, ale dnešným dňom som bol "vyautovaný"- manželka si zmenila heslo a mám od nej prísny zákaz v jej mene sa prihlasovať na Poradu
Z tohto dovodu som aj ja si zriadil svoje vlastné konto a idem ďalej- teším sa na komunikáciu s Vami všetkými.Najskor som si myslel, že sa sem neprihlásim, ale bolo by mi za Vami smutno a tak teda "vítam" medzi Vami. Stano
Infarkt
17.11.07,19:03
Tak teda VITAJ... :) :D :--- ;) :rolleyes: :cool:
Zita5
17.11.07,19:04
Tak vítaj :).......viem že nám nick neprezradíš , ale čo už s Tebou .:);)
Zoltán Kovács
17.11.07,19:06
Tak vítaj :).......viem že nám nick neprezradíš , ale čo už s Tebou .:);)

A možno,že aj. Alebo manželka sa dobrovoľne prizná? :D
Stefan2005
17.11.07,19:07
Takže vlastne začínaš (alebo lepšie povedané pokračuješ) ako skúsený Poraďák. Ale ako si skonštatoval, pod vlastným menom.
Ja len dopľňam - teraz už na vlastnú zodpovednosť.
Takže vitaj!
Elena Navrátilová
17.11.07,19:07
Milí poraďáci, doteraz som vyše roka sledoval Vašu poradu z manželkinho konta, sledoval som Vaše názory, rady a priznám sa, aj ja som Vám občas poradil v jej mene a neviedol som si zle, lebo som jej od Vás získal cez 200 súhlasov, ale dnešným dňom som bol "vyautovaný"- manželka si zmenila heslo a mám od nej prísny zákaz v jej mene sa prihlasovať na Poradu
Z tohto dovodu som aj ja si zriadil svoje vlastné konto a idem ďalej- teším sa na komunikáciu s Vami všetkými.Najskor som si myslel, že sa sem neprihlásim, ale bolo by mi za Vami smutno a tak teda "vítam" medzi Vami. Stano
No a už máš prvý súhlas... :D;)
Stanislav 1975
17.11.07,19:07
Ale však nick nieje podstatný, tak nech si "gazduje" sama, hanbu som jej ale nerobil, tak neviem, čo vymýšľa ale ja jej to vrátim "inak",chichi
Paula
17.11.07,19:08
Myslím, že opis "príhody" je malou pomstou manželke....inak by asi sa nekonal (opis) ;) Teraz už len ako zariadiť, aby si to prečítala :)
Stanislav 1975
17.11.07,19:13
Myslím, že opis "príhody" je malou pomstou manželke....inak by asi sa nekonal (opis) ;) Teraz už len ako zariadiť, aby si to prečítala :)
Paula,BINGOOOOOOOO- tak ty si na to prišla, že čo a ako, že? Ty nás mužov poznáš, čo sa nám v hlave deje a čo chceme , že? Uhádla si
A neviem, prečo ma musela zrušiť akurát 17.11- toto je demokracia?Toto som chcel na námestí?Chichi
rickman
17.11.07,19:24
No toto..
BSM sa vzťahuje aj na kontá vytvorené na internete? :)
Zoltán Kovács
17.11.07,19:25
mimotemy Myslím, že sa nám práve narodila toptéma dnešného večera.
Fragaria
17.11.07,19:41
Takže sa možno dočítame aj niečoho pekného -- Miláčik radím Ti atď...
Ajuška
17.11.07,19:56
Takže sa možno dočítame aj niečoho pekného -- Miláčik radím Ti atď...

...kto druhému jamu kope...:rolleyes:...je na poraďáka krátky... však miláčik???
:D:D:D...schválne - kooľko sa Vás pridá??:rolleyes:
Zita5
17.11.07,19:58
...kto druhému jamu kope...:rolleyes:...je na poraďáka krátky... však miláčik???
:D:D:D...schválne - kooľko sa Vás pridá??:rolleyes:

Ajuška k Tebe nepasuje miláčik , lebo písal že nahral cez 200 súhlasov
a ty si pod hranicou :):---;)
Zoltán Kovács
17.11.07,20:01
mimotemy Inak všimli ste si kde je téma zaradená?
Stanislav 1975
17.11.07,20:03
...kto druhému jamu kope...:rolleyes:...je na poraďáka krátky... však miláčik???
:D:D:D...schválne - kooľko sa Vás pridá??:rolleyes:
Ajuška- 07.06- to nie, ona je zimná, nie letná, chichi-sorry za zverejnenie dátumu narodenia-ale však je bez roku,chichi
Zita5
17.11.07,20:03
JE zaradená "Začíname";)
Zoltán Kovács
17.11.07,20:06
Ale keď už nahral cez 200 súhlasov, tak už nie je tu nováčik.

P.S. Stefan Stanislav tak dlho mlčal, že som začal uvažovať o tom, či manželka ho nevyhodila aj od počítača.:D:D
Stanislav 1975
17.11.07,20:07
Takže sa možno dočítame aj niečoho pekného -- Miláčik radím Ti atď...
Myslím, že nie- cez Poradu sa takéto veci neriešia ale inde a inak- ale všetko v rámci naších zákonov, ústavy, a ženevského dohovoru
Inak, už sa mi aj vyhráža, že mi spoplatní aj vedenie účtovníctva a to len potom začne- keď jej ja začnem spoplatnovať iné"povinnosti"- to bude čumákovať dievčatko jedno blonďavé
Ajuška
17.11.07,20:07
Ajuška k Tebe nepasuje miláčik , lebo písal že nahral cez 200 súhlasov
a ty si pod hranicou :):---;)

...:D...ostro sledované vlaky...:D
Elena Navrátilová
17.11.07,20:07
Ale keď už nahral cez 200 súhlasov, tak už nie je tu nováčik.

P.S. Stefan tak dlho mlčal, že som začal uvažovať o tom, či manželka ho nevyhodila aj od počítača.:D:D
Však predsa Stanislav, nie? A manželke získal 200 súhlasov... :D;)
Ajuška
17.11.07,20:08
Ajuška- 07.06- to nie, ona je zimná, nie letná, chichi-sorry za zverejnenie dátumu narodenia-ale však je bez roku,chichi

...nie chichi ale :D:D:D...keby som aj ten rok zverejnila...:rolleyes:... aaale postupne ju vyfarbuješ...
Zoltán Kovács
17.11.07,20:10
Však predsa Stanislav, nie? A manželke získal 200 súhlasov... :D;)

Máš pravdu. Opravil som. To z toho, že som práve doriešil súrne veci s klientom, ktorý sa volá Štefan.
Ajuška
17.11.07,20:12
Máš pravdu. Opravil som. To z toho, že som práve doriešil súrne veci s klientom, ktorý sa volá Štefan.

...mimotemy...pri frekvencii Tvojích príspevkov dnes večer...:rolleyes:...neviem, neviem... či by som chcela byť Tvojím klientom...:D...:cool:ja viem... mrnnník...:rolleyes:
Zita5
17.11.07,20:14
Myslím, že nie- cez Poradu sa takéto veci neriešia ale inde a inak- ale všetko v rámci naších zákonov, ústavy, a ženevského dohovoru
Inak, už sa mi aj vyhráža, že mi spoplatní aj vedenie účtovníctva a to len potom začne- keď jej ja začnem spoplatnovať iné"povinnosti"- to bude čumákovať dievčatko jedno blonďavé


Áno?:rolleyes:
Zoltán Kovács
17.11.07,20:14
...mimotemy...pri frekvencii Tvojích príspevkov dnes večer...:rolleyes:...neviem, neviem... či by som chcela byť Tvojím klientom...:D...:cool:ja viem... mrnnník...:rolleyes:

Keď fyzicky nie je prítomný, len telefonicky, tak sa dá aj to stíhať.
Rozalka
17.11.07,20:22
Áno?:rolleyes:
Zitka, si na zlej adrese, jeho dievčatko blonďavé sa narodilo v zime ....
Zita5
17.11.07,20:23
Zitka, si na zlej adrese, jeho dievčatko blonďavé sa narodilo v zime ....

Hmmm sekla som sa :rolleyes:
Ajuška
17.11.07,20:26
Hmmm sekla som sa :rolleyes:

...eniky-beniky... aj Ty si z kola von...:D
Stanislav 1975
17.11.07,20:26
Ale keď už nahral cez 200 súhlasov, tak už nie je tu nováčik.

P.S. Stefan Stanislav tak dlho mlčal, že som začal uvažovať o tom, či manželka ho nevyhodila aj od počítača.:D:D
Vlastne aj to može, kúpil som jej počítač k narodkám- takže aj ten je jej , ale net je moj, tak si odpojím škatulku a budem mať net v skrinke,chichi a ona nech si dá zapojiť svoj net...
Zoltán Kovács
17.11.07,20:27
Vlastne aj to može, kúpil som jej počítač k narodkám- takže aj ten je jej , ale net je moj, tak si odpojím škatulku a budem mať net v skrinke,chichi a ona nech si dá zapojiť svoj net...

A nakoniec bude z toho rodinná hádka :D
Ajuška
17.11.07,20:28
Vlastne aj to može, kúpil som jej počítač k narodkám- takže aj ten je jej , ale net je moj, tak si odpojím škatulku a budem mať net v skrinke,chichi a ona nech si dá zapojiť svoj net...

