belanka
19.11.07,14:21
Čaute!Má niekto skúsenosti s náplasťami na chudnutie?Fungujú?Díky;)
tetrisss
19.11.07,13:47
Nie.
durisovad
19.11.07,14:19
Skusenost nemam, ale videla som v TV, ako sa jeden pan rozculoval, ze ho naplaste stali velke peniaze a neschudol ani gram.
Bastian
19.11.07,14:36
Ja som tiež videl v telke všelijaké zázraky...
Keby som chcel schudnúť, tak by som sa do toho pustil určite inak. Začal by som poctivo cvičiť a určil by som si čo a kedy budem jesť.

Prikladám zaujímavý dokument.
VladoaKatka
19.11.07,14:40
Je to ako so zázračnými tabletkami. Všetko sa dá jesť a afekt je hrozný - ďalšie kilá na viac.

Neverím ani tabletkám, náplastom či čajom. Je to v cvičení ,obmedzení cal.objemu stravy a hlavne ne návštevovať chladničku po "záverečnej".
belanka
19.11.07,16:36
Asi máte pravdu.počas materskej som hodinu denne odmakala,s malou chodila von na bicykli...Ale keď som začala makať,horor.Omnoho menej pohybu(nie je čas)a kysnem.Teóriu ovládam,len mi to ešte v hlave nepreplo...:confused:
tina1
19.11.07,17:22
skus papat z maleho taniera, malou lyzickou a posledne jedlo vecer o 18:00 hod.
durisovad
19.11.07,17:31
Viem z vlastnej rodiny, ze je to genmi. Niekto sa len pozrie na pohar s vodou a ma na sebe kilo. Iny zje za plech kolacov a nepriberie ani gram. Ak sa tucnejsi clovek citi nedobre, mal by si povedat, ze nema nadvahu, ale ma PODVYSKU.
tina1
19.11.07,18:21
priznaj sa durisovad ,,pijes pohar vody,, alebo ,,jes plech kolacov" ?
wagner
19.11.07,18:23
Tiež som vyskúšala na zníženie váhy všeličo, ale najlepšie je, teda podľa mňa, začínať ráno ovocím, do obeda okrem ovocia nič,obed a večeru surovým zeleninovým šalátom. Ten zníži množstvo zjedeného jedla a má omnoho menej kalórii. Na večeru niekedy stačí aj ten zeleninový šalát. Jesť najneskôr do 18 hod.
alenad
19.11.07,19:02
Tiež som vyskúšala na zníženie váhy všeličo, ale najlepšie je, teda podľa mňa, začínať ráno ovocím, do obeda okrem ovocia nič,obed a večeru surovým zeleninovým šalátom. Ten zníži množstvo zjedeného jedla a má omnoho menej kalórii. Na večeru niekedy stačí aj ten zeleninový šalát. Jesť najneskôr do 18 hod.
Tak po takomto dennom menu je jasné, že schudnem, ale nevydržím to viac ako 2 dni. :eek: A váha je späť. :mee:
Rozalka
19.11.07,19:04
Čaute!Má niekto skúsenosti s náplasťami na chudnutie?Fungujú?Díky;)
Škoda peňazí ... (vyskúšané, nepomohlo)
tina1
19.11.07,19:10
verte mi babenky, vôbec nerieste nadvahu, telo si pyta svoje a jedzte co vam chuti. Mozna trocha menej ako vam chuti, ale ako som uvadzala malou lyzicou. Choroba popravi kazdeho a viem o com hovorim.
durisovad
19.11.07,19:10
priznaj sa durisovad ,,pijes pohar vody,, alebo ,,jes plech kolacov" ?

Priznavam, ze jem kolace, ale len pol plecha. Moj otec zjedol cely. A mama, chudera, pila ten pohar vody.
tina1
19.11.07,19:15
ja mam zas rada plny plech kolacov bez muky a zapijam vodou :O "gluten free
Ibaka
19.11.07,20:41
Ale dievčence veď Vy neviete tie náplaste používať. Môj kamarát zalepil žene hubu a vraj odvtedy zchudla 10 kilov !!! :o
VladoaKatka
20.11.07,04:56
verte mi babenky, vôbec nerieste nadvahu, telo si pyta svoje a jedzte co vam chuti. Mozna trocha menej ako vam chuti, ale ako som uvadzala malou lyzicou. Choroba popravi kazdeho a viem o com hovorim.

