Tanče
21.11.07,09:50
pred všetkými VAMI - "účtovníkmi".

Pred vašoumravenčou prácou s "papierikmi",
pred vašim záberom na takémnožstvo zákonov s ktorými sa musíte boriť neustále a neustále pri tej frekvencii ich neustálych zmien.
Pred vašou zodpovednosťou doriešiť aj nemožné a neriešiteľné
a to všetko v časových stresoch... dopĺňam ... ale aj napriek tomu vždy so zmyslom pre HJUMOOOR

Neviem si vybaviť inú profesiu, ktorá musí ovládať a vedieť sa orientovať v takom veľkom množstve stále sa meniacich zákonov sa ...
ZDENIELA
21.11.07,08:57
Ešte by som doplnila:
- pred vaším humorom, ktorý vám napriek všetkému ostal a dnes je tak potrebný
- pred vašou snahou pomôcť i vo veciach osobných a pred záujmom o druhého, ktroý je dnes tak vzácny
ZlaticaB
21.11.07,09:04
Lenže tak málo ľudí to vie oceniť a myslí si, že v kancelárií sa len kavičkuje, urobia sa výplaty /to vidia aj tí ostatní na účte/ a potom je pokoj celý mesiac
ZlaticaB
21.11.07,09:13
Ale úprimne ďakujem za všetkých, ktorí slepnú od počítača, ktorí občas musia držať chrbát a trpnúť pred každou kontrolou....
evina
21.11.07,09:18
Ďakujeme a myslím, že to zvládame práve kvôli tomu humoru:)...

P.s. ...lebo napr. aj taká zdravotná služba je dobrý humor nie?:D...
anklar
21.11.07,10:38
Ďakujeme a myslím, že to zvládame práve kvôli tomu humoru:)...

P.s. ...lebo napr. aj taká zdravotná služba je dobrý humor nie?:D...
S láskavým dovolením by som navrhla meniť kategóriu humoru:
dobrý humor - nahradiť slovom cierny humor.:)
Ale aj cierny humor je humor. Zatiaľ sa mi zdá, že nám do smiechu veľmi nebude.
evina
21.11.07,10:41
S láskavým dovolením by som navrhla meniť kategóriu humoru:
dobrý humor - nahradiť slovom cierny humor.:)
Ale aj cierny humor je humor. Zatiaľ sa mi zdá, že nám do smiechu veľmi nebude.

Verím, že to zrušia, tak zatiaľ sa smejem ...;) resp,. upravia len pre zamestnávateľov, kde sa naozaj pracuje v rizikovom prostredí - chemikálie a pod....
anklar
21.11.07,14:26
Verím, že to zrušia, tak zatiaľ sa smejem ...;) resp,. upravia len pre zamestnávateľov, kde sa naozaj pracuje v rizikovom prostredí - chemikálie a pod....
A buď mojím/naším dobrým prorokom!:)
Tanče
25.11.07,15:33
... a ešte viac sa skláňam, lebo som sa tu zasa niečo múdre dozvedela a ušetrila tak kopu času listovaním v zákonoch
Melnick
25.11.07,15:38
To kedy si sa nám začala klaňať? Dnes pri tých rezňoch si sa mi nezdala taká úctivá. :D:D:D
danushka
25.11.07,15:47
To kedy si sa nám začala klaňať? Dnes pri tých rezňoch si sa mi nezdala taká úctivá. :D:D:D

mimotemy...A ostalo niečo ešte z obeda?..ja by som prišla na večeru;)


BTW, môj pomyselný klobúk dávam dole z hlavy pre Vami všetkými, úprimne.
Tanče
25.11.07,15:54
To kedy si sa nám začala klaňať? Dnes pri tých rezňoch si sa mi nezdala taká úctivá. :D:D:D

Akože kedy? predsa 21.11.07! A búcham si hlavú stále o podlahu.

Aj pri tých rezňoch som sa klaňala. Len to musíš vycítiť medzi riadkami (alebo medzi tými zhorenými priezlami?:D:D:D)
Tanče
25.11.07,15:57
Akože kedy? predsa 21.11.07! A búcham si hlavú stále o podlahu.


...a tu ma napadol taký slogan, že:

Nebúchaj si hlavu o podlahu! Skoč si na Poradu!
danushka
25.11.07,16:01
...a tu ma napadol taký slogan, že:

Nebúchaj si hlavu o podlahu! Skoč si na Poradu!

Tanče, Ty si prírodný úkaz, alebo 2 in 1, ale za to No. 1 !:D:D:D
KEJKA
25.11.07,16:03
super slogan.
Naozaj takéto uznanie účtovníckej práce poteší.
Zvlášť, keď je veľa takých, čo do práce účtovníka nevidia, a ak áno,tak len chyby, chyby, chyby......
Tanče
25.11.07,16:24
Tanče, Ty si prírodný úkaz, alebo 2 in 1, ale za to No. 1 !:D:D:D

Hovorte mi teda PÚ (nie však podvojné účtovníctvo ale prírodný úkaz :D:D)

...alebo budeme hovoriť podvojnému účtovníctvu prírodný úkaz....?

Som z toho teraz nejaká zmätená :confused::confused::confused::confused::confused:
danushka
25.11.07,16:32
Hovorte mi teda PÚ (nie však podvojné účtovníctvo ale prírodný úkaz :D:D)

...alebo budeme hovoriť podvojnému účtovníctvu prírodný úkaz....?

Som z toho teraz nejaká zmätená :confused::confused::confused::confused::confused:

No dá sa tej žene niečo povedať vážne?..., je to PÚ...
... keby od nás poraďákov záležalo ako najbližšie nazvať nejaký hurikán v Tichomorí alebo nad Atlantikom, tak jednoznačne TANČE !
Melnick
25.11.07,16:37
Ešte aj ten jej nick :eek: - zakaždým keď ho vidím si spievam: Tanče,tanče,tanče,pôjdeme my k Anče....:D:D
Tanče
25.11.07,16:46
No dá sa tej žene niečo povedať vážne?..., je to PÚ...
... keby od nás poraďákov záležalo ako najbližšie nazvať nejaký hurikán v Tichomorí alebo nad Atlantikom, tak jednoznačne TANČE !

ked už, ... tak Tančemi http://www.zeta.sk/images/smilies/1a069dd0de8577db67f9d0087813f40a.gifhttp://www.zeta.sk/images/smilies/aef4529fee8da95a7718ef5526f51b0c.gif
danushka
25.11.07,16:46
Tanče, ja taká zvedavá...V profile máš, že záujmy Tvoje - cicky, to ako čo máme pod tým rozumieť:rolleyes:?
A sa mi nesmejte...to ako máš doma mačiatka?
Tanče
25.11.07,16:50
Ešte aj ten jej nick :eek: - zakaždým keď ho vidím si spievam: Tanče,tanče,tanče,pôjdeme my k Anče....:D:D

Ale to je nespisovné, hovorí sa k Anči. Ale namiesto toho ma nemohla napadnúť iná blbosť ako 3,14... http://www.zeta.sk/images/smilies/58c01550c7b0e004c502911c27de0b51.gif
Tanče
25.11.07,16:56
Tanče, ja taká zvedavá...V profile máš, že záujmy Tvoje - cicky, to ako čo máme pod tým rozumieť:rolleyes:?
A sa mi nesmejte...to ako máš doma mačiatka?

kuk domáci miláčikovia (http://www.porada.sk/search.php?do=process&query=+%26nbsp%3B%26nbsp%3B%26nbsp%3B%26nbsp%3Bdom %E1ci+mil%E1%E8ikovia) prísp. č.243
danushka
25.11.07,17:03
kuk domáci miláčikovia (http://www.porada.sk/search.php?do=process&query=+%26nbsp%3B%26nbsp%3B%26nbsp%3B%26nbsp%3Bdom %E1ci+mil%E1%E8ikovia) prísp. č.243

Tak som sa aj zasmiala nad tým príspevkom, aj mi prišlo ľúto... Ale už som v obraze;)
Tanče
31.03.08,17:41
Nedá mi neoprášiť túto tému, .... keď som zbadala v meste osobu pohybujúcu sa len akosi automaticky, bez ducha, tipla som si že to môže byť učtovník/čka, alebo som stretla známu - účtovníčku ktorá zrazu púšťala zvláštne humorné poznámky neobvyklé k jej osobe.....čo mi vysvetlila tým, že už pár nocí nespala..... naskočili mi zimomriavky ....

srdečne vám prajem ten konečne vytúžený apríl !!!
Muška
31.03.08,17:55
Ľubica, ktorá má teraz iné povinnosti - tak sem chodí pomenej, raz pricapila peknú poviedku - už na škole mala básnické črevo :D
Myslím, že je najvhodnejší čas opäť si ju prečítať.
klikni: http://www.porada.sk/221889-post144.html
willma
01.04.08,05:35
Ďakujeme a myslím, že to zvládame práve kvôli tomu humoru:)...

P.s. ...lebo napr. aj taká zdravotná služba je dobrý humor nie?:D...
no to teda je, ale to by mali mať v kompetencii bezpečáci (teda mám na mysli presviedčanie zamestnávateľov, riaditeľov a konateľov o aplikácii zákona.) A to je teda aspoň v mojom prípade nadľudský a nemožný výkon :-(
cicusa
01.04.08,08:22
Konečne apríl! Aj ja sa chcem všetkým poraďákom veľmi pekne poďakovať za všetky rady a skúsenosti. Codím tu už pomenej, ale vždy sa tu niečo naučím, ale aj dobre zasmejem. Chcem sa poďakovať smitovi,evanke, tweety, muške,..... hlavne apovi, veľmi mi minulý rok pomohol pri leasingu, karkulke a vlastne všetkým za to že ste a že takto pomáhate.
mimča
02.04.08,17:47
Tiež by som sa chcela POĎAKOVAŤ za pomoc a rady všetkým trpezlivým a radychtivým poraďákom.. píšem síce na tieto sránky málo.. no zrejme je to skôr preto, že si príspevky k danému problému vždy najprv vyhľadám a väčšinou vždy nájdem to čo hľadám .. ste fakt super ĎAKUJEM... snáď raz príde čas, keď budem vaše rady potrebovať pomenj ale zas na oplátku budem viac radiť ja ostatným "začiatočníkom"