Majka
03.03.05,12:55
neda mi nezdoverit sa Vam s uzasnou pracou a perfektnym mojim zubarom, ludia ak mate problem a nie ste spokojni so svojim zubarom vrelo odporucam, fakt.chodim k nemu dlhe roky a prave som od neho prisla a ten uzasny pocit pri srdiecku....
luebchenko
03.03.05,12:00
Majka, nech tu nerobíš reklamu, pošli mi prosím na SS-ku bližšie údaje, príp. ak vieš aj ceny, v dohľadnej dobe sa určite návšteve takéhoto odborníka nevyhnem :D
dr.kuko
03.03.05,12:06
aj mne prosim
jess
04.03.05,06:38
... a nechcel by prísť k nám ? Však to len 3 hodinky cesty ! Ja by som potrebovala urobiť zúbky, ale iba pod celkovou narkózou :eek::eek::eek:.
sway
04.03.05,06:42
Majka, nech tu nerobíš reklamu, pošli mi prosím na SS-ku bližšie údaje, príp. ak vieš aj ceny, v dohľadnej dobe sa určite návšteve takéhoto odborníka nevyhnem :D
aj ja poprosím o kontakt - už som zúfalá, vystriedala som viacerých, jeden mal super prístup ale zuby robil nanič, ďalší je dobrý odborník, ale bojím sa ho....atď:rolleyes:
Dana2
04.03.05,08:42
Ja som si konečne našla dobrú zubárku ale momentálne je na materskej. Sľúbila že sa vráti do 6-tich mesiacov (august 2005). Dúfam.
anka1
07.03.05,13:12
neda mi nezdoverit sa Vam s uzasnou pracou a perfektnym mojim zubarom, ludia ak mate problem a nie ste spokojni so svojim zubarom vrelo odporucam, fakt.chodim k nemu dlhe roky a prave som od neho prisla a ten uzasny pocit pri srdiecku....
Majka pošli aj mne správu. Ja mám síce dobrú zubárku, ale cenník má neskutočný! Ošetrenie jedného zuba cca 1300,- Sk :(
Dana2
08.03.05,10:05
Načo sa chválim , včera som si špáratkom vyhodila blombu zo zuba:D :mad:
luebchenko
08.03.05,10:11
Ale čítali ste o tej zázračnej paste, ktorú tuším japonci vynašli? Namaže sa kazík (nie robo :D, ale ten na zube :p), zázračná pasta ho vyžerie a vzápätí stuhne na veky vekov a zub zakonzervuje až do smrti našej amen :D Čo myslíte, ako dlho potrvá (teda ak to nie je nejaká novinárska kačica), kým sa pasta prepastuje až na Slovensko? V tom momente sedím v kresle s hubou dokorán, priznania nepriznania, všetko jedno! :D
M0NIKA
08.03.05,18:35
neda mi nezdoverit sa Vam s uzasnou pracou a perfektnym mojim zubarom, ludia ak mate problem a nie ste spokojni so svojim zubarom vrelo odporucam, fakt.chodim k nemu dlhe roky a prave som od neho prisla a ten uzasny pocit pri srdiecku....Aj ja by som poprosila kontakt, prípajdne aj s cenami.
Vopred ďakujem.
Monika
Palacinka
12.04.05,08:19
Aj ja by som poprosila kontakt, prípajdne aj s cenami.
Vopred ďakujem.
vicky
12.04.05,10:00
Aj ja by som poprosila o cisielko na toho dobreho zubara.
jued
31.05.05,08:28
Aj ja by som Ťa veľmi pekne chcela poprosiť o kontakt , prípadne aj s cenami. Ďakujem
heket
31.05.05,08:33
Vidím , že sa tu rozpútal záujem o zubárov. Mňa by však zaujímalo či už má niekto z Vás /alebo známych/ skúsenosti s tou metódou ,, nastrelených" zubou do kosti a potom dorábania chrupu. Kde to robia , čo to stojí , akú úspešnosť to má a tak podobne. ďakujem ak sa niekto pripojí.
pyton
31.05.05,08:57
Ja by som tiež poprosila ten kontakt na dobrého zubára. Neviem sa rozhúpať k nejakému zájsť. Nemá to aj s dovozom pacienta?:D

