Rooibos
03.03.05,07:44
Richard, mam nasledovny navrh a otazku:

1. Navrhuje pridat do porady "Uctovna osnova - prirucka" pridat temu vnutropodnikove uctovnictvo t.j. uctovna trieda 8,9.
2. Neviem, ci uvazujete do buducna sa na W3 Porada venovaj aj poradam k inym zakonom ako k uctovno-danovo-colnym? Mam na mysli napr. Stavebny zakon a pod. Ak nie mohol by si mi prosim poradit kde by som nasla smernicu k stavbyveducim, resp. blizsie info k stavebnemu zakonu?

Zdravi Rooiboska
Rooibos
19.09.05,13:04
Richard,

navrhujem doplniť do zákonov aj Zákon o bankách. Možno by bolo vhodné pridať aj iné dôležité zákony napr. tie na ktoré sa v odvolávkach spomínajú v zákone o dani z príjmov a v zákone o DPH, o účtovníctve a pod.

Pozdravuje

Rooiboska
mariena7
03.04.07,14:22
Dobry den.

Mate niekto skusenosti s Velox?Ideme si dat postavit domcek z Velox a zatial sme nenasli ziadnu kritiku na tento material. Ma tu niekto postaveny dom z tohoto materialu a vie ake su nevyhody a zivotnost. DAKUJEM ZA ODPOVED
Zoltán Kovács
03.04.07,15:13
Dobry den.

Mate niekto skusenosti s Velox?Ideme si dat postavit domcek z Velox a zatial sme nenasli ziadnu kritiku na tento material. Ma tu niekto postaveny dom z tohoto materialu a vie ake su nevyhody a zivotnost. DAKUJEM ZA ODPOVED

Si "trošku" mimo témy. Pozri sa tu:

http://www.porada.sk/f112-stavba.html
Lucky2
27.05.09,11:40
Prosim o radu ako vlozit otazku a kde hladat odpoved, ked prosim o pomoc v pravnej veci..neviem kde to tu mozem najst...dakujem
arizona
27.05.09,11:59
Lianka
27.05.09,13:37
Nenasla som vhodnejsiu temu, kde to napisat - skusim sem, neviem, ci sa to uz niekde neprebralo:

Mala by som (na Richarda) taku prosbu - dali by sa uverejnit aktualne zakony po poslednych novelizaciach na titulnu stranu (napr. zakon o dani z prijmov tu mame k 1.1.2009 a uz bola novela aj k 1.3.2009, zakon o DPH mame z roku 2008 apod.)? Mozno ich najdem inde, ale som zvyknuta vyuzivat tieto zakony pri odpovedi v prispevkoch a citovat z nich. Na titulnej strane su po ruke.

Za reakciu dakujem.