zavlahar
19.11.07,15:10
Dobrý deň všetkým. Chcem upozorniť na firmu ENGO z Trnavy, na majiteľa p. Ing. Zaťka a jeho manželku. Pri dohodovaní zmluvy nekonajú ČESTNE a snažia sa vedome v zmluve slovnými zvratmi priniesť prospech LEN SEBE a POŠKODIŤ druhú stranu.
Mám vlastnú nepeknú skúsenosť!
Chobot
19.11.07,14:15
Dobrý deň všetkým. Chcem upozorniť na firmu ENGO z Trnavy, na majiteľa p. Ing. Zaťka a jeho manželku. Pri dohodovaní zmluvy nekonajú ČESTNE a snažia sa vedome v zmluve slovnými zvratmi priniesť prospech LEN SEBE a POŠKODIŤ druhú stranu.
Mám vlastnú nepeknú skúsenosť!

Asi by bolo treba trochu viac konkretizovať, pretože za takto napísané by ťa mohli napadnúť z dôvodu poškodzovania dobrého mena. To je ako keb som napísal, že hypermarket značky xxxx je zlodejská firma, lebo ceny tovaru nie sú také, akú sú na regáloch.

A mimochodom, ktorá firma, okrem charitatívnej, neprináša prospech sebe ale len druhému?:rolleyes:

Uveď tie slovné zvraty. Možno sa k tomu vyjadrí aj tá firma.
jozefstefan
19.11.07,14:16
Pozor na to, aby ta neudali za ohovaranie a poskodenie mena firmy. Vies to aj dajako podlozit, mas dajake dokazy o tom, co tu tvrdis?


P.S.: Keď som tento príspevok začal písať, ešte tu žiadna odpoveď nebola. Až keď som odoslal, som zistil, že Chobot písal v tom istom čase, len rýchlejšie ako ja... :)
zavlahar
19.11.07,19:30
Nemám v úmysle ohovárať,len upozorniť. :confused:
ekopo
19.11.07,20:04
Keď upozorniť na nečestné konanie, tak je potrebné doložiť relevantné dôkazy. A nie systémom JPP. Takto to môže vyzerať ako ohováranie konkurenčnej firmy. A vypátrať ťa nebude nič zložité.
jozefstefan
20.11.07,09:15
Nemám v úmysle ohovárať,len upozorniť. :confused:

Tak napis tie slovne zvraty, aby sme mohli posudit.