Heket, skúsenosť s tým nemám žiadnu, ale mne to môj predchádzajúci zubár veľmi vyvracal, už som zabudla tie argumenty, ale boli dosť presvedčivé. Viem, že to robia na Heydukovej, ak Heydukovú ešte nezrušili:p , to je zrejme zubná chirurgia alebo také niečo dosť drastické a dlho to trvá aj príprava...
Možno napíše niekto svoje skúsenosti.
Evaman
31.05.05,11:03
No ja som sa na tú metódu nastrelenia zubov pýtala zubára ešte pred takými 4 rokmi. Je to zdĺhavá záležitosť a nie je to vôbec lacné. Tiež to záleží od zdravotného stavu pacienta. Robí to čelustný chirurg a po celkovej prehliadke a RTG snímok z čeluste , posúdi sa či je to vhodné alebo nie. Nastrelenie sa dá robiť nie skôr ako mesiac po vytrhnutí "zlého" zubu. Ak je to miesto už dávnejšie voľné , je to lepšie. Najprv sa do čeluste nastrelí "čáp", zo špeciálneho materiálu , na ktorý sa potom uchytí "korunka". Po tomto nastrelení sa čaká asi ďalší mesiac na zahojenie. Po absolvovaní ošetrovacých kúr sa môže nasunúť korunka. No môže sa stať, že organizmus a práve to je na tom to najdôležitejšie nepríjme tento "cudzí predmet" a z toho sú potom ďalšie komplikácie. Napr. zahnisanie , zápal .. miesta až celej okostnice... Ja som si to vtedy chcela dať urobiť, no práve tie možné komplikácie ma odradily. No a cena za jeden zub , ktorú mi mimochodom vtedy vyrátal bola približne 10 000,- .
No za 4 roky sa metódy určite posunuly vpred a určite sa rošíril aj rad odborníkov, možno aj cena sa zmenila takže najlepšie je informovať sa u svojho zubára.
heket
01.06.05,05:39
Tiež ma zubár tak pred 4 rokmi odhováral a tiež ma presvedčil.Ale doba veru ide dopredu a už určite je aj veľa tých čo to skúsili./alebo čo o tom niečo počuli/.Ak sa nebudem chcieť na seba usmievať z pohára , budem musieť také niečo absolvovať za pár rôčkov.
M0NIKA
06.06.05,18:54
Vidím , že sa tu rozpútal záujem o zubárov. Mňa by však zaujímalo či už má niekto z Vás /alebo známych/ skúsenosti s tou metódou ,, nastrelených" zubou do kosti a potom dorábania chrupu. Kde to robia , čo to stojí , akú úspešnosť to má a tak podobne. ďakujem ak sa niekto pripojí.Môjmu otcovi nastrelili jednotku keď mal 16. Do jeho cca 55 rokov, kedy mu tento zub vypadol som o tom ani netušila. Nasadzovali mu ho krátko povytrhnutí - kým sa rana úplne zahojila.
Mne pred takmer 20 rokmi vytrhli 4. Keď som sa pýtala na nastrelenie, tiež ma lekár odhovoril práve tým, že keď to môj organizmus neprijme som " v keli".
Dlho som chodila bez zuba a zvykla som si. Potom sa mi zuby začali posúvať až sa vyrovanali (čo ma potešilo), ale posúvali sa aj ďalej a medzi jednotkami sa mi začala tvoriť medzera. Vtedy mi iný zubár vysvetlil, že som mladá a pod. a že mi urobí mostík. Ja som sa bránila tým, že si nechcem nechať zničiť ďalšie zuby a on mi vysvetlil, že 5 je už aj tak viac-menej iba plomba a do 3 sa to upína iba na drôtik a ten sa zaplombuje.
Ukecal ma, zaplatila som kopu peňazí, ale neľutujem! Odviedol dobrú prácu a dnes ľutujem, že som sa nenechala ukecať skôr. Určite by to bolo lacnejšie. :)
Vera
20.10.05,09:53
Nechcem zakladať novú tému a tak moju otázku dám sem:

