Martina CF
22.11.07,08:51
Ahojte. Mám takú otázku... Keď zamestnanec ide na pracovnú cestu v rámci SR, zamestnávateľ mu poskytne stravné vo forme stravného lístku vo výške 89Sk (ak cesta trvá do 12 hodín), no zamestnávateľ mu za tento stravný lístok vo výplate strhne 38 Sk ( v podstate to robí tak ako keby bol v práci 8 hodín). Je tento postup správny?
Tweety
22.11.07,07:54
Ahojte. Mám takú otázku... Keď zamestnanec ide na pracovnú cestu v rámci SR, zamestnávateľ mu poskytne stravné vo forme stravného lístku vo výške 89Sk (ak cesta trvá do 12 hodín), no zamestnávateľ mu za tento stravný lístok vo výplate strhne 38 Sk ( v podstate to robí tak ako keby bol v práci 8 hodín). Je tento postup správny?
Stravný lístok nie je cestovná náhrada. Ten poskytuje zamestnávateľ za čas strávený počas pracovnej zmeny dlhšej ako 4 hodiny podľa ZP §152 , za čas stravený na PC patria náhrady podľa zákona o cestovných náhradách. V tomto prípade 89.-.
Marta V
22.11.07,08:00
Od 1.1.2006 je náhrada za stravné do 12 hodín 89,- Sk.
Martina CF
22.11.07,08:18
A keď sa zamestnanec a zamestnávateľ tak písomne dohodnú, nemôže to tak byť?
Tweety
22.11.07,08:26
Lopatisticky: za čas v práci( viac ako 4 hodin) ,patrí stravenka podľa ZP, za čas strávený na PC ,patrí stravné podľa Zákona o CN, takže toto riešenie dobré nie je.
Paula
22.11.07,08:26
Tu sa niet čo dohadovať, zákon je zákon, nie tržnica:)
Martina CF
22.11.07,08:28
Veď ja viem, ja som tu nová a doteraz sa to tu tak robilo, tak neviem ako s tým pohnúť, aby to bolo v poriadku.
Zita5
22.11.07,08:33
Veď ja viem, ja som tu nová a doteraz sa to tu tak robilo, tak neviem ako s tým pohnúť, aby to bolo v poriadku.

V poriadku to bude , pokiaľ budete načúvať a čítať , čo Vám vyššie poraďáci radia . Neviem prečo by ste mali pokračovať v niečom , čo nebolo prehľadné jednak v prvom rade pre zamestnanca a vyučtovanie robiť naďalej spôsobom , ktorý zákon nepripúšťa .;)
Martina CF
22.11.07,08:34
Veď práve to chcem napraviť a ja to už tak samozrejme robiť nebudem. Len čo s tým čo už je spravené zle. mám to nechať tak alebo čo by ste mi navrhli
Marta V
22.11.07,08:43
Zodpovednosť beriete za to čo robíte vo firme od nástupu do zamestnania. Ja by som odteraz robila tak ako prikazuje zákon a staré obdobie by som nechala tak.
Chobot
22.11.07,08:43
Veď práve to chcem napraviť a ja to už tak samozrejme robiť nebudem. Len čo s tým čo už je spravené zle. mám to nechať tak alebo čo by ste mi navrhli

Pokiaľ za predchádzajúci spôsob vyplácania náhrad nenesieš zodpovednosť, na tvojom mieste by som s tým nič nerobil. Jednoducho odteraz to rob tak, ako to má byť.
Martina CF
22.11.07,08:47
Ďakujem krásne, ešte to vydiskutujem so zamestnávateľom aký postup by navrhol... ďakujem za všetky odpovede
Zita5
22.11.07,08:48
Pokiaľ za predchádzajúci spôsob vyplácania náhrad nenesieš zodpovednosť, na tvojom mieste by som s tým nič nerobil. Jednoducho odteraz to rob tak, ako to má byť.

Súhlasím s Chobotom , nakoľko pri predstave čo by to obnášalo ,koľko mravenčej práce to dať na poriadok , tak určite by som volila ten správny postup vyučtovania cestovných náhrad a to čo bolo v minulosti , by som nechala na zodpovednosť tomu , kto tú zodpovednosť za to niesol predo mnou .