...len aby si z tej odpojenej škatulky nebol vedľa...:eek:...uuups...:rolleyes:
Stanislav 1975
17.11.07,20:30
Hmmm sekla som sa :rolleyes:
Zitka, ale aj ona ALFU, ako ty,hmhm
Rozalka
17.11.07,20:33
A nemá v týchto dňoch (dnes) narodeniny? ;)
Stanislav 1975
17.11.07,20:33
...len aby si z tej odpojenej škatulky nebol vedľa...:eek:...uuups...:rolleyes:
Tak to upresním, aby tu nevznikali dvojzmyselnosti ohľadom výrazu "škatuľky"- tak teda modem pre internetové zapojenie, nič viac, nič menej, tak neviem Ajuška na čo ty hneď myslíš:D:D:D
Rozalka
17.11.07,20:34
Tak to upresním, aby tu nevznikali dvojzmyselnosti ohľadom výrazu "škatuľky"- tak teda modem pre internetové zapojenie, nič viac, nič menej, tak neviem Ajuška na čo ty hneď myslíš:D:D:D
... určite len a len na tú modrú škatuľku ... :D
Stanislav 1975
17.11.07,20:35
A nemá v týchto dňoch (dnes) narodeniny? ;)
Nie, nie-teraz bola ešte v brušku
Halli
17.11.07,20:35
Tak to upresním, aby tu nevznikali dvojzmyselnosti ohľadom výrazu "škatuľky"- tak teda modem pre internetové zapojenie, nič viac, nič menej, tak neviem Ajuška na čo ty hneď myslíš:D:D:D

....fúúha a ja tiež len na škatuľku, šak tu dobrý mrník si urobil ....:eek::D
Zita5
17.11.07,20:35
Zitka, ale aj ona ALFU, ako ty,hmhm

To vážne ? A poznám ju ?:)
Stanislav 1975
17.11.07,20:39
To vážne ? A poznám ju ?:)
Mali ste pár krát spolu konverzáciu, ale nie moc častú, hmhm- a už viac nemožem prezradiť, lebo nakoniec dňa dostanem ešte od nej "poza uši"- to vieš- unás to nieje 5 žena, ale 5 muž:D:D:D
Stanislav 1975
17.11.07,20:40
Mali ste pár krát spolu konverzáciu, ale nie moc častú, hmhm- a už viac nemožem prezradiť, lebo nakoniec dňa dostanem ešte od nej "poza uši"- to vieš- unás to nieje 5 žena, ale 5 muž:D:D:D
Akože sranda,hmhm
Zita5
17.11.07,20:42
Mali ste pár krát spolu konverzáciu, ale nie moc častú, hmhm- a už viac nemožem prezradiť, lebo nakoniec dňa dostanem ešte od nej "poza uši"- to vieš- unás to nieje 5 žena, ale 5 muž:D:D:D

Dobre rešpektujem;) , že už viac nemôžeš prezradiť ......:):D , aby si ozaj nedostal "poza uši" ale rozmýšľam tuho , s kým som ohľadom ALFY ....:rolleyes:
kukučka
17.11.07,20:54
mimotemy Inak všimli ste si kde je téma zaradená?
snáď preto, aby sme ho mohli oceniť? ;)
Ajuška
17.11.07,20:59
snáď preto, aby sme ho mohli oceniť? ;)

...aby dobehol tých 2OO súhlasov aj po vlastných??:confused:
Kazu
17.11.07,21:02
Vlastne aj to može, kúpil som jej počítač k narodkám- takže aj ten je jej , ale net je moj, tak si odpojím škatulku a budem mať net v skrinke,chichi a ona nech si dá zapojiť svoj net...

Keby sa môj manžel rýpal v mojom nicku tak ho prizabijem.:--- Ale mne našťastie nehrozí že by som sa stala samovdovou, lebo počítaš nebrmbrmbá, nedymí ani benzínom nesmrdí, tak ho nezaujíma a o nejakom nicku nemá ani tušenie. Ja zase netuším kde sa začínajú a končia všetky tie krivé hadičky pod kapotou. A preto si žijeme v láske a svornosti a "netušene" sa vytešujeme :---. Vidííííš, máš ty vlastne z pekla štěstí, veď si mohol aj horšie dopadnúť :D:D:D:D. Teraz je z teba rúči nick a nie nicka. Tak vitaj :---
Stefan2005
17.11.07,21:05
Ale keď už nahral cez 200 súhlasov, tak už nie je tu nováčik.

P.S. Stefan Stanislav tak dlho mlčal, že som začal uvažovať o tom, či manželka ho nevyhodila aj od počítača.:D:D

Veď som aj pekne prosil manželku, aby ma ešte pustila za počítač...;)
kukučka
17.11.07,21:08
no Kazu, myslím, že máš konkurenta v srandičkách :D
Zoltán Kovács
17.11.07,21:10
mimotemy Myslím, že sa nám práve narodila toptéma dnešného večera.

Téma založená dnes o 21:01 hod, do 23:10 viac než 430 videní, takže rekord?
Kazu
17.11.07,21:18
no Kazu, myslím, že máš konkurenta v srandičkách :D

Tééda, zmysel pre dramatično máá. :D Keď som zbadala ten nadpis, skoro mi kuky vybehli, čo za tragédiu Porada spôsobila :---:---:---. Myslím, že sa máme na čo tešiť. Dúfam, že zabrúsi aj medzi 17-nástky. :D
Ajuška
17.11.07,21:24
Takže vlastne začínaš (alebo lepšie povedané pokračuješ) ako skúsený Poraďák. Ale ako si skonštatoval, pod vlastným menom.
Ja len dopľňam - teraz už na vlastnú zodpovednosť.
Takže vitaj!


Mali ste pár krát spolu konverzáciu, ale nie moc častú, hmhm- a už viac nemožem prezradiť, lebo nakoniec dňa dostanem ešte od nej "poza uši"- to vieš- unás to nieje 5 žena, ale 5 muž:D:D:D


Veď som aj pekne prosil manželku, aby ma ešte pustila za počítač...;)

:confused::confused::confused:...dajako sa mi toto nepozdáva...:rolleyes:
Melnick
17.11.07,22:06
Ajuška zmeň si nick na Sherlock. :D:D:D:D
bepo
18.11.07,06:44
Mňa by zaujímalo prečo je táto téma v Podvojnom účtovníctve? :confused:
Paula
18.11.07,06:54
Mňa by zaujímalo prečo je táto téma v Podvojnom účtovníctve? :confused:


lebo potrebujú dvaja so sebou zúčtovať :cool:
Elena Navrátilová
18.11.07,06:55
lebo potrebujú dvaja so sebou zúčtovať :cool::D:D:D:D:D:D Presne. ;)
willma
18.11.07,07:50
No po prečítaní by som mala jeden návrh pre Richarda, vytvoriť úplne nový chlievik na mrníííkové témy. :D
Eulalia
18.11.07,08:06
No po prečítaní by som mala jeden návrh pre Richarda, vytvoriť úplne nový chlievik na mrníííkové témy. :D

Téma síce mrníková, ale super na dobrú náladu.....
Danila
18.11.07,09:12
Stano, Stano, máš rozum? Kým som to celé dočítala, zhorela mi kapusta. Ty vyautovaný z Porady, ja z kuchyne. Pekne si to vymyslel. Pozdravujem manželku, mohla by prísť dovariť.:)
Melnick
18.11.07,09:48
No po prečítaní by som mala jeden návrh pre Richarda, vytvoriť úplne nový chlievik na mrníííkové témy. :D
wilmuš, nech mi je odpustené, ale poslednú dobu sa aj veľmi vážne témy stanú mrníkové - čo potom s nimi??????:D
VladoaKatka
18.11.07,11:06
Stano, Stano, máš rozum? Kým som to celé dočítala, zhorela mi kapusta. Ty vyautovaný z Porady, ja z kuchyne. Pekne si to vymyslel. Pozdravujem manželku, mohla by prísť dovariť.:)

Neni si sama Danilka, mne aj voda na párky minulý týždeň prihorala a manžel došiel sa ma spýtať "či ten hrniec zohrievam", no čo už, toto je už "diagnóza" a veľmi vážna.
abel
18.11.07,11:13
wilmuš, nech mi je odpustené, ale poslednú dobu sa aj veľmi vážne témy stanú mrníkové - čo potom s nimi??????:D
... a všetky témy by boli v jednom chlieviku...
Eulalia
18.11.07,11:16
... a všetky témy by boli v jednom chlieviku...
Elenka moja, pri Tvojich trefných poznámkach sa vždy musím z chuti zasmiať. A Micko potom "leští" monitor.......
rickman
18.11.07,11:45
lebo potrebujú dvaja so sebou zúčtovať :cool:

Len strany šibeničky sa volajú trochu inač..
Dala a vzal :)
willma
18.11.07,11:49
wilmuš, nech mi je odpustené, ale poslednú dobu sa aj veľmi vážne témy stanú mrníkové - čo potom s nimi??????:D No tak potom už len jediné riešenie wwwbodkamrnnííííkbodkaeská:rolleyes:
Stanislav 1975
18.11.07,21:41
:confused::confused::confused:...dajako sa mi toto nepozdáva...:rolleyes:
Panebože ľudia,ja fakt niesom Štefan- ja som ozajstný Stanislav-od narodenia,fakt
Stanislav 1975
18.11.07,21:44
Ajuška zmeň si nick na Sherlock. :D:D:D:D
Melnick, nemožem ti poslať správu, že až keď budem mať 5 príspevkov, tak potom ti odpoviem, ale nie, niesom Štefan
Stano
Ajuška
19.11.07,14:26
Panebože ľudia,ja fakt niesom Štefan- ja som ozajstný Stanislav-od narodenia,fakt


...boožinku čo sa plašíš...:---...vieš čo všetko sa nám 17-kám už nepozdáva??? :D:D:D
Marianna01
19.11.07,14:37
wilmuš, nech mi je odpustené, ale poslednú dobu sa aj veľmi vážne témy stanú mrníkové - čo potom s nimi??????:D

Navrhujem rozdeliť na:

polomrníkové - to by boli tie, kde okrem mrníka sú aj nejaké odpovede k veci

úplne mrníkové - témy, ktoré sa na mrník zmenili už po prvej strane

totálne mrníkové - témy, kde je nemrníkové len zadanie

super totálne zamrníkované - témy, kde aj zadanie je hotový mrník

:D
Johanka
19.11.07,14:47
Navrhujem rozdeliť na:

super totálne zamrníkované - témy, kde aj zadanie je hotový mrník

:D

Tieto mám najradšej, pri lúštení zadania využívam moje jasnovidecké schopnosti :D.
Melnick
19.11.07,14:55
Marianka, zabudla si na zamrníkované na druhú- to sú tie ,ktoré radšej na Poradu ani nedáme. :D:D:D
Kazu
19.11.07,15:05
Melnick a keď ju tam nedáme ako potom budem vedieť, že je zamrníkovaná na druhú? :eek: :D:D:D
Melnick
19.11.07,15:15
No moja, tých je tu najviac a Ty ich fakt nemáš zobrazené??? :D:D:D:D:D
Melnick
19.11.07,15:20
Melnick, nemožem ti poslať správu, že až keď budem mať 5 príspevkov, tak potom ti odpoviem, ale nie, niesom Štefan
Stano

http://www.porada.sk/images/statusicon/post_old.gif Včera, 11:44 PM #65 (http://www.porada.sk/571501-post65.html) Stanislav 1975 (http://www.porada.sk/member.php?u=66814)
Junior Member

Členom od: 17-11-07
Miesto: Petržalka
Príspevky: 13
Súhlasil: 0x
Získal 15 súhlasov
v 3 príspevkoch
PoradaBody: 0
http://www.porada.sk/images/reputation/reputation_balance.gif




Však už máš 13 príspevkov a ss nikde.:D:---
Marianna01
19.11.07,15:29
chceš ss od Stanka?