Neviete ako je to s tými prehliadkami do konca roka?? Ja ju mám za sebou a dostala som od zubárky taký papier, že som to absolvovala. Ale mama mi tvrdí, že stačí ak som už tento rok bola u zubára. Pýtam sa to kvôli priateľovi, ktorý síce bol už v tomto roku u zubára, ale nie priamo na prehliadke, kde by mu o tom dali papier.
Palino
20.10.05,10:21
Nestačí byť u zubára, treba ísť na prehliadku chrupu a ten papier sa "zíde". Keď chodí človek stále k tomu istému zubárovi, tak asi by ho nepotreboval, lebo on by mal mať poznačenú prehliadku, ale ak by išiel k inému, tak sa môže tým papierom preukázať.
Ale ja aj tak neviem, čo je ešte zadarmo, keď idem k zubárovi, zdá sa mi, že aj tak platím za všetko...
Vera
20.10.05,12:32
To poznám. Každá návšteva ma víde min na 500 Sk, a to nechodím k súkromnej :-(
pyton
20.10.05,13:07
Dnes som bola objednať deti na kontrolu po 1/2 roku a dala mi termín až na december a nadávala, že všetci sa plašia kvôli správam v novinách a že sa jej poobjednávali všetci, čo tam 5-6 rokov neboli.
pyton
20.10.05,13:09
Vera, mne sa zdá, že u súkr. KAŽDÁ návšteva 1000-1500 a to tiež nemáš istotu, či ti tam dal kvalitný materiál, či to kvalitne urobil atď.
Vera
20.10.05,13:26
Ja viem, ja si zatiaľ nemôžem sťažovať na zubárku. Možno by som neplatila toľko, keby som sa nedávala vždy napichnúť. Asi by som zomrela bez injekcie, a tá stojí niečo cez stovku... :-(

Horšie je to práve u priateľa. Jemu urobí tri zuby za jednu hodinu a mne jeden za hodinu. Pripadá mi to u neho ako odfláknutá robota. A počula som už na neho aj sťažnosti .... akým spôsobom si môže vymeniť zubára??
Palino
20.10.05,13:31
Nie je problém vymeniť zubára. Treba si nájsť dobrého, ktorý ho zoberie, podpísať u toho také tlačivo, čo dávajú každý polrok podpisovať a hotovo. Trochu je asi nepríjemné ísť si vypýtať kartu k predchádzajúcemu zubárovi, ale keď je s ním nespokojný, tak čo !
pyton
20.10.05,13:33
Veď práve, to odfláknutie........nepoznám pravidlá na zmenu lekára, tuším po spísaní zmluvy 1/2 roka ?, ale ja by som sa jednoducho vybrala k druhému a určite ho zoberie.
pyton
20.10.05,13:35
Zaujímavé, že keď chodíš po súkromných, tak kartu nikde nechcú, všade ti povedia, že ja si to skontrolujem sám!
Vera
20.10.05,13:35
Ja som sa pýtala mojej zubárky, či by ho nezobrala, ona na to, že musel by mať aspoň prechodné bydlisko tam kde ja bývam. Nie sme z rovnakého mesta. On je z Pezinka, ja z BA. :-( No budeme musieť hľadať ďalej. On zdedil veľmi zlé zuby, a takisto fajčí, pije kávu..no proste odstrašujúci prípad. Ale dokým som mu ja nepovedala, že si má vypýtať injekciu, tak proste trpel. Zubárovi to bolo šuma fuk, a mám pocit, že ho absolútne neoboznamuje o dent. hygiene. Ja sa s mojou otvorene rozprávam, čo by som mala robiť ináč a aké kefky si kupovať (to mi navrhla, aby som si kupovala špec.kefku na moje zuby ... atď). Je to neporovnateľné...
Vera
20.10.05,13:36
Zaujímavé, že keď chodíš po súkromných, tak kartu nikde nechcú, všade ti povedia, že ja si to skontrolujem sám!
Ja som prechádzala od súkromnej k štátnej a tiež nechcela kartu...prešla si ma sama :-) urobiť to musí tak či tak, keď chce vedieť čo má a čo je treba robiť.
pyton
20.10.05,13:47
Vera, tak skús poslať priateľa k dentálnej hygieničke, okrem zubára samozrejme.