Povedala by som, že je trochu morbidné, aby sme čakali na akúsi chorobu, aby nám to napravilo váhu. Ale máš pravdu, tiež som prežila aj chorobu syna, aj rodičov - vtedy mi nechutilo ani jesť.
tina1
20.11.07,05:28
Povedala by som, že je trochu morbidné, aby sme čakali na akúsi chorobu, aby nám to napravilo váhu. Ale máš pravdu, tiež som prežila aj chorobu syna, aj rodičov - vtedy mi nechutilo ani jesť.


Nemyslela som tym, aby niekto cakal na chorobu, ale to, aby sa clovek naucil milovat sam seba a neskodit si nezmyselnymi naplastami alebo dietami.
Ja dodrziavam bezlepkovu dietu a verte, kto ju musi dodrziavat musi mat riadnu discilinu v stravovani. Vzala som to ako zivotny styl. Prajem krasny dnik
beba13
20.11.07,10:07
Nežijeme, aby sme jedli ale jeme, aby sme žili. Diety poškodzuju naš metabolizmus stačí správne stravovanie nie obmedzovanie
Katka 30
20.11.07,11:55
tak mne stačila skúsenosť mojej švagrinej..kúpila si náplaste.....a pribrala 8 kg:eek:......ja to radšej ani neriskujem:D
Bastian
20.11.07,11:57
tak mne stačila skúsenosť mojej švagrinej..kúpila si náplaste.....a pribrala 8 kg:eek:......ja to radšej ani neriskujem:D
hmmm čudné... A nalepila si ich na ústa ako je v návode napísané???
:D:D:D
lorelei
20.11.07,13:14
hmmm čudné... A nalepila si ich na ústa ako je v návode napísané???
:D:D:D
Bastian ide Ti karta dnes.....:D:D:D
camelfly
20.11.07,14:15
hmmm čudné... A nalepila si ich na ústa ako je v návode napísané???
:D:D:D