To poznáš ten vtip:
dcéra píše z dovolenky pohľadnicu: ahoj mami, mám sa tu dobre, je tu krásne a teplo. spávam pod stanom. aj stano sa má dobre
...
Kazu
19.11.07,15:39
No moja, tých je tu najviac a Ty ich fakt nemáš zobrazené??? :D:D:D:D:D

:mee: :mee: :mee: nééémáááám :mee: :mee: :mee:
Melnick
19.11.07,15:40
Marianka tak tento príspevok je z kategórie zmrníkovanej na druhú.:D:D:D A som zvedavá, či ho Kazu uvidí, alebo sa jej znova nezobrazí.:D:D:D:D:D

potom Kazu je chyba v Tvojom PC.:eek:
Kazu
19.11.07,15:50
http://www.porada.sk/images/statusicon/post_old.gif Včera, 11:44 PM #65 (http://www.porada.sk/571501-post65.html) Stanislav 1975 (http://www.porada.sk/member.php?u=66814)
Junior Member

Členom od: 17-11-07
Miesto: Petržalka
Príspevky: 13
Súhlasil: 0x
Získal 15 súhlasov
v 3 príspevkoch
PoradaBody: 0
http://www.porada.sk/images/reputation/reputation_balance.gif




Však už máš 13 príspevkov a ss nikde.:D:---

Niekde na tých skorších stránkach spomínal, že ho manželka vysánkovala z nicku, a hrozí mu aj vysánkovanie s počítača. On na oplátku chcel schovať pripájaciu škatuľku. Vidí sa mi, že k rozdeleniu tých škatuliek už prišlo. On si tú svoju zamkol do skrine a manželka si preložila nohu cez nohu a BSM je minulosťou :--- A teraz musí stanislav 1975 čakať až manželka zaspí, potom potajomky vytiahne tú svoju škatuľku zo skrine a môže začať zo zasúvaním do manželkinho počítača. :D Buď trpezlivá, SS môžeš čakať okolo polnoci, pozri si, veď ani včera tu nebol skôr. :D:D:D
Ajuška
19.11.07,16:06
Niekde na tých skorších stránkach spomínal, že ho manželka vysánkovala z nicku, a hrozí mu aj vysánkovanie s počítača. On na oplátku chcel schovať pripájaciu škatuľku. Vidí sa mi, že k rozdeleniu tých škatuliek už prišlo. On si tú svoju zamkol do skrine a manželka si preložila nohu cez nohu a BSM je minulosťou :--- A teraz musí stanislav 1975 čakať až manželka zaspí, potom potajomky vytiahne tú svoju škatuľku zo skrine a môže začať zo zasúvaním do manželkinho počítača. :D Buď trpezlivá, SS môžeš čakať okolo polnoci, pozri si, veď ani včera tu nebol skôr. :D:D:D

...:eek: že ja Sherlock:eek:... Kazu Ty jasnovidka...:confused: :D
Kazu
19.11.07,16:18
Marianka tak tento príspevok je z kategórie zmrníkovanej na druhú.:D:D:D A som zvedavá, či ho Kazu uvidí, alebo sa jej znova nezobrazí.:D:D:D:D:D

potom Kazu je chyba v Tvojom PC.:eek:

Mamíííííí, pod ich zbíííť.:mee::mee::mee: Oni sú na mňa protivné :mee::mee::mee:
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D
liba2
19.11.07,16:21
Sledovala som tému od jej začiatku a bavila sa ako aj ostatní.
Stanislava 1975 sme ešte neidentifikovali - veď on sa ozve keď príde jeho čas.
Ale napriek tomu si myslím, že toto :

Veď som aj pekne prosil manželku, aby ma ešte pustila za počítač...;)
by mal vysvetliť Stefan2005 - nie Stanislav 1975.
Mne sa to tiež nejako nepozdáva..... :D
Ajuška
19.11.07,16:23
... Mne sa to tiež nejako nepozdáva..... :D

...libka...:---...jasná 17-ka...?:rolleyes:
Zita5
19.11.07,16:27
No ja zasa som myslela , že Ajuška patrila k Stankovi , nakoľko ona pracuje s ALFOU a hrozí jej Omega .......téma za otvorila PU "Začíname " ......a potom ten "miláčik" hmmm.....kto sa pridá .......no rozmýšľam,rozmýšľam doposiaľ som na to neprišla ako to je :---:---:---:---:rolleyes:čo sa z toho vykľuje ....uvidíme , budem sledovať ďalej , zaujimavá téma ;):rolleyes:
Ajuška
19.11.07,16:34
No ja zasa som myslela , že Ajuška patrila k Stankovi , nakoľko ona pracuje s ALFOU a hrozí jej Omega .......téma za otvorila PU "Začíname " ......a potom ten "miláčik" hmmm.....kto sa pridá .......no rozmýšľam,rozmýšľam doposiaľ som na to neprišla ako to je :---:---:---:---:rolleyes:čo sa z toho vykľuje ....uvidíme , budem sledovať ďalej , zaujimavá téma ;):rolleyes:

...:D...Zitka tú Omegu už aj idem opraviť ... už som v nej až po uši ...:rolleyes:... ale vďaka Porade ešte lano nehľadám... :--- ...inak 1975 - ročník chlapa ku mne ako stvorený...:D:D...
Zita5
19.11.07,16:38
...:D...Zitka tú Omegu už aj idem opraviť ... už som v nej až po uši ...:rolleyes:... ale vďaka Porade ešte lano nehľadám... :--- ...inak 1975 - ročník chlapa ku mne ako stvorený...:D:D...

Ajuška :---, takže mám zabudnúť a vylúčiť ....:rolleyes::);)
Ajuška
19.11.07,16:43
Ajuška :---, takže mám zabudnúť a vylúčiť ....:rolleyes::);)

...bohužiaľ.........:cool:..........aj ja...:D
Zoltán Kovács
19.11.07,16:46
Sledovala som tému od jej začiatku a bavila sa ako aj ostatní.
Stanislava 1975 sme ešte neidentifikovali - veď on sa ozve keď príde jeho čas.
Ale napriek tomu si myslím, že toto :

by mal vysvetliť Stefan2005 - nie Stanislav 1975.
Mne sa to tiež nejako nepozdáva..... :D

Libuška tu reagoval Stefan2005 na môj nesprávny príspevok, kde som poplietol mená zúčastnených strán. Mea culpa.
Kazu
19.11.07,16:50
Cha, jjja mám ročník 1975 doma.:--- To je tá dobrá správa.
Ale hovorí mi mami. A to je tá druhá správa :D:D:D
danushka
19.11.07,16:52
Sadla som si práve k PC, že idem pracovať...nedalo mi nenačrieť k mojim drahým súkmeňovcom. Vy ste tu všetci tak PODARENÍ, že nech má človek akokoľvek zlý deň - PORADA to istí a zbytok dobrého dňa ZAISTÍ ! ...tieto Vaše mrníčky zbožňujem:)
Tanče
19.11.07,16:52
http://www.porada.sk/images/reputation/reputation_balance.gif

Však už máš 13 príspevkov a ss nikde.:D:---


Ale on potrebuje 5 dní a nie 5 príspevkov! Božinku, Vidno že je nováčik ! http://www.zeta.sk/images/smilies/f693e3db9f6edbeed5c9e86a39c9f08b.gif
Melnick
19.11.07,16:58
...:D...Zitka tú Omegu už aj idem opraviť ... už som v nej až po uši ...:rolleyes:... ale vďaka Porade ešte lano nehľadám... :--- ...inak 1975 - ročník chlapa ku mne ako stvorený...:D:D...
:eek::eek::eek: Baby , však vy si tu už chlapov delíte.:eek::eek::eek: A čo keď aj tých pár čo sú na Porade zdupká, keď zistia aké sme to my v skutočnosti 17-tky.:D:D:D:D
danushka
19.11.07,17:01
:eek::eek::eek: Baby , však vy si tu už chlapov delíte.:eek::eek::eek: A čo keď aj tých pár čo sú na Porade zdupká, keď zistia aké sme to my v skutočnosti 17-tky.:D:D:D:D

Nedelíme si tu chlapov...ale sme zistili, že škatulky sa dajú skovávať...to by mi teda nepadalo, že aj takúto zbraň môžem doma použiť;):rolleyes:
Danila
19.11.07,17:01
Ajuška :---, takže mám zabudnúť a vylúčiť ....:rolleyes::);)Ale veď Stanko nahral manželke vyše 200 bodov, okrem toho jedného by ich Ajuška predala a či čo? :)
Elena Navrátilová
19.11.07,17:06
Ale veď Stanko nahral manželke vyše 200 bodov, okrem toho jedného by ich Ajuška predala a či čo? :)
Ja viem o 200 súhlasoch...
Zita5
19.11.07,17:15
Cha, jjja mám ročník 1975 doma.:--- To je tá dobrá správa.
Ale hovorí mi mami. A to je tá druhá správa :D:D:D


Kazu ,ale taký ročník +- mám aj ja doma :), okrem toho ja a Ty máme sedemnásť .....:rolleyes:;):)
Ajuška
19.11.07,17:19
Ale veď Stanko nahral manželke vyše 200 bodov, okrem toho jedného by ich Ajuška predala a či čo? :)