Ten byrokratický prístup štátnej zubárky sa mi zdá strašný...možno jednoducho nechce ďalších pacientov. Mne sa nezdá, že by tam bydlisko malo hrať rolu. Myslím, že to je na jej ochote a neochote. Dá sa to zistiť zatelefonovaním do poisťovne, tam ťa už prepnú a povedia ti. Ale keď ho raz nechce...
Vera
20.10.05,13:58
skúsim sa popýtať iných ľudí ...možno majú ochotnejších zubárov... ale ďakujem za rady.

Ja som s jej prácou spokojná, býva občas náladová, ale povedzme si kto nie??
babenko1
20.10.05,14:06
Ja teda veru neviem, ku akým zubárom chodíte, ale mňa stojí každý 1/2 rok prehliadka 150,- SKK. A to patrí k tým drahším zubárom. Ale výsledky svedčia o jeho kvalite. Chodíme k nemu celá rodinka...
M0NIKA
20.10.05,15:46
Vera, včera prišla suseda od zubára s potvrdením o absolvovaní preventívnej prehliadky. Zubár ju vraj upozornil na to, aby ho nosila stále so sebou. Jedna kópia vraj ide do poisťovne a s druhou bude ona chodiť k zubárovi, na pohotovosť a pod....
Údajne potrebujeme takýto papier aj od gynekológa (my ženy :) ).



Nechcem zakladať novú tému a tak moju otázku dám sem:

Neviete ako je to s tými prehliadkami do konca roka?? Ja ju mám za sebou a dostala som od zubárky taký papier, že som to absolvovala. Ale mama mi tvrdí, že stačí ak som už tento rok bola u zubára. Pýtam sa to kvôli priateľovi, ktorý síce bol už v tomto roku u zubára, ale nie priamo na prehliadke, kde by mu o tom dali papier.
Oľa
20.10.05,16:07
Ja som bola na preventívke u zubára v máji 05, ale papier žiadny nemám. To je chyba? To si ho mám ísť od zubárky vypýtať?
Trochu odbočím - nevie niekto o dobrom gynekológovi v BA? Ak áno prosím poslať SS. Ďakujem
Vera
20.10.05,16:18
Ja chodím na kramáre ...je celkom fajn chlapík...MUDr. Mašura :-)
M0NIKA
20.10.05,16:19
Zubára mám súkromného - som s ním veľmi spokojná. Preventívky neplatím....
Volala som do zdrav. poisťovne, či mi nepreplatia niečo z toho, čo platím sama a povedali mi, že ak dám zubárovi vypísať tlačivo (čo mi bude robiť) a v poisťovni mi to schvália, potom mi ZP preplatí 70%. Tak som si z webu stiahla žiadosť a chystám sa k zubárovi....
S gynekológom by som potrebovala aj ja poradiť - tiež som z Ba
M0NIKA
20.10.05,16:20
Ja chodím na kramáre ...je celkom fajn chlapík...MUDr. Mašura :-)
gynekológ?
Vera
21.10.05,10:19
hej gynekológ
Vera
21.10.05,10:21
Vraciam sa k tomu zubárovi:

Mama dnes volala do VšZP a tam jej povedali, že stačí ak už bol tento rok u zubára ...
A to spoplatnenie všetkého je v tom, že sa nebude platiť všetko, ale bude si musieť dať urobiť vstupnú prehliadku a TU si bude musieť zaplatiť, a potom ostatné výkony budú robené tak ako u ostatných s "prehliadkou"

