iveta777
22.11.07,14:14
Mám otázku chcem zamestnať kočku, ktorá môže pracovať 4 hod. denne je nezamestnaná môžem ju zamestnať na polovičný uväzok? Odvody budem platiť z platu 4050 sk? Má nárok na daňový bonus? Takže do pracovnej zmluvy poznačím že ide o polovičný uväzok? Ďakujem za odpoveď
sylva
22.11.07,15:10
Konkretizuj "nezamestnaná". Môže byť na MD, dobrovoľne nezamestnaná - môže byť evidovaná na ÚP, môže poberať podporu, atď. Od týchto skutočností závisí, na koľko a za koľko ju môžeš zamestnať. Po upresnení sa bude dať aj presnejšie Ti odpovedať. Sylva
iveta777
22.11.07,22:11
nepoberá podporu je evidovaná na UP nieje na materskej
Jana Motyčková
23.11.07,08:21
Mám otázku chcem zamestnať kočku, ktorá môže pracovať 4 hod. denne je nezamestnaná môžem ju zamestnať na polovičný uväzok? Odvody budem platiť z platu 4050 sk? Má nárok na daňový bonus? Takže do pracovnej zmluvy poznačím že ide o polovičný uväzok? Ďakujem za odpoveď
Na všetky otázky je odpoveď áno, ale :
- vyradia ju z evidencie nezamestnaných
- nárok na DB bude mať, ale ak by v mesiaci zarobila (napr. z dôvodu PN) čo i len 1 Sk menej, tak nárok na DB mať nebude. Nárok na ročný DB bude mať ibak ak by za rok mala zdaniteľný príjem vyšší ako 1/2 minimálnej mzdy x12.
sylva
23.11.07,12:28
Súhlasím,len by som ešte doplnila, že maxim.výška mzdy je neobmedzená, ale minimálna výška mzdy je v závislosti od určenia stupňa náročnosti práce, resp. koeficienta mzdy (§120 Zákonníka práceň)