...len Ti teraz neviem podľa akého § to zdaním...:D:D
Maruška54
19.11.07,17:19
Trápite sa tak vám trošku pomôžem - pracujem s Alfou, mám viac ako 200 súhlasov, mám doma chlapa ročník 1975 ale tiež mi hovorí mami, takže ja som z kola von.
Kazu
19.11.07,17:21
:eek::eek::eek: Baby , však vy si tu už chlapov delíte.:eek::eek::eek: A čo keď aj tých pár čo sú na Porade zdupká, keď zistia aké sme to my v skutočnosti 17-tky.:D:D:D:D

Náhodou, my sme "in". Na budúci rok budeme mať 18 a už máme 30 ročné skúsenosti. :D:D:D:D Ani baníci nie sú viac.:---
Tanče
19.11.07,17:22
Kazu ,ale taký ročník +- mám aj ja doma :), okrem toho ja a Ty máme sedemnásť .....:rolleyes:;):)


sedemnásť čoho? "Zastavení jara"?
Kazu
19.11.07,17:24
...len Ti teraz neviem podľa akého § to zdaním...:D:D

Daj 52 tým predsa nemôžeš nič pokaziť. Ten je univerzálny :D:D:D
Ajuška
19.11.07,17:27
Daj 52 tým predsa nemôžeš nič pokaziť. Ten je univerzálny :D:D:D

...asi tak liter...:confused:
Tanče
19.11.07,17:30
Ešte prispejem do tohto konferenčného hovoru:

Ja s tým naozaj nič nemám...
Kazu
19.11.07,17:32
...asi tak liter...:confused:

No... môže byť. Ale ak sa budeš priznávať, nesmie ich tam byť veľa, lebo by bolo málo. :---:---:---
Ajuška
19.11.07,17:35
No... môže byť. Ale ak sa budeš priznávať, nesmie ich tam byť veľa, lebo by bolo málo. :---:---:---

mimotemy...oprskaný monitor... slzy v očiach... :eek: ...a za ten svet si už hodinu neviem zmyslieť čo som potrebovala na porade nájsť...:D:D:D
Zoltán Kovács
19.11.07,17:39
mimotemy...oprskaný monitor... slzy v očiach... :eek: ...a za ten svet si už hodinu neviem zmyslieť čo som potrebovala na porade nájsť...:D:D:D

Asi túto tému, aby ti zdvihla náladu na začiatok týždňa. :D
Kazu
19.11.07,17:39
mimotemy...oprskaný monitor... slzy v očiach... :eek: ...a za ten svet si už hodinu neviem zmyslieť čo som potrebovala na porade nájsť...:D:D:D


No predsa n á s ! :D

Ľudkovia, ja si tu skotačím ale mňa manžel určite vyautuje z kotolne. Asi už vyhaslo v peci. Tak ja padáááám.
Tanče
19.11.07,17:39
Všimli ste si čo ja????
Včera dal Stanislavovi súhlas aj náš mládenec pán Mihál.
...Prečo nedal súhlas aj mne keď som sa pred týždňom registrovala? ????
Danila
19.11.07,17:43
Ja viem o 200 súhlasoch...A ja som tu zabila dva dni.....:)
Tanče
19.11.07,17:43
No predsa n á s ! :D

Ľudkovia, ja si tu skotačím ale mňa manžel určite vyautuje z kotolne. Asi už vyhaslo v peci. Tak ja padáááám.

to máš ešte dobré horšie by bolo keby ťa vyautoval DO kotolne, nie?
danushka
19.11.07,17:54
No predsa n á s ! :D

Ľudkovia, ja si tu skotačím ale mňa manžel určite vyautuje z kotolne. Asi už vyhaslo v peci. Tak ja padáááám.

...zato v poraďáckej peci to už riadne vrie...ešte stále som sa nedostala k robote...
Stano, Stano, čo nám to tu robíš...my tu o Tebe bez Teba, vlastne už tu o kadečom kvôli Tebe...:D
Zita5
19.11.07,17:56
Tanče, prosím pozri , či náhodou nehoria rezne :---;)
Zoltán Kovács
19.11.07,17:58
Všimli ste si čo ja????
Včera dal Stanislavovi súhlas aj náš mládenec pán Mihál.
...Prečo nedal súhlas aj mne keď som sa pred týždňom registrovala? ????

Asi si nemala taký pôsobivý vstup na poradu ako Stano.
Melnick
19.11.07,18:00
Všimli ste si čo ja????
Včera dal Stanislavovi súhlas aj náš mládenec pán Mihál.
...Prečo nedal súhlas aj mne keď som sa pred týždňom registrovala? ????
Aby Ti nebolo ľúto.
Jozef Mihál (http://www.porada.sk/member.php?u=67) (Včera)
:D:D:D:D:D bol možno rád, že si sa pred týždňom zaregistrovala
Jozef však sa nenahneváš?:)
Marianna01
19.11.07,18:17
Keď už je tu aj tak mrník - prečo Jožko nemá už tú fotku s pivom? Vieme síce, že §52, ale pivo je pivo
Kazu
19.11.07,18:25
to máš ešte dobré horšie by bolo keby ťa vyautoval DO kotolne, nie?

To by z "lásky" :) neurobil.:--- Hmotnostný pomer hovorí jasne v jeho neprospech :D:D:D
danushka
19.11.07,18:26
Keď už je tu aj tak mrník - prečo Jožko nemá už tú fotku s pivom? Vieme síce, že §52, ale pivo je pivo

Pivečko sa hodí na teplejšie ročné obdobie, teraz pred Vianocami jednoznačne §52 a vyššie;)
Marianna01
19.11.07,18:27
To by z "lásky" :) neurobil.:--- Hmotnostný pomer hovorí jasne v jeho neprospech :D:D:D

aj u vás je to tak? :D:D:D
Marianna01
19.11.07,18:29
táto téma dosiahla piaty stupeň- absolútny totálny mrník na druhú :D:D:D už horšie to byť nemôže :eek::D
Kazu
19.11.07,18:32
Všimli ste si čo ja????
Včera dal Stanislavovi súhlas aj náš mládenec pán Mihál.
...Prečo nedal súhlas aj mne keď som sa pred týždňom registrovala? ????

Nezáviď :--- Keby si bola muž, nezastala by si sa vyautovaného chlapa bez nicku nad hlavou? :D:D:D
Eulalia
19.11.07,18:32
táto téma dosiahla piaty stupeň- absolútny totálny mrník na druhú :D:D:D už horšie to byť nemôže :eek::D
To je len zo zúfalstva, že sa zase blíži 25-teho....
Ajuška
19.11.07,18:35
táto téma dosiahla piaty stupeň- absolútny totálny mrník na druhú :D:D:D už horšie to byť nemôže :eek::D

...ale môôôže uvidíš...:D:D:D...ja som tiež už pár-krát prehodnotila takéto konštatovanie...:rolleyes:...
Ajuška
19.11.07,18:37
...len Stankovi sa akosi nedarí opäť priškatulkovať...:---
Marianna01
19.11.07,18:40
tak zväčšime ešte ten mrník:

tuším Peterajova básnička (ak iného, nech mi je odpustené)

Postretol krab krabicu
vytvorili dvojicu
schoval si k nej guľky
dole do škatuľky.



Len neviem, ako to funguje u Stana doma, keď škatuľku má on...:D:D:D
danushka
19.11.07,18:42
To je len zo zúfalstva, že sa zase blíži 25-teho....
Eulalia, teraz si to vystihla...už vieme, prečo Stano prišiel o prístup k manželkinmu PC...to bude tým vysokým dátumom..., že nám to nedošlo skôr...tak ako všetky cesty vedú do Ríma, na Porade všetky debaty vedú k DPH:mee:
danushka
19.11.07,18:45
tak zväčšime ešte ten mrník:

tuším Peterajova básnička (ak iného, nech mi je odpustené)

Postretol krab krabicu
vytvorili dvojicu
schoval si k nej guľky
dole do škatuľky.



Len neviem, ako to funguje u Stana doma, keď škatuľku má on...:D:D:D

...ide mi bok vyvaliť..., už sa tu hrá s guličkami!
Ajuška
19.11.07,18:46
tak zväčšime ešte ten mrník:

tuším Peterajova básnička (ak iného, nech mi je odpustené)

Postretol krab krabicu
vytvorili dvojicu
schoval si k nej guľky
dole do škatuľky.



Len neviem, ako to funguje u Stana doma, keď škatuľku má on...:D:D:D


...teeeeda :eek: mojich synov v škôlke také neučili...:mee:
Kazu
19.11.07,18:46
Eulalia, teraz si to vystihla...už vieme, prečo Stano prišiel o prístup k manželkinmu PC...to bude tým vysokým dátumom..., že nám to nedošlo skôr...tak ako všetky cesty vedú do Ríma, na Porade všetky debaty vedú k DPH:mee:

Mám takého tušáka, že DPH je len krycí názov poraďáckych závislákov :---
Marianna01
19.11.07,18:50
...teeeeda :eek: mojich synov v škôlke také neučili...:mee:


ani mňa... :D:D:D
Bastian
19.11.07,18:50
To čo sa tu deje??? Vy ste tu dobré čertice...
danushka
19.11.07,18:53
To čo sa tu deje??? Vy ste tu dobré čertice...

Vitaj Bastian, vyjadri sa ak chceš...máš pod kontrolou svoju škatuľku?, teda máme namysli my dievčatá tú modrú...zistili sme, že chlapi sú ohrození...
Melnick
19.11.07,18:54
:eek::eek::eek: Predsa dépéháčkujeme ,Ty nevidíš Bastian?:eek::eek::eek:

Aj mzdárčime, ale do poriadnej témy mi nikto nejde odpovedať.:D Bežte pozrieť, nech nemáte výčitky svedomia, že ste mi nepomohli.:D
Ajuška
19.11.07,18:57
To čo sa tu deje??? Vy ste tu dobré čertice...

...:---:---:---...koonečne aj chlap medzi nás...:---:---:---...
Zoltán Kovács
19.11.07,18:58
To čo sa tu deje??? Vy ste tu dobré čertice...

Ani ja nestíham sledovať "šantenie" naších báb. :D:D:D
Bastian
19.11.07,18:58
:eek::eek::eek: Predsa dépéháčkujeme ,Ty nevidíš Bastian?:eek::eek::eek:
Prosím? DPH? Kde?
No fakt ste ma zaskočili - utekám odtiaľto do postele. A schovám sa pred vami pod perinu :D:D:D.
Ajuška
19.11.07,18:58
Vitaj Bastian, vyjadri sa ak chceš...máš pod kontrolou svoju škatuľku?, teda máme namysli my dievčatá tú modrú...zistili sme, že chlapi sú ohrození...

