borika
19.11.07,16:43
Dobrý den,
potrebovala by som radu.. Začiatkom decembra letime na predlzeny vikend do Pariza. Môžem cestovat na obciansky preukaz? (pred tyzdnom som sa totiz vydala a pas mam este na stare priezvisko)?
Dakujem za odpoved.:):)
BOND
19.11.07,15:48
Dobrý den,
potrebovala by som radu.. Začiatkom decembra letime na predlzeny vikend do Pariza. Môžem cestovat na obciansky preukaz? (pred tyzdnom som sa totiz vydala a pas mam este na stare priezvisko)?
Dakujem za odpoved.:):)
Ano možeš , len daj pozor pri rezervácii letenky , aby si ju mala na meno toho dokladu s ktorým cestuješ:)
Alebo ak už máš letenku na staré priezvisko tak cestuj na pas.
padro
19.11.07,15:49
urcite mozes:) dokonca s obcianskym su pri cestach mensie problemy ako s pasom. inak taka prihoda sa mi stala, minuly rok som letel do Londyna tak som sa siel tiez spytat na pasovom oddeleni presne na tu istu otazku, a pytali sa ma ci je Anglicko v EU, ze ak ano tak mozem ze na nastenke je vyveseny zoznam krajin, ktore su v EU. Dost ma zarizolo ze nevedeli o clenstve VB v EU:) PS: samozrejme som vedel ze sa da ist na obciansky len som niekoho musel presvedcit ze to tak je lebo si chcel dat robit koli tomu pas,...