Aj tak si myslím, že v tom majú poriadny hokej.
Luba2
21.10.05,10:25
Mne moja zubárka povedala, že musím v tom roku absolvovať preventívku a nie návševu u lekára. Tiež mám podpísať tlačivo, že som ju absolvovala. Vraj im taký oznam prišiel z poisťovne - práve sa mi zdá že zo všeobecky.
Vera
21.10.05,10:38
ved vravím, majú v tom hokej :-(
tučina
27.10.05,05:22
dobry den, majka,
mozte mi dat prosim, kontakt na toho vasho zubara? ja som nebola u zubara poriadne dlho, lebo z nich mam panicky strach. a neviete, ci berie aj deti?
dakujem.
kristina
Majka
27.10.05,06:27
bohuzial to neviem, musite sa s nim skontaktovat,vola sa M. Rozhon a teraz sa stahoval z Parickovej na Nitovu, nove tel.cislo neviem,prosim vyhladajte si na nete.
pyton
03.11.05,08:42
Ja som bola na preventívke u zubára v máji 05, ale papier žiadny nemám. To je chyba? To si ho mám ísť od zubárky vypýtať?
Trochu odbočím - nevie niekto o dobrom gynekológovi v BA? Ak áno prosím poslať SS. Ďakujem
Tu je spomenutý nejaký známy gynekológ z Kramárov...
http://www.bleskovky.sk/cl/15/92957/Rozboril_s_frajerkou_u_gynekologa_
Oľa
05.11.05,17:34
Pyton, veľmi vtipný príspevok.
mamina h.
09.09.06,19:22
neda mi nezdoverit sa Vam s uzasnou pracou a perfektnym mojim zubarom, ludia ak mate problem a nie ste spokojni so svojim zubarom vrelo odporucam, fakt.chodim k nemu dlhe roky a prave som od neho prisla a ten uzasny pocit pri srdiecku....

hladam zubara v BA, poslite prosim ss, dakujem.
vsetci co ste sa pytali na majkinho zubara: ako to dopadlo? ste spokojni?
jarkach
10.09.06,08:47
Ja by som vás chcela poprosiť milý poradaci ako je to s preventívnymi prehliadkami u zubára. Za rok 2005 prehliadka nebola urobená a teraz ma moj zubný lekár informoval , že si musím dať urobiť všetky kazy za ktoré si zaplatím,toje v poriadku. ale potom že musia prejsť štyri mesiace a potom mi može urobiť preventívku. VE´D TO BY SOM ANI NESTIHLA A DAší ROK BY SOM PREVENTíVKU NEMALA A PLATILA ZA VšETKY úKONY. AKO JE TO PROSíM VáS U VáS DAKUJEM ZA PRíSPEVKY POMOZETE MI.JARKACH
willma
10.09.06,11:40
Daj si spraviť naskôr preventívku a zuby ti môže opravovať aj neskôr- ale teraz vážne zisti si to najlepšie na MZ, veď postupom navrhovaným zubárom mu idú korunky do vrecka vlastne dva razy. opraví ti zuby v roku 2006-platíš, nestihne spraviť preventívku a keď sa v roku 2007 opäť vyskytnú nejaké kazy platíš znova, lebo nemáš preventívku z roku 2006.
dariaL
02.10.06,06:24
aj ja by sm poprosila kontakt, tiez sa v blizkej dobe chystam dat si doporiadku zubky, a zatial som behala od jedneho zubarovy k druhemu a nic moc. dakujem
rada
09.10.06,07:38
Tak ten zubár by sa aj mne zišiel. Menovaného pána doktora som sa pokúšala nájsť na nete, ale stále tam má uvedenú pôvodnú adresu - Páričkova 18. :confused: Ak sa niekomu podarilo vypátrať ho budem rada ak pripojíte kontakt.
Má niekto skúsenosti u MUDr. Schill - majú peknú stránku, avšak či budú aj dobrí neviem. Každopádne dobrý zubár je niekedy k nezaplateniu. A ja takého potrebujem lebo ma bolí zúbok a neprestáva aj keď mu pekne dohováram a potieram roztokom Herbadent.:mee: Poprosím o podelenie sa znalosti o dobrom zubárovi, aby som sa zase mohla takto usmievať :D
monte
15.10.06,16:48
Nebola som tam, ale z počutia - je vraj dobrý a dobre drahý
sway
16.10.06,05:30
Ak máte záujem, ja mám dobrého (pred 3 rokmi mi robil mostíky - a super držia) - aj husacinku zvládli :D:D:D:D:D a takto sa usmievam, je ozaj dobrý - cenovo, myslím ako všade, žiadna randa, ale čo už.....v Blave - nechcem robiť reklamu - tak cez SS pošlem kontakt ;)

prajem pekné úsmevy....