...už včera som to kontrolovala...:eek:...dievčatá, ale ja mám čiernu...:cool:... /y/ modem...:---
Ajuška
19.11.07,19:00
Ani ja nestíham sledovať "šantenie" naších báb. :D:D:D

...:rolleyes:...aale jedným očkom predsa...:rolleyes:...
Tanče
19.11.07,19:00
Tanče, prosím pozri , či náhodou nehoria rezne :---;)

mne nie ale Danile zhorela kapusta
danushka
19.11.07,19:00
Prosím? DPH? Kde?
No fakt ste ma zaskočili - utekám odtiaľto do postele. A schovám sa pred vami pod perinu :D:D:D.
Bastian, na fotke máš dosť veľký širák...takže ak by si sa náhodou červenal dnes pri nás...,tak aj tak to vidieť nebude;)
Bastian
19.11.07,19:01
...už včera som to kontrolovala...:eek:...dievčatá, ale ja mám čiernu...:cool:... /y/ modem...:---
:eek::rolleyes::D
Tanče
19.11.07,19:02
Nezáviď :--- Keby si bola muž, nezastala by si sa vyautovaného chlapa bez nicku nad hlavou? :D:D:D

To som nemylela zo závisti, ale .... nechápete??? čo by na to povedal Derick?
Bastian
19.11.07,19:02
Bastian, na fotke máš dosť veľký širák...takže ak by si sa náhodou červenal dnes pri nás...,tak aj tak to vidieť nebude;)
Zato Ty sa nečervenáš...
Bastian
19.11.07,19:05
Odchádzam...
Prajem Vám dobrú noc ;)
Zoltán Kovács
19.11.07,19:06
...:rolleyes:...aale jedným očkom predsa...:rolleyes:...

Odkiaľ vieš? Asi predsa budeš ten Sherlock.
lenkak
19.11.07,19:06
dobre som sa pobavila, tému presúvam.
Tanče
19.11.07,19:11
Šepkajú si guľka guľke:
-skončili sme na Porade.
danushka
19.11.07,19:12
Zato Ty sa nečervenáš...
Už som tichúčko..., vôbec to neber tak, že si z Teba uťahujem, len si vletel ako zástupca ohrozeného druhu...
Ty si tu Bastian stálica, verím, že sa necítiš byť dotknutý.
Ja už baby končím, však to tu už ideme pod vek 17-tiek...
Kazu
19.11.07,19:16
...už včera som to kontrolovala...:eek:...dievčatá, ale ja mám čiernu...:cool:... /y/ modem...:---

... ja tiež :---:---:---
Zoltán Kovács
19.11.07,19:16
dobre som sa pobavila, tému presúvam.

A konečne je to na správnom mieste...
Melnick
19.11.07,19:20
Jéj aj Vás to tak nadhodilo pri presúvaní? Lenka pohojdaj nás ešte trochu.:D:D:D Raz sem -raz tam.:--- Bodík tu už nepridám.:D
Kazu
19.11.07,19:22
...len Stankovi sa akosi nedarí opäť priškatulkovať...:---

Toto by som prosila zaradiť do Výkladového slovníka :D:D:D
Zoltán Kovács
19.11.07,19:26
Toto by som prosila zaradiť do Výkladového slovníka :D:D:D

Hlásim zaradenie. :D
Kazu
19.11.07,19:30
Jéj aj Vás to tak nadhodilo pri presúvaní? Lenka pohojdaj nás ešte trochu.:D:D:D Raz sem -raz tam.:--- Bodík tu už nepridám.:D

Ani som nezbadala. Ja som pátrala v príspevkoch a pozrite čo som našla. /Ale neprilepím, lebo som ešte malá a neviem to/ Ale aj tak čítajte:

Prípevok 116 Táto téma dosiahla piaty stupeň - absolútny totálny mrník na druhú. Už horšie to byť nemôže

Prípevok 119 Ale môže, uvidíš

No a vidíte? :D:D:D
Ajuška
19.11.07,19:31
...aby som uplatnila ďalší §52...?...za autorské práva...:confused:....:---
Kazu
19.11.07,19:51
...aby som uplatnila ďalší §52...?...za autorské práva...:confused:....:---

Patrilo by sa priznať niečo.:--- ....aspoň za štamperlíček :---:---:---
Stanislav 1975
19.11.07,20:39
Niekde na tých skorších stránkach spomínal, že ho manželka vysánkovala z nicku, a hrozí mu aj vysánkovanie s počítača. On na oplátku chcel schovať pripájaciu škatuľku. Vidí sa mi, že k rozdeleniu tých škatuliek už prišlo. On si tú svoju zamkol do skrine a manželka si preložila nohu cez nohu a BSM je minulosťou :--- A teraz musí stanislav 1975 čakať až manželka zaspí, potom potajomky vytiahne tú svoju škatuľku zo skrine a môže začať zo zasúvaním do manželkinho počítača. :D Buď trpezlivá, SS môžeš čakať okolo polnoci, pozri si, veď ani včera tu nebol skôr. :D:D:D
Kazu, ty si iný génius, máš pravdu tak na 75%- pc síce mám k dispozícii, ale tá noha cez nohu je, údajne dočasne, tak dúfam, že to nebude tak "dočasne" ako ruské vojská u nás:D:D:D
Stanislav 1975
19.11.07,20:43
http://www.porada.sk/images/statusicon/post_old.gif Včera, 11:44 PM #65 (http://www.porada.sk/571501-post65.html) Stanislav 1975 (http://www.porada.sk/member.php?u=66814)
Junior Member

Členom od: 17-11-07
Miesto: Petržalka
Príspevky: 13
Súhlasil: 0x
Získal 15 súhlasov
v 3 príspevkoch
PoradaBody: 0
http://www.porada.sk/images/reputation/reputation_balance.gif




Však už máš 13 príspevkov a ss nikde.:D:---
Maji, a je tam aj druhá podmienka, členstvo aspoň 5 dní, fakt to tak je
willma
19.11.07,20:47
panebože, baby, čo to tu stvárate, prišla som riadne nasr.. dená zo schôdze baráku a tu nestíhajú stierače pred monitorom....
Stanislav 1975
19.11.07,20:52
Inak ľudia, aj kvoli tomuto som sa registroval na porade, že okrem toho, že sa tu človek aj veľa naučí a dozvie, ale aj je tu niekedy dosť zábavy a tak to má byť...
... proste , mám Vás rád...
Zoltán Kovács
19.11.07,20:52
...len Stankovi sa akosi nedarí opäť priškatulkovať...:---

Už je priškatulkovaný. :D
Zoltán Kovács
19.11.07,20:53
Inak ľudia, aj kvoli tomuto som sa registroval na porade, že okrem toho, že sa tu človek aj veľa naučí a dozvie, ale aj je tu niekedy dosť zábavy a tak to má byť...
... proste , mám Vás rád...

Pozor aby z toho nebola žiarlivosť nakoniec :D
Melnick
19.11.07,20:53
Kazu, ty si iný génius, máš pravdu tak na 75%- pc síce mám k dispozícii, ale tá noha cez nohu je, údajne dočasne, tak dúfam, že to nebude tak "dočasne" ako ruské vojská u nás:D:D:D
Vidíš Stanislav, toto by chcelo bodík, ale Lenka nás "šmarila" do tém, kde sa nedá udeliť. :cool: :D
Melnick
19.11.07,20:54
Pozor aby z toho nebola žiarlivosť nakoniec :D

Keby k tomu došlo, tak sa jej ukážeme. :D:D:D:D:D
Ajuška
19.11.07,20:58
Už je priškatulkovaný. :D

...až na tú nohu cez nohu...:D
willma
19.11.07,20:58
Keby k tomu došlo, tak sa jej ukážeme. :D:D:D:D:D Majka, to nerob, Stanislav by to už nemusel rozchodiť :rolleyes:
Stanislav 1975
19.11.07,20:58
:D:D:D Akože, ja tiež nechápem prečo ma lenka presunula do tejto témy, však moja téma je do podvojného účta ako vyšitá:D:D:D
a lenka si ma len tak presunie,nerešpektuje autorské práva:D:D

Inak, aby som vysvetlil- ja sem chodím takto večer, lebo teraz mám klud na písanie, vieš mám dve detičky a pri nich sa moc surfovať nedá, takže takto to je
Zoltán Kovács
19.11.07,21:09
Počas môjej účasti na porade som nezaregistroval taký excelentný vstup do rodiny PORADA.SK aký bol tvôj, okrem zakladateľky tejto témy:

http://www.porada.sk/t63285-odbornejsie-prispevky.html

Lenže ona žala úspech v opačnom zmysle slova.
Melnick
19.11.07,21:40
Majka, to nerob, Stanislav by to už nemusel rozchodiť :rolleyes:

http://www.sirmi.ic.cz/smajl/95.gif
abel
20.11.07,06:18
Počas môjej účasti na porade som nezaregistroval taký excelentný vstup do rodiny PORADA.SK aký bol tvôj, okrem zakladateľky tejto témy:

http://www.porada.sk/t63285-odbornejsie-prispevky.html

Lenže ona žala úspech v opačnom zmysle slova.

A ktovie, či Stanislav nie je manžel našej Zimomily, ktorej zostal len ten jediný príspevok a ďalej jej účtovnícka česť nedovolila sa zúčastňovať našich neodborných orgií, tak sa prenickovala, a teraz sa Vrchniakovci idú o škatuľku pobiťhttp://www.sirmi.ic.cz/smajl/5.gif .
Elena Navrátilová
20.11.07,06:24
A ktovie, či Stanislav nie je manžel našej Zimomily, ktorej zostal len ten jediný príspevok a ďalej jej účtovnícka česť nedovolila sa zúčastňovať našich neodborných orgií, tak sa prenickovala, a teraz sa Vrchniakovci idú o škatuľku pobiťhttp://www.sirmi.ic.cz/smajl/5.gif .Elenka, vieš koľkoZimomíl Vrchniakových sa tu zdržiava? http://www.sirmi.ic.cz/smajl/142.gifAspoň niekto zistil svoju farbu alebo sa vyfarbil... :D:D:D:D:D;) http://www.sirmi.ic.cz/smajl/129.gif http://www.sirmi.ic.cz/smajl/106.gifhttp://www.sirmi.ic.cz/smajl/192.gif
Stanislav 1975
20.11.07,07:31
A ktovie, či Stanislav nie je manžel našej Zimomily, ktorej zostal len ten jediný príspevok a ďalej jej účtovnícka česť nedovolila sa zúčastňovať našich neodborných orgií, tak sa prenickovala, a teraz sa Vrchniakovci idú o škatuľku pobiťhttp://www.sirmi.ic.cz/smajl/5.gif .