:D:D:D:D
anklar
20.11.07,14:38
Viem z vlastnej rodiny, ze je to genmi. Niekto sa len pozrie na pohar s vodou a ma na sebe kilo. Iny zje za plech kolacov a nepriberie ani gram. Ak sa tucnejsi clovek citi nedobre, mal by si povedat, ze nema nadvahu, ale ma PODVYSKU.
Áno, áno, áno. Súhlasím, ďakujem. Veľmi rada súhlasím. Gény asi začínajú účinkovať za určitých podmienok, však?(:D)
Síce, začalo to štítnou žľazou ale, potom už mali gény zelenú. Durisovad, vďaka za tu podvýšku. Strašne sa mi páči. Takže, ja mám podvýšku a žiadnu nadváhu!:D
Ešte k tomu chudnutiu: náplaste som nevyskúšala, lebo tomu neverím.
Skúšala som však delenú stravu - v tých rokoch to bola absolútne vychytená diéta. Naozaj veľmi poctivo, prvé dva dni mi nič nebolo. Potom už bolo, ale chcela som vydržať. Ha, drahí priatelia! Všetci ostatní schudli za týždeň 1- 3 kg. Ja som pribrala 1/2. A ešte k tomu som si vo svojom organizme niečo nabúrala. Poučenie: všežravec si nemá vyberať.
Durisovad, zostanem pri svojej podvýške. Potešila si ma.
durisovad
20.11.07,15:35
Velmi vdacne potesim kazdeho, kto si zo svojej podvysky nerobi tazku hlavu. Podla mojho nazoru vsetky diety a kury su dobre len na to, aby na nich zarobil ten, kto ich vymyslel. Moja babicka mala cely svoj 90 rocny zivot kredo - kto co lubi, tym sa neotravi.
belanka
20.11.07,16:49
To s tou podvýškou je super.Ja ju mám celý život(až na obdobie,keď som spoznala svojho starého a pred svadbou).
Ale fakt je,že najlepšie sa asi radí tým,čo nemuseli celý život chudnúť.A zasa budú Vianoce a musím pre rodinu vypekať...A pozerať ako tlačia do hlavy...:mee:
tetrisss
20.11.07,18:37
Aj moj dobry znamy vravi, ze ma dobru vahu, len vysku by mal mat tri metre.
Ale vazne, ja by som mohla o chudnuti pisat diplomovu pracu:Atkinsonova dieta, bodova dieta, vajickova dieta, ihlicky v uchu, tukozrutska dieta, tabletky na chudnutie, naplaste a uz ani neviem. V podstate vsetky tie pokusy boli uspesne, kym prebiehali, dokonca niekedy som schudla aj 5 kg, ale do mesiaca po uspesnom chudnuti som ich mala 2x naspat. Vsetky mlade kocky varujem, ziadne diety, to je najistejsia cesta na pribratie. Najuspesnejsie prebehla delena strava, mne nic nerozvratila, naopak upravil sa mi tlak a schudla som za asi rok 15 kg, citila som sa vynikajuco, prestali ma boliet dokonca aj klby, ale prisli po 1,5 roku vianoce a mne sa zdalo, ze uz nic ma nemoze rozhodit a tak som to porusila a uz som sa k tomu nevedela vratit. No este som to vsetko nenabrala, ale usilovne sa snazim.:D
Na tomto systeme stravovania je velmi dolezita psychika, kto to dusevne nezvladne, nech to ani nezacina.Ale rozhodne ziadne naplaste a pilulky ti nedoporucujem, nefunguju jednoducho.
belanka
20.11.07,18:45
Delenú stravu mám odskúšanú.Len teraz mám zaké stresové obdobie,že som neschopná.Musím sa spamätať.Akupunktúru mala mama.Potom ten jo-jo efekt.Dobre som zhodila,keď mi vytrhli zub múdrosti a aby to nebolo málo,hneď potom črevná chrípka.To bolo športovania...
tina1
21.11.07,04:14
belanka netrap sa mala somt tiez hrozne obdobie, ded som zo dna na den musela zmenit zivotny styl. Vsetko je o tom ako sa ma clovek rad.
Pre lepsie znazornenie:
Kludne pouzi naplast, pouzi ich rovno tri a pomenuj ich:
1. naplast: na čelo
2. naplast: na svedomie
3. naplast: na dusu
Nalep si ich hocikde aj na kredenc.
Zacni pouzivat:
Idu vianoce, chces mat plny plech kolacikov? Kludne si ich upec kolko len chces, ale pouzi 1. naplast.
Z coho ich upeciem? Pouzijem 2. naplast.
Mam svedomie si upiect mastne kolaciky? Nie!
Kupim si zdrave suroviy, /celozrnu muku, nizkotucny tvaroh, hrozienka, jadierka tekvice, slnecnice..../moznosti je habadej. Maslove plnky nahrad tvarohovymi, jogurtovymi......
A teraz to najlepsie: Pouzi 3. naplast: na dusu
A mozu prist Vianoce, Jezisko mi priniesol krasny dar ZDRAVIE, A NEZABUDNI MU ZA TO PEKNE PODAKOVAT
prajem vsetkym krasny dnik
tetrisss
21.11.07,15:32
Delenú stravu mám odskúšanú.Len teraz mám zaké stresové obdobie,že som neschopná.Musím sa spamätať.Akupunktúru mala mama.Potom ten jo-jo efekt.Dobre som zhodila,keď mi vytrhli zub múdrosti a aby to nebolo málo,hneď potom črevná chrípka.To bolo športovania...
Vsak to je to, schudnut sa da, ale udrzanie tohto vytuzeneho stavu je problem. Ked mas problemy so sebou, nenakldaj si este viac, aj tak to nebude k nicomu. Clovek musi byt v pohode, aby mohol sa zaoberat sam sebou.
belanka
21.11.07,16:10
veď tá pohoda chýba.A veľa asi spraví aj okolie.Môj muž hovorí,že sa mu páčim stále.Len šaty sa nechcú naťahovať...A keď vidím tie modelíky v čísle 36-38...
durisovad
21.11.07,16:22
Tes sa, mas dovod kupovat si stale nove saty. A ked sa svojmu muzovi stale pacis, nemas najmensi dovod byt nespokojna.
Prajem ti dobru pohodu s tvojim dobrym muzom v novych satach.
Bastian
21.11.07,16:30
veď tá pohoda chýba.A veľa asi spraví aj okolie.Môj muž hovorí,že sa mu páčim stále.Len šaty sa nechcú naťahovať...A keď vidím tie modelíky v čísle 36-38...
Belanka, treba si kupovať šatôčky z elastických materiálov...:D:D:D
belanka
21.11.07,16:55
No,len keby si videl tú "postavičku" v elastických materiáloch.Nenosím síce vyťahané vrecia,ale mám zrkadlo.Díky za typ.:rolleyes:
durisovad
21.11.07,17:32
Bastian je sice fain clovek, ale niektorym veciam zrejme nerozumie. Nedaj sa odradit a nove satocky si dopraj.
belanka
21.11.07,18:21
Idú ešte aj Vianoce,tak mám dôvod navyše.Veď si ich zaslúžim.Si môj človek.;)