PS: dámy je to fešák:p:p:p:p
Pindo
30.10.06,09:59
Majka,ahoj.
Posli mi prosim meno a kontakt na tohto tvojho stomatologa...
Najlepsie na mail lucia_krasna@dell.com.
Dakujem velmi pekne :)
sway
30.10.06,10:21
Ak hľadáte v Bratislave, pošlem kontakt - neviem vypátrať Vaše bydliská....:rolleyes:
Hedvigka
30.10.06,10:42
Tiež mám dobrú zuibárku, vždy si u nej zdriemnem. Ale posledne menej, lebo vrtačka veľmi hučala. Niektorý k nej chodia kvôli tomu s vokmenom. Je fakt dobrá, pohoda klídek...
Pindo
31.10.06,11:02
Ahojte vseci,
kedze ste sa tu zaujmali aj o veci preventivnej prehliadky, co sa tyka platenia, co obnasa, co preplacaju poistovne a co nie a hlavne kedy, ako je to pri detoch a tehotenstve... atd...atd.. mam pre vas nieco :

http://koktail.pravda.sk/sk_kzdravie.asp?r=sk_kzdravie&c=A060123_103759_sk_kzdravie_p20
Simonab
31.10.06,12:30
Tiež mám dobrú zuibárku, vždy si u nej zdriemnem. Ale posledne menej, lebo vrtačka veľmi hučala. Niektorý k nej chodia kvôli tomu s vokmenom. Je fakt dobrá, pohoda klídek...

No ja som sa vždy bála zubára. Teraz chodím k jednému, ktorý je super. Ani dlho nečakám, pretože si nás objednáva pekne na určitý čas. Bezbolestne, v pohode a kvalitne.;) Aha zabudla som nie je to v BA ale RBK.:p
ZEvina
31.05.07,11:00
Ahojte vseci,
kedze ste sa tu zaujmali aj o veci preventivnej prehliadky, co sa tyka platenia, co obnasa, co preplacaju poistovne a co nie a hlavne kedy, ako je to pri detoch a tehotenstve... atd...atd.. mam pre vas nieco :

http://koktail.pravda.sk/sk_kzdravie.asp?r=sk_kzdravie&c=A060123_103759_sk_kzdravie_p20

Minulý rok som si zlomila zub a zubárka mi spravila "korunku". Platila som 1500,-- Sk. Podpísala som aj preventívnu prehliadku. Včera som bola u nej dať si vytrhúť boľavý zub (vlastne už len kýpeť zuba) a platila som 250,-- Sk. Tu čítam, že vytrhnutie a umŕtvenie je zadarmo, za preventívnu prehliadku sa neplatí..... Tých 250,-- Sk som platila prečo? Chcem sa ešte spýtať. Čo poisťovne preplácajú? Ďakujem, Eva
shagall
23.10.07,11:16
Ahoj majka, mohla by si mi poslat kontakt na toho tvojho super zubara, prip. aj ine info ako ceny cez SS. Velmi by si mi tym pomohla. DIk
Shagall
shagall
28.10.07,16:31
ahoj, mohla by si mi pls poslat ss-ku s kontaktmi na toho zubara, pripadne nejake info navyse? Dik
Shagall
layla
21.01.08,16:53
Ahojte!
Chcela by som vas poprosit o kontakt na dobreho zubara v BA, ktorý má dobrý prístup a jeho práca je kvalitná. vopred vam velmi pekne dakujem.
Belliny
03.04.08,20:54
mne tiez posly kontakt prosim, robim konkurz na muojho noveho zubara :)
vdaka
kačer
06.04.08,16:50
prosím pošli kontakt
dancika
06.04.08,19:