Jolie
21.11.07,10:19
Ahojte poradí niekto? Prijali sme zamestnanca na dobu určitú bez skušobnej doby. Musí sa pri takomto pracovnom pomere na dobu určitú dávať skušobná doba 3 mesiace? Ďakujem
Infarkt
21.11.07,09:25
Zákonník práce hovorí :

§ 45
Skúšobná doba

(1) V pracovnej zmluve možno dohodnúť skúšobnú dobu, ktorá je najviac tri mesiace. Skúšobnú dobu nemožno predlžovať.

(2) Skúšobná doba sa predlžuje o čas prekážok v práci na strane zamestnanca.

(3) Skúšobná doba sa musí dohodnúť písomne, inak je neplatná.

(4) Skúšobnú dobu nie je možné dohodnúť v prípade opätovne uzatváraných pracovných pomerov na určitú dobu.

Takže v podstate...skúšobná doba môže byť 0 - 3 mesiace...nesmie byť viac, ako určuje Zákonník práce... ale môže byť menej :) Samo, pri prvom uzavretí PP na dobu určitú...potom viď odsek 4
Jolie
21.11.07,09:45
Ďakujem toto mi je jasné, ale neviem či to nieje chyba ak som nedala pri prvom pracovnom pomere na dobu určitú skušobnú dobu. Ide mi o to či tam musí byť alebo nie.
Tweety
21.11.07,09:47
Ďakujem toto mi je jasné, ale neviem či to nieje chyba ak som nedala pri prvom pracovnom pomere na dobu určitú skušobnú dobu. Ide mi o to či tam musí byť alebo nie.
SD nie je povinná. Ale ak sa na nej dohodnú, musí byť písomne dohodnutá.
ZlaticaB
21.11.07,10:02
Nie je povinná, ale určitým spôsobom chráni zamestnávateľa, ak Ti pracovník nevyhovuje môžeš s ním kedykoľvek ukončiť prac. pomer
Tweety
21.11.07,10:02
Nie je povinná, ale určitým spôsobom chráni zamestnávateľa, ak Ti pracovník nevyhovuje môžeš s ním kedykoľvek ukončiť prac. pomer
Áno, chráni obidve strany, aj zamestnanec môže odísť v SD, ak mu práca alebo zamestnávateľ nevyhovuje- bez uvedenie dôvodu.