felama
19.11.07,05:52
Ahojte poraďáci, ak má niekto na pracovnej zmluve dohodnuté, že je odmeňovaný mesačnou mzdou, v Krose mi povedali, že sa mám v personalistike zakliknúť, priemer na dovolenku -mesačnou mzdou, teda ak má zamestnanec dovolenku má takú istú mzdu ako aj keď nemá, je to tak podľa Vás správne? Ďakujem za radu.
tinaM
19.11.07,06:45
Je to správne.

§ 122 Zákonníka práce:


(3) Zamestnancovi, ktorý nepracoval preto, že sviatok pripadol na jeho obvyklý pracovný deň, patrí náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku, ak mu mzda ušla pre sviatok. U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa sviatok, ktorý pripadne na jeho obvyklý pracovný deň, považuje za odpracovaný deň, za ktorý mu patrí mzda. Tomuto zamestnancovi náhrada mzdy za sviatok nepatrí. V kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve možno dohodnúť, že aj u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa bude postupovať podľa prvej vety.
LubenaK
19.11.07,09:25
Tu sa jedná hlavne o preplácanie sviatkov Mesačnou mzdou. Vtedy sa pracovníkovi nedáva priemer za neodpracovaný sviatok, ale počíta sa , ako keby bol v práci. Dovolenku mu riadne definuješ tak, ako si ju bude čerpať a vtedy mu platí náhrada príjmu vo výške priemerného zárobku.
felama
23.11.07,05:06
Práve o tú dovolenku ide, bolo mi povedané, že výška mesačnej odmeny je stále tá istá, nemá sa preplácať priemerkou, ale mesačnou mzdou a vraj aj v personalistike mám mať v Olympe zaškrtnuté dovolenka mesačnou mzdou.
Paula
23.11.07,05:38
Paula
23.11.07,05:41
Práve o tú dovolenku ide, bolo mi povedané, že výška mesačnej odmeny je stále tá istá, nemá sa preplácať priemerkou, ale mesačnou mzdou a vraj aj v personalistike mám mať v Olympe zaškrtnuté dovolenka mesačnou mzdou.


Áno, to sa týka sviatkov , náhrada za dovolenku je automaticky prepočítavaná podľa príjmu v predch. štvrťroku.