holubička1
21.11.07,17:54
Syn si doniesol hru SIMs - šťastnú cestu, ale máme problém so spúšťaním hry, po naištalovaní nám vypisuje, že je problém s emulačním softwarom, nevie mi niekto poradiť v čom je problém??? Prosííím...
holubička1
22.11.07,09:49
Nikto mi neporadíí? Prosííím:mad:
Chobot
22.11.07,10:09
Syn si doniesol hru SIMs - šťastnú cestu, ale máme problém so spúšťaním hry, po naištalovaní nám vypisuje, že je problém s emulačním softwarom, nevie mi niekto poradiť v čom je problém??? Prosííím...

Pokiaľ sa nemýlim, tak ide o datadisk. To znamená, že najprv si musíš nainštalovať základnú hru The Sims 2 a až potom inštalovať doplnok The Sims 2: Bon Voyage. Je to len rozširujúci doplnok, ktorý bez základného modulu asi nepôjde.
holubička1
22.11.07,18:01
Ano základný sims2 máme ale pri spúšťaní toho dodatku to robí sims základná ide normálne. v čom môže byť chyba?!
Chobot
23.11.07,08:51
Ano základný sims2 máme ale pri spúšťaní toho dodatku to robí sims základná ide normálne. v čom môže byť chyba?!

A ten datadisk sa spúšťa osobitne? Nie je to súčasťou toho základného modulu?

Sims2 síce nepoznám, ale pri iných hrách to funguje tak, že po nainštalovaní expansion pack (napr. pri hre ZOO Tycoon alebo CAll of Duty) sa spúšťa hra normálne ako predtým, len v menu je potom viac možností, napr. v tom ZOO je viacej zvierat, v CAll of Duty je viac scén a pod.

Monžo aj tu budete musieť spustiť normálnu hru a niekde pri výbere scén bude záložka pre Bon Voyage. Alebo počas hry si možno zadáte niekde voľbu cestovanie. Z takých kusých informácií mi vychádza, že je to možnosť stráviť nejaký ten týždeň v nejakom dovolenkovom dome.

Skús si nájsť nejaké fóra, kde sú fanúšikovia SIMS2 a tam sa opýtaj. Resp. skús nájsť stránku kde sa dá stiahnuť návod na SIMS2: Bon Voyage. Trochu opisu som napr. našiel tu:

http://www.thesims2.sk/index.php?pid=clanky&id=7
holubička1
26.11.07,05:23
Ďakujem za radu.:)