rage1
03.03.05,11:26
ahojte, tak uz mi zacala danova kontrola. kontrolori su celkom sympaticki tak dufam, ze to aj sympaticky dopadne. inak zatial kontroluju rad radom kazdy jeden doklad...drzte mi palce...juj
sway
03.03.05,10:28
ahojte, tak uz mi zacala danova kontrola. kontrolori su celkom sympaticki tak dufam, ze to aj sympaticky dopadne. inak zatial kontroluju rad radom kazdy jeden doklad...drzte mi palce...juj
držíme, ani nerobíme......:p
rage1
03.03.05,10:44
juj ani ja nist nerobim,, lebo sa mi tak trasu ruky ze az..
janaGT
03.03.05,10:46
tak to ti teda verím, ale neboj sa, všetko dobre dopadne
Yvvetta
03.03.05,10:48
Viem aký je to pocit. Nech to vyjde všetko OK.
jess
03.03.05,11:19
Som zvedavá na výsledok. Ja sa tiež vždy trasiem, hlavne keď vidím obálku s pečiatkou DÚ, tak viem, že už zase niečo chcú :D.
Iveta
03.03.05,11:21
lepší termín na kontrolu, ako marec, si ani nemohli vybrať...
Paula
03.03.05,15:14
:D Ivetka, máš pravdu... ale už je to tak, že ani všetky školy nestihnú vymaľovať cez prázdniny........
evuša
03.03.05,15:31
Nevšimli ste si, že toho roku sa do nás daňováci obuli hneď od začiatku roka? Minulý rok sa tu nikto "nechválil" tým, že má daňovákov na krku. Ale od začiatku roka si na nás voľajako zasadli. Nezdá sa vám? Alebo chce Miki spatiť dlh SR voči ČSOB z pokút z daňových kontrol? Podľa mojich overených informácií vraj majú daňováci taký pokyn, že nikto nie je neomylný a nejakú chybu musia nájsť. Alebo si prepočítali, že "Jastrab" štátny rozpočet nenaplní a čo chýba vezmú od podnikateľa na pokutách?
sway
03.03.05,16:16
Nevšimli ste si, že toho roku sa do nás daňováci obuli hneď od začiatku roka? Minulý rok sa tu nikto "nechválil" tým, že má daňovákov na krku. Ale od začiatku roka si na nás voľajako zasadli. Nezdá sa vám? Alebo chce Miki spatiť dlh SR voči ČSOB z pokút z daňových kontrol? Podľa mojich overených informácií vraj majú daňováci taký pokyn, že nikto nie je neomylný a nejakú chybu musia nájsť. Alebo si prepočítali, že "Jastrab" štátny rozpočet nenaplní a čo chýba vezmú od podnikateľa na pokutách?
bolo to dávnejšie - tak 2 roky dozadu a musím sa pochváliť mala som kontrolu a ich verdikt znel asi v tom zmysle, že pri kontrole neboli zistené žiadne nedostatky. jednoducho ani jedinká pripomienka - skoro som skolabovala...- od radosti:D , takže po tejto skúsenosti neverím že chcú mermomoci niečo nájsť. Len dúfam, že to nezakríknem...:o
jess
03.03.05,16:23
bolo to dávnejšie - tak 2 roky dozadu a musím sa pochváliť mala som kontrolu a ich verdikt znel asi v tom zmysle, že pri kontrole neboli zistené žiadne nedostatky. jednoducho ani jedinká pripomienka - skoro som skolabovala...- od radosti:D , takže po tejto skúsenosti neverím že chcú mermomoci niečo nájsť. Len dúfam, že to nezakríknem...:oJa som mala kontrolu pred dvomi rokmi s tým istým skonštatovaním, že teda "bez pripomienok" a to som ma tiež naťahovali v marci a ešte k tomu 3 týždne, lebo sa u mňa otočili 3 teamy z rôznych oblastí daní, no ale vlani som mala tiež a rovno mi povedala kontrolorka, že niečo musí nájsť , ale našla len za 150,-Sk. :D
rage1
04.03.05,11:00
no ahojte, tak vcera ma kontrolovali, a zatial ma len chvalili, tak dufam ze to cele dopadne dobre. maju prist este v utorok tak som zvedava na vysledok, ale musim povedat ze na lepsich som asi nemohla nadabit. su to jedni s tych ludskych, takze to vyzera dobre. v utorok sa ozvem, ako som dopadla. :-)))
jess
04.03.05,11:06
tešíme sa s tebou :) :) :)
klocek
21.03.05,19:45
Tak ako dopadla daňová kontrola??? Pevne verím, že dobre, lebo mnohokrát je to dosť o tom, kto (aký človek) kontrolu robí a akým "človekom" je. Chybu môže urobiť každý, ale mal by tu byť (zo strany DU a hlavne jeho kontrolórov)profesionálny cit na rozoznanie zámeru, neznalosti alebo náhodnej chybičky a tak sa k tomu aj zachovať a nie ryžovať za každú cenu!!!!