rommy
19.11.07,13:34
Ahoj poraďáci, chcela by som vás poprosiť o radu. Mám faktúrku za nábytok, na ktorej je uvedená doprava a montáž. Nábytok zaraďujem podľa toho ako je rozostavaný, čo je zmontované v kope atď. a je na faktúrke aj drobný majetok ako stoličky. Chcela by som vás poprosiť či by ste mi vedeli povedať čo mám robiť s tou dopravou a montážou, mám ju rozrátať na každý jeden kus (aj na drobný majetok) alebo ju rozrátam len na tie zostavy? Prosím o radu...
Tweety
19.11.07,12:36
Áno, rozrátať na každý jeden kus.
Danila
19.11.07,12:46
Ahoj poraďáci, chcela by som vás poprosiť o radu. Mám faktúrku za nábytok, na ktorej je uvedená doprava a montáž. Nábytok zaraďujem podľa toho ako je rozostavaný, čo je zmontované v kope atď. a je na faktúrke aj drobný majetok ako stoličky. Chcela by som vás poprosiť či by ste mi vedeli povedať čo mám robiť s tou dopravou a montážou, mám ju rozrátať na každý jeden kus (aj na drobný majetok) alebo ju rozrátam len na tie zostavy? Prosím o radu...Pokiaľ sú zostavy podľa ceny obstarania DHM, tak alikvotne na jednotlivé kusy a zostavy.
maca88
13.12.07,09:02
takisto mam fakturu na nabytok, ktory zaradujem do drobneho majetku a je tam aj montaz jednotlivych kusov.
Chcem sa opytat ci montaz uctujem osobitne ako službu alebo ju rozratam na jednotlive kusy, ako obstaranie. Podla odpovede hore predpokladam ze ako obstaranie, len sa chcem uistit
Tweety
13.12.07,09:03
takisto mam fakturu na nabytok, ktory zaradujem do drobneho majetku a je tam aj montaz jednotlivych kusov.
Chcem sa opytat ci montaz uctujem osobitne ako službu alebo ju rozratam na jednotlive kusy, ako obstaranie
Montáž je súčasťou obstarania nábytku.
maca88
13.12.07,09:06
Dakujem, som z drobneho majetku trosku dopletena :o
Tweety
13.12.07,09:08
Dakujem, som z drobneho majetku trosku dopletena :o
Je to rovanké, ako u Dlhodobého majetku.