Elenka, toho sa nemusíš báť, že mi tu zostane len jeden príspevok- nebudem sem síce prispievať ako na "bežiacom páse", lebo nie som typický, čistý účtovník a sú tu aj ovela múdrejší ľudia ako ja, ale neboj sa, ja tiež keď budem vedieť tak poradím- moja parketa je najma poisťovníctvo, finančníctvo a pod., takže neboj, určite nehrozí, že by som sa prenickoval- v tom nevídím nejaký veľký význam. Som seriozny človek, aspoň myslím.
AlaNR
20.11.07,10:44
Dôrazne protestujem proti príspevkom takého typu, ako je cca tých 170 pred týmto mojím.
Márne hľadám suchý servítok na utretie obrazovky, minula som si už celý balíček.
Ná čo si vy myslíte, že ja zarábam len na servítky??? :D:D:D

Super téma, budem sledovať, či majiteľku odpojenej škatuľky objavíte...;)
rickman
20.11.07,12:43
Tí skalní si možno spomenú, že som mal niekedy nejaký príspevok aj v tejto téme (asi tak pred XY stranami) :), no keď to pôjde takto ešte pár dni ďalej (3dni - 17 strán)...tak môžte rovno vydať knihu :).
Marianna01
20.11.07,16:37
Dôrazne protestujem proti príspevkom takého typu, ako je cca tých 170 pred týmto mojím.
Márne hľadám suchý servítok na utretie obrazovky, minula som si už celý balíček.
Ná čo si vy myslíte, že ja zarábam len na servítky??? :D:D:D

Super téma, budem sledovať, či majiteľku odpojenej škatuľky objavíte...;)

Treba zakúpiť švédsku utierku, tá sa dá použiť opakovane...;)

Majiteľa škatuľky už máme, chýba nám len majiteľka odpojeného PC. Ale takýmto tempom, ako dnes nasledujeme, to nezistíme, dievčatá a chlapci...:D
lenkak
20.11.07,17:44
:D:D:D Akože, ja tiež nechápem prečo ma lenka presunula do tejto témy, však moja téma je do podvojného účta ako vyšitá:D:D:D
a lenka si ma len tak presunie,nerešpektuje autorské práva:D:D

Inak, aby som vysvetlil- ja sem chodím takto večer, lebo teraz mám klud na písanie, vieš mám dve detičky a pri nich sa moc surfovať nedá, takže takto to je


:eek: vari sa Ti neľúbi, zo mňa srší takááááá spokojnosť, :Dkam som tvoju tému preradila.
P.S. Aj ja na Poradu chodím po večeroch, nie si jediný. :D
Eulalia
20.11.07,18:52
Lenka, ešte dobre, že aj Ty si 17-tka. Takýto supermrník tu už skutočne dávno nebol. A kto ho vyrobil - no predsa 17-tky! Tak sa nehnevaj, že musíš po nás upratovať...
lenkak
20.11.07,18:56
Evka to je pohoda, ja som sa dobre zabavila.
Eulalia
20.11.07,19:00
Evka to je pohoda, ja som sa dobre zabavila.


Tak to si určite nebola sama. Tých oprskaných monitorov bolo pri tejto téme určite vééééééľmi veľa. Dávno som sa tak z chuti nezasmiala.
Melnick
20.11.07,19:16
Stanislav 1975Re: Dnešným dňom som bol manželkou vyhodený z porady
Citát:
Pôvodca textu príspevku: abel http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/65253-dnesnym-dnom-som-bol-manzelkou-vyhodeny-z-porady-post572558.html#post572558)
A ktovie, či Stanislav nie je manžel našej Zimomily, ktorej zostal len ten jediný príspevok a ďalej jej účtovnícka česť nedovolila sa zúčastňovať našich neodborných orgií, tak sa prenickovala, a teraz sa Vrchniakovci idú o škatuľku pobiťhttp://www.sirmi.ic.cz/smajl/5.gif .

Elenka, toho sa nemusíš báť, že mi tu zostane len jeden príspevok- nebudem sem síce prispievať ako na "bežiacom páse", lebo nie som typický, čistý účtovník a sú tu aj ovela múdrejší ľudia ako ja, ale neboj sa, ja tiež keď budem vedieť tak poradím- moja parketa je najma poisťovníctvo, finančníctvo a pod., takže neboj, určite nehrozí, že by som sa prenickoval- v tom nevídím nejaký veľký význam. Som seriozny človek, aspoň myslím




Dôrazne protestujem proti príspevkom takého typu,

ako je cca tých 170 pred týmto mojím.
Márne hľadám suchý servítok na utretie obrazovky, minula som si už celý balíček.
Ná čo si vy myslíte, že ja zarábam len na servítky??? :D:D:D

Super téma, budem sledovať, či majiteľku odpojenej škatuľky objavíte...;)
AlaNR ,čo sa bojíš, prečítaj si príspevok pred Tebou a ostaneš na výsosť spokojná- Stano je finančník a ešte k tomu seriózny, takže ja už mám o milióny postarané však Stanko?:--- A Ty buď na neho tiež milá a stane sa aj s Teba milionárka.:D:D:D
Ajuška
20.11.07,19:18
AlaNR ,čo sa bojíš, prečítaj si príspevok pred Tebou a ostaneš na výsosť spokojná- Stano je finančník a ešte k tomu seriózny, takže ja už mám o milióny postarané však Stanko?:--- A Ty buď na neho tiež milá a stane sa aj s Teba milionárka.:D:D:D


...:rolleyes:...sa líškaš čooo??? :rolleyes:
Melnick
20.11.07,19:21
Za tie milióny mi to predsa stojí.:eek: Či nie? http://www.sirmi.ic.cz/smajl/5.gif
Marianna01
20.11.07,19:40
niekto robí za menej peňazí aj horšie veci..:D
Stanislav 1975
20.11.07,19:42
Dievčatá, nie- miliony neviem poradiť ako zarobiť, ale nesťažujem sa, nemám sa nejak extra zle-som spokojný

Melnick-zajtra bude 5 deň,hmhm
a ďalšia podmienka splnená...
Ajuška
20.11.07,19:42
niekto robí za menej peňazí aj horšie veci..:D

...:eek:...len ja blbec z lásky...:eek:...
Stanislav 1975
20.11.07,19:43
... a čakaj prekvapenie,:)
Marianna01
20.11.07,19:50
... a čakaj prekvapenie,:)

čo sa to tu pred našimi zrakmi rozvíja? :eek: aj ja chcem prekvapenie!!!! :):):)
Marianna01
20.11.07,19:52
...:eek:...len ja blbec z lásky...:eek:...

za toto by si si zaslúžila bod! aspoň virtuálne virtuálny máš u mňa :)
Melnick
20.11.07,19:52
Pôvodca textu príspevku: Marianna01 http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/65253-dnesnym-dnom-som-bol-manzelkou-vyhodeny-z-porady-post573455.html#post573455)
niekto robí za menej peňazí aj horšie veci..:D
AjuškaCitát:
...:eek:...len ja blbec z lásky...:eek:...

Pokiaľ robíš TO ,na čo všetci myslíme ,tak je to OK :):):) Veď všetci vieme ,že práca šľachtí človeka.:D:D:D
Ajuška
20.11.07,20:03
Pokiaľ robíš TO ,na čo všetci myslíme ,tak je to OK :):):) Veď všetci vieme ,že práca šľachtí človeka.:D:D:D

trošku mimotemy mám dilemu - titul UU - si píšeme pred menom, alebo za...:confused:
abel
20.11.07,20:09
Nie, túto skratku píšeš na príjmovom doklade pri zaplatení faktúry od klienta.
Marianna01
20.11.07,20:10
Pokiaľ robíš TO ,na čo všetci myslíme ,tak je to OK :):):) Veď všetci vieme ,že práca šľachtí človeka.:D:D:D

to ale vieš, že sa robia len deti, na všetkom ostatnom sa pracuje?! :eek:
abel
20.11.07,20:17
NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA - NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA - NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA - NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA - NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA -
Marianna01
20.11.07,20:20
NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA - NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA - NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA - NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA - NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA -

.....................:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ajuška
20.11.07,20:20
NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA - NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA - NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA - NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA - NECH ŽIJE ROBOTNÍCKA TRIEDA -

...ešte že je po 22.00...:rolleyes:...toooľko erotiky...:D
danushka
20.11.07,20:30
...ešte že je po 22.00...:rolleyes:...toooľko erotiky...:D
...pri monitore..., obávam sa, že naše polovičky už začínajú žiť v nejakom zvláštnom bermundskom trojuholníku... pár + porada:rolleyes:
Tanče
20.11.07,20:46
...pri monitore..., obávam sa, že naše polovičky už začínajú žiť v nejakom zvláštnom bermundskom trojuholníku... pár + porada:rolleyes:

..a sa čudujem že vám ešte nevypli elektrickú energiu.;)
danushka
20.11.07,20:55
..a sa čudujem že vám ešte nevypli elektrickú energiu.;)
...jáááj, my 17-tky sme pripravené na všetko...použili by sme náhradný zdroj...dnešná mládež veľmi vynaliezavá...
Tanče
20.11.07,21:08
...jáááj, my 17-tky sme pripravené na všetko...použili by sme náhradný zdroj...dnešná mládež veľmi vynaliezavá...


ale ale, kočičko , myslíš náhradní zdroj od sousede?
danushka
20.11.07,21:12
ale ale, kočičko , myslíš náhradní zdroj od sousede?

Tanče, že ty si už utekala k susedovi!...hovoríme stále o elektrine, že?:D
Melnick
20.11.07,21:54
No, takže poprosím Lenku, čoby moderátorku tejto témy,aby tému premenovala na "Mrníkoviny s hviezdičkou" :D
Kazu
20.11.07,21:59
Dievčatá, nie- miliony neviem poradiť ako zarobiť, ale nesťažujem sa, nemám sa nejak extra zle-som spokojný

Melnick-zajtra bude 5 deň,hmhm
a ďalšia podmienka splnená...


Fííííha Melnick, :rolleyes: tak toto vyzerá veľmi sľubneee. :---To aby si si vypucovala okuliare, budeš čítať :D:D:D
Tanče
20.11.07,22:37
Tanče, že ty si už utekala k susedovi!...hovoríme stále o elektrine, že?:D


NO JASNĚ, pro sousedovic náhradní zdroj

Piaty deň sa blíži, takže dievčence, ......naštartovať stierače, bo idú byť frčať SS-ky!....
Melnick
21.11.07,00:24
Fííííha Melnick, :rolleyes: tak toto vyzerá veľmi sľubneee. :---To aby si si vypucovala okuliare, budeš čítať :D:D:D
Chacha-žiadne nepotrebujem:):D Jedine ak za mierny poplatok vypucujem Tebe tie Tvoje.:---:--- To vieš v 17 -tich zrak ako jastrab. Uvidíme ,keď budem mať 50-siat či to tak bude.:D
sta
21.11.07,07:04
Dievčatá, nie- miliony neviem poradiť ako zarobiť, ale nesťažujem sa, nemám sa nejak extra zle-som spokojný

Melnick-zajtra bude 5 deň,hmhm
a ďalšia podmienka splnená...

Tu Ti poradia, nie síce ako zarobiť tie milióny, ale kedy z Teba bude milionár si vypočítaš :rolleyes:

http://openiazoch.zoznam.sk/nastroje/kalk/milionar.asp
Melnick
21.11.07,11:57
Sta a tu je moja odpoveď pani Kalkulačky:

Musíte šetriť, ináč sa milionárom nestanete :eek::eek::eek::eek:
sta
21.11.07,12:02
Sta a tu je moja odpoveď pani Kalkulačky:

Musíte šetriť, ináč sa milionárom nestanete :eek::eek::eek::eek:

jo jo mne vyšlo to isté :(

ale mohli by tam dať aj odpoveď: "keď si zbalíte milionára" :D:D:D:D:D:D
abel
21.11.07,16:48
Asi ste veľmi lakomé. Mne vyšlo, že pri 500.- Sk mesačne budem v 68 rokoch milionárka. To je celkom prijateľné, nie?
mysimis
21.11.07,16:52
Abel, a myslíš, že pri takomto tempe života a pri našej vyťaženosti sa dožijeme aj 68. roka života??:D:D
abel
21.11.07,17:01
Neviem ako ty, Miška, ale ja sa nikam nechystám. Ja prežijem aj jadrový výbuch, čo som ja horšia od švába? Viem, že si mám ľahnúť pätami k centru výbuchu. A teraz nám dokonca bezplatne dali jódové tabletky, tak ja sa už ničoho nebojím. Ja si počkám na tých mojich pra-pra-pra-zadkov :D
A po preškolení PZS už budem totálne nesmrteľná.
Práve dávajú v správach, ako v nemocnici za zaklopanie vyberajú 300.- Sk. Ďalší krôčik k miliónu, stačí nápad.
lenkak
21.11.07,17:16
No, takže poprosím Lenku, čoby moderátorku tejto témy,aby tému premenovala na "Mrníkoviny s hviezdičkou" :D

Tému si už musí premenovať Stano - zakladateľ témy, pretože už v tomto "chlieviku" :confused: nemám ako moderátor prístup do témy. :D :rolleyes:
Danila
21.11.07,17:28
Tému si už musí premenovať Stano - zakladateľ témy, pretože už v tomto "chlieviku" :confused: nemám ako moderátor prístup do témy. :D :rolleyes:Som zvedavá, či bude mať Stano ešte na to čas. Keď manželka túto tému dočíta, tak ho vypoklonkuje aj z baráku.:):):)
Zoltán Kovács
21.11.07,17:31
Sta a tu je moja odpoveď pani Kalkulačky:

Musíte šetriť, ináč sa milionárom nestanete :eek::eek::eek::eek:

Mne kalkukačka dala takúto odpoveď:

Milionárom budete vo veku 48,4 rokov

Takže ešte nejakých 12 rôčkov pretrpím, a potom sa budem mať lepšie.
Tanče
21.11.07,18:48
Mne kalkukačka dala takúto odpoveď:

Milionárom budete vo veku 48,4 rokov

Takže ešte nejakých 12 rôčkov pretrpím, a potom sa budem mať lepšie.

ja ti tie peniažky budem ako "nebankovka" spravovať, súhlasíš? Pošlem ti čísielko účtiku, na ktorom si to budeš šetriť, doble?
abel
21.11.07,18:53
Tanče, a ja ti ich budem zhodnocovať, doble?
Eulalia
21.11.07,18:55
Tanče, a ja ti ich budem zhodnocovať, doble?
....a Smith pôjde na pár rokov do basy a Abel s Tanče dostanú od štátu odškodné, doble?
Ajuška
21.11.07,18:55
Tanče, a ja ti ich budem zhodnocovať, doble?

...a ja sa budem tešiť ako ich budeme mínať...:rolleyes:...tiež doble:confused:
Tanče
21.11.07,19:00
neviem či som nezobudila susedovie dieťa, ščo sa tu rehocem ...:D:D:D:D:D
to odstupné, čo to trepem - ODŠKODnÉ beriem.A smith, ty taho do tej basy. Chcel si šetriť, tak tam ušetríš!!!!

doble sme to vymysleli...;););););)
Kazu
21.11.07,19:11
Som zvedavá, či bude mať Stano ešte na to čas. Keď manželka túto tému dočíta, tak ho vypoklonkuje aj z baráku.:):):)

A hlavne sa moc nerehocme,:--- lebo keď zistí, kto všetko sa na nich zabával stihne sa stať, že nám aj tie naše oprskané monitory príde vytrieť :D:D:D
Tanče
21.11.07,19:13
ozaj!!!!! STANOOOOOOOO,

.............kde si?
danushka
21.11.07,19:15
neviem či som nezobudila susedovie dieťa, ščo sa tu rehocem ...:D:D:D:D:D
to odstupné, čo to trepem - ODŠKODnÉ beriem.A smith, ty taho do tej basy. Chcel si šetriť, tak tam ušetríš!!!!

doble sme to vymysleli...;););););)

A tu máme jasný príklad, ako to funguje v tomto štáte...

Obrali sme Smitha o celoživotné úspory skôr, než ich stihol ušetriť, ale klobúk dole pred Tanče, berie aspoň ohľad na susedovie dieťa, aby ho nezobudila od rehotu:rolleyes:

nedoble ste to vymysleli...chudáčisko Smith nám tu držal ochranu predchádzajúce dni v mrníčku, Stančo sa len občas priškatulkoval a Bastian radšej zutekal a vy ho do basy:cool:, že sa nehanbíte!
Rozalka
21.11.07,19:30
Ja prežijem aj jadrový výbuch, čo som ja horšia od švába? Viem, že si mám ľahnúť pätami k centru výbuchu.
CHYBA! zásadne treba pozerať smerom k výbuchu ... v živote už nič také neuvidíš. ;)
Tanče
21.11.07,19:37
A tu máme jasný príklad, ako to funguje v tomto štáte...

..chudáčisko Smith nám tu držal ochranu predchádzajúce dni v mrníčku, Stančo sa len občas priškatulkoval a Bastian radšej zutekal a vy ho do basy:cool:, že sa nehanbíte!

doble, tak dáme do basy Standa a Bastiana!
danushka
21.11.07,19:57
doble, tak dáme do basy Standa a Bastiana!

Tí sú naši...to nemôžeme, museli by sme im vybavovať v lete izbu pri okne a v zime pri komíne..., tých si nechajme u nás na porade. Bastiana by tam aj tak nechceli, ten má takú širokú slovnú zásobu a osobnostný odhad , že by si mysleli že je tam omylom - čo by aj bol (prepáč Bastian) a Stančo je ohrozený druh, ktorého musíme chrániť.
Na poráďacku basu tu máme iných adeptov...Spod...ia...vá:eek:, H.b.bti:eek: -čo si ja pamätám...ej veru, keby tu začali všetci tí skalnejší spomínať, koľko nickov by už sedelo za mrežami:confused:
Stanislav 1975
21.11.07,20:39
Ahojte ľudia, ospravedlňte prosím moju neučasť, ale nebol som tu 24hodín, z dovodu urovnávania koaličnej krízy:D, a teraz zasa protestujem týmto sposom proti zatknutiu opozičnej kazašsskej novinárky...:mad:

Ozaj lidičky a čo je to za slovo "mrníkoviny"?, akože sranda?
Melnick
21.11.07,20:41
Ahojte ľudia, ospravedlňte prosím moju neučasť, ale nebol som tu 24hodín, z dovodu urovnávania koaličnej krízy:D, a teraz zasa protestujem týmto sposom proti zatknutiu opozičnej kazašsskej novinárky...:mad:

Ozaj lidičky a čo je to za slovo "mrníkoviny"?, akože sranda?
Sranda a riadna len tam nikto nepíšeme "d" .:D:D:D
Dúfam ze Tvoja koalícia sa na Teba už nehnevá.
Stanislav 1975
21.11.07,20:45
Som zvedavá, či bude mať Stano ešte na to čas. Keď manželka túto tému dočíta, tak ho vypoklonkuje aj z baráku.:):):)
Nie, neboj Danilka, všetko je zda sa už vyriešené, a z baráku nemusím našťastie odísť, nakolko bola vyhlásena amnestia:)
Stanislav 1975
21.11.07,20:51
Sranda a riadna len tam nikto nepíšeme "d" .:D:D:D
Dúfam ze Tvoja koalícia sa na Teba už nehnevá.
Majka, ešte 74 minút...
Inak dík Vám všetkým za pekné prijatie, ste velmi zlatý všetci, nebudem menovať, aby som na niekoho nezabudol, ale Majka- Melnick, Ajuška, Danila, Smith a ostatní ďakujem.

"Lidi, mám Vás rád , bdejte"- Judr. Julius Fučík
Melnick
21.11.07,20:55
Asi ste veľmi lakomé. Mne vyšlo, že pri 500.- Sk mesačne budem v 68 rokoch milionárka. To je celkom prijateľné, nie?
Elenka nehráš s nami čistú hru. Koľko máš v pančuche? Lebo mne pri 500.Sk šetrení mesačne vyšlo, že sa stanem milionárkou keď budem mať 102,5 roka. Tešte sa tie klobúčiky čo budem meniť - tak to bude podívaná.:eek:
Tanče
21.11.07,20:57
Majka, ešte 74 minút...
Inak dík Vám všetkým za pekné prijatie, ste velmi zlatý všetci, nebudem menovať, aby som na niekoho nezabudol, ale Majka- Melnick, Ajuška, Danila, Smith a ostatní ďakujem.

"Lidi, mám Vás rád , bdejte"- Judr. Julius Fučík

to akože tento mrník týmto uzatváraš, či ako tomu máme rozumieť???? veď ty máš byť v base pri komíne...
Stanislav 1975
21.11.07,21:00
Elenka nehráš s nami čistú hru. Koľko máš v pančuche? Lebo mne pri 500.Sk šetrení mesačne vyšlo, že sa stanem milionárkou keď budem mať 102,5 roka. Tešte sa tie klobúčiky čo budem meniť - tak to bude podívaná.:eek:
Maji, nemusíš tolko šetriť, stáčí len , keď budeš šetriť len polovičku času, zoberieš našetrené peniaze, pojdeš do kasína a v presne v pondelok o 22.45hod. všetko položíš na červenú farbu v rulete, neexistuje aby o 22.45hod. padla čierna, štatistika tak vraví...:D:D:D
Stanislav 1975
21.11.07,21:02
to akože tento mrník týmto uzatváraš, či ako tomu máme rozumieť???? veď ty máš byť v base pri komíne...
Panebože, len to nie, nič neuzatváram, je to doble, doblá zábava
A ja v base? Ja taký poctivý, slušný, nadaný, inteligentný občan tohto štátu?
Tanče
21.11.07,21:06
Panebože, len to nie, nič neuzatváram, je to doble, doblá zábava
A ja v base? Ja taký poctivý, slušný, nadaný, inteligentný občan tohto štátu?

...VEĎ PRÁVE PLÁVE....:mad:
Stanislav 1975
21.11.07,21:13
Inak, mám dnes takú príhodu, mám kamaráta, je to dobrý kamoš ale troška taký zvláštny- na všetko naletí a vraví mi, Stano, zobral som si perfektný úver za výhodných podmienok, iba za 5% úrok a ja na to, že to je fakt dobrý úrok, na spotrebný úver za 5% , ale nedalo mi to lebo sa mi nezdá že by niekto dal len 5% úrok na rok vravím mu a nieje to náhodou nejaký iný úrok a on že pozrem doma zmluvu a za hodinu mi volá vystrašený- ježiš, však to je 5 % perc. ale mesačne
NO COMMENT- hlúposť niektorých ludí nepozná hraníc, ale inak to je dobrý chlapec, len proste taký jednoduchý sbs-kár.
Halli
21.11.07,21:16
.... zobral som si perfektný úver za výhodných podmienok.

tak taký uver som ešte nevidela a nikdy neuvidím....:D:D
Stanislav 1975
21.11.07,21:16
...VEĎ PRÁVE PLÁVE....:mad:
Mimochodom na Prievidzu- Bojnice, mám velmi dobré spomienky
25.7.1992- kúpele Bojnice, ach jaj...
Halli
21.11.07,21:18
[quote=Stanislav 1975;574554]Inak, mám dnes takú príhodu, mám kamaráta, je to dobrý kamoš ale troška taký zvláštny- na všetko naletí a vraví mi, Stano, zobral som si perfektný úver za výhodných podmienokquote]

...taký uver som teda ešte nevidela a ani neuvidím...:D:D
Melnick
21.11.07,21:18
Maji, nemusíš tolko šetriť, stáčí len , keď budeš šetriť len polovičku času, zoberieš našetrené peniaze, pojdeš do kasína a v presne v pondelok o 22.45hod. všetko položíš na červenú farbu v rulete, neexistuje aby o 22.45hod. padla čierna, štatistika tak vraví...:D:D:D
Stanko, tiež si mi to mohol do ss, lebo Tanče sa už oblieka. :D:D:D a mieri do kasína.
Stanislav 1975
21.11.07,21:44
Stanko, tiež si mi to mohol do ss, lebo Tanče sa už oblieka. :D:D:D a mieri do kasína.
Maji, to je v pohode, na Tanče to neplatí, može mať červených:D:D:D,kolko chce ale za tu basu za komínom to na ňu neplatí:)
Melnick
21.11.07,21:51
Ktovie kde Tanče tančí, že sem už nenakukla,žeby už niekde so spoluväzňami hrala Blackjack.:D
Stanislav 1975
21.11.07,21:55
Ktovie kde Tanče tančí, že sem už nenakukla,žeby už niekde so spoluväzňami hrala Blackjack.:D
Ach jaj Maji, Blackjack mi ani nespominaj,to radšej 2 pilier ale black jack nikdy více...
Zoltán Kovács
21.11.07,22:00
neviem či som nezobudila susedovie dieťa, ščo sa tu rehocem ...:D:D:D:D:D
to odstupné, čo to trepem - ODŠKODnÉ beriem.A smith, ty taho do tej basy. Chcel si šetriť, tak tam ušetríš!!!!

doble sme to vymysleli...;););););)

Tak to teda máte pekne vymyslené. :mee:
Melnick
21.11.07,22:02
Ach jaj Maji, Blackjack mi ani nespominaj,to radšej 2 pilier ale black jack nikdy více...
To ja mám super skúsenosť z casína Rewards.:):):)
Stanislav 1975
21.11.07,22:08
To ja mám super skúsenosť z casína Rewards.:):):)
Jaj, tak to ti gratulujem, ja zasa mínus 5000sk v kasíne Mamut Bratislava-hazard už nieeeeeeeeeeeeeeee:mad::mad::mad:

Maji, zachráň ma, však už som splnil aj druhú podmienku a správy mi to stále nechce odoslať, asi to budem musieť reklamovať u Riša( Richarda,pozn.autora)
Prajem peknú nocku, ozaj to R..... je Ružomberok?, ehmehm
Stanislav 1975
21.11.07,22:19
Ktovie kde Tanče tančí, že sem už nenakukla,žeby už niekde so spoluväzňami hrala Blackjack.:D
tančí- to sa tak teraz povie?Nevedel som, ale však vy 17-tky:) viete ten dnešný slang, to ja už starý 32 ročný chlap, ee
Melnick
21.11.07,22:20
Nevedela som,že nováčikovia na Porade majú také obmedzenia. Neboj aj na ss-ky budeš mať nárok, však už aj tak treba končiť. To mesto si uhádol.:):)
abel
22.11.07,05:15
Elenka nehráš s nami čistú hru. Koľko máš v pančuche? Lebo mne pri 500.Sk šetrení mesačne vyšlo, že sa stanem milionárkou keď budem mať 102,5 roka. Tešte sa tie klobúčiky čo budem meniť - tak to bude podívaná.:eek:
:eek::eek::eek: čo ty máš inú kalkulačku? veď jasné že som tam dala 0,00 Sk a ochota 500.- Sk mesačne do pančuchy. Len či si si ten vstupný vek OMYLOM nepomýlila. Keď máš dnes 17, v dôchodku si milionárka. :cool::cool::cool:
Tanče
22.11.07,07:58
jáájj to som prešvihla, vy tu o mne a ja v posteli...

a na Bojnice mám aj ja spomienky, asi tak 25 ročné
danushka
22.11.07,14:11
ja ti tie peniažky budem ako "nebankovka" spravovať, súhlasíš? Pošlem ti čísielko účtiku, na ktorom si to budeš šetriť, doble?

...toto slovíčko si zaslúži zápis v poraďáckom výkladovom slovníčku, ktorý sa nám uričte poteší novéme prírastku...

Autor : Tanče
doble - OK, dohodnuté

v tomto zmysle nás sprevádzalo zámerne niekoľko príspevkov;)
Tanče
22.11.07,17:23
BDW. už sa zistilo, pod akým nickom tu donedávna Stando šantil?
Eulalia
22.11.07,17:46
A tu máme jasný príklad, ako to funguje v tomto štáte...

Obrali sme Smitha o celoživotné úspory skôr, než ich stihol ušetriť, ale klobúk dole pred Tanče, berie aspoň ohľad na susedovie dieťa, aby ho nezobudila od rehotu:rolleyes:

nedoble ste to vymysleli...chudáčisko Smith nám tu držal ochranu predchádzajúce dni v mrníčku, Stančo sa len občas priškatulkoval a Bastian radšej zutekal a vy ho do basy:cool:, že sa nehanbíte!
Jaj moja, na Slovensku je to tak...
Melnick
22.11.07,18:03
BDW. už sa zistilo, pod akým nickom tu donedávna Stando šantil?

Ak je Stano gentleman a on určite je - tak predsa neprezradí nick svojej manželky,pod ktorým sem občas nakúkal.:)
Marianna01
22.11.07,19:33
To ja mám super skúsenosť z casína Rewards.:):):)

Majka, a Ty sa čuduješ, že budeš milionárkou, len keď budeš mať 102? To ja byť na mieste toho programu, tak ani 150 by som Ti neuznala!!! :D:D:D Že blackjack :eek::eek::eek: a k tomu milionárka! Také kombinácie :D:D:D
Leila2006
23.11.07,07:30
BDW. už sa zistilo, pod akým nickom tu donedávna Stando šantil?

Mrkla som trochu do tejto témy a keďže som od prírody zvedavá, nedalo mi a na základe indícií, ktoré Stano uviedol som si dovolila zapátrať. Kľúčové slová poistka, financie, ďalej Bratislava, dátum narodenia manželky, 200 súhlasov, a našla som jeden nick obsahujúci ženské meno a ešte niečo k tomu a myslím, že som sa trafila.