panilú
22.11.07,12:29
Dobrý deň, chcem poprosiť o radu z oblasti čerpania dovolenky zamestnancov v nepretržitej prevádzke - nepretržitej v zmysle 7 dní v týždni 15 hodín denne aj počas sviatkov. Zamestnanci pracujú v cykloch dopoludnia, popoludní, deň voľna. Zamestnávateľ chce zamestnancom nariadiť hromadné čerpanie dovolenky na obdobie 24. 12. až 2. 1. Problém je v tom, že nevieme či platiť dni sviatku (24.,25.,26.12. a 1.1.) ako náhradu za sviatok podľa § 112 ods. 2, alebo ako dovolenku keďže v tieto dni mali vlastne pracovať aj napriektomu, že je sviatok. Za pomoc moc moc ďakujem;)
PS: Dúfam, že som zbytočne neotvorila novú tému, ale zdalo sa mi, že žiadna nedáva odpoveď na náš problém. Dík
Iveta1
10.12.07,06:02
Ja sa chcem zase opačne opýtať:
Zamestnanec mal týždeň dovolenky resp.dovolenku za 3 prac.zmeny, v ktorom bol aj sviatok. V prac.zmene za sviatok sa mu nepočíta dovolenka. Ako sa mu platí tento čas? náhrada mzdy za sviatok? Má vlastne mať za tento čas nejakú náhradu? Lebo §122 odst.3 hovorí: zamestnancovi, ktorý nepracoval preto, že sviatok pripadol na jeho obvyklý pracovný deň , patrí náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku, ak mu mzda ušla pre sviatok.
Mne vychádza, že tomuto zamestncovi ušla mzda nie pre sviatok, ale pre čerpanie dovolenky/voľna/.

Ďakujem za radu.