toptom
20.11.07,12:05
Dnes sa otvára diaľničné prepojenie Bratislava-Viedeň a radi by sme sa s deťmi pozreli na preslávenú vianočnú atmosféru vo Viedni. Poradí mi niekto presnú trasu tak, aby sme toho videli a zažili čo najviac? Vopred ďakujem aj za rady ohľadne parkovania atď.
ludmilla
22.11.07,22:48
Toptom skús si pozrieť: http://www.wien-vienna.at/index.php?ID=418

Ak ťa niečo zaujme rada poradím.
toptom
23.11.07,05:18
Ďakujem! Určite sa ohlásim. :)
toptom
27.11.07,11:44
Pri návšteve Viedne by sme radi dobre (lacne) nakúpili. Oplatí sa pred alebo po vianociach?
ludmilla
01.12.07,13:59
Pri návšteve Viedne by sme radi dobre (lacne) nakúpili. Oplatí sa pred alebo po vianociach?

Toptom, oplati sa nakupovat uz aj pred vianocami, najnizsie ceny su v sobotu, ale akcie trvaju aj po vianociach, cize aj pred aj po.
gokko
19.12.07,18:33
Ešte ja sa chcem spýtať skúsenejších návštevníkov Viedne, ako je to s parkovaním. Chceme navštívíť Prírodovedné múzeum (Naturhistorisches Museum) na Burgring, chystám sa teraz v sobotu, 22.12. Navigácia samozrejme múzeum našla, ale prosím poraďte mi niekto, kde by som tam mohla v okruhu 0,5-1km zaparkovať?
dad111
20.12.07,05:42
Da sa tam parkovat aj na ulici,je to ale riziko, parkoviska v centre su podzemne, je ich dost a vsade. Navigacia Ti ich istotne najde. Po ceste su elektricke tabule s nazvom a oznacenim kolko a ci su volne miesta. Parkovne v centre okolo 4 Euro/hod, max tusim 35/den. Da sa parkovat aj na okraji a chodit dopravou, ak sa neobavas jazdit v meste a vo Viedni to nie je problem, chod kludne autom.
gokko
20.12.07,09:49
Vďaka za dobrú radu. Pôjdem autom do centra. Prajem ti pekné Vianoce.
toptom
21.12.07,08:00
Vie mi niekto poradiť, či je ešte pri ceste do zahraničia potrebné označiť auto nálepkou SK?
dad111
21.12.07,13:12
Tato povinnost so zruseenim kontrol na hranici nezanikla. Nechce sa mi to hladat, ale hovoria o tom okrem ineho napriklad aj predpisy v suvisosti s PZP a zelenou kartou. Len pripominam, ze su aj stanovene rozmery a farby. Tie spravne oznacenia su dost velke a skarede.
toptom
23.12.07,12:59
Ďakujem. A ako to je so svietením počas celého dňa v Rakúsku?
Mariana B.
23.12.07,13:34
v rakusku musis svietit cely den, nas na to upozornovali na hraniciach, ale teraz ked uz ta na hraniciach nik nezastavi, tak ta na to upozornia nanajvys policajti :( ale informuje o tom aj dopravna tabula hned za hranicami u rakusanov...
misomiso
23.12.07,14:31
Tato povinnost so zruseenim kontrol na hranici nezanikla. Nechce sa mi to hladat, ale hovoria o tom okrem ineho napriklad aj predpisy v suvisosti s PZP a zelenou kartou. Len pripominam, ze su aj stanovene rozmery a farby. Tie spravne oznacenia su dost velke a skarede.

Ja osobne som teda nevidel oznazenie krajiny prakticky na ziadnom aute po zavedeni EU evidencnych cisiel, ktore uz takyto rozlisovaci znak v sebe obsahuju.
dad111
07.01.08,10:21
Ja osobne som teda nevidel oznazenie krajiny prakticky na ziadnom aute po zavedeni EU evidencnych cisiel, ktore uz takyto rozlisovaci znak v sebe obsahuju.
http://www.skp.sk/?lng=svk&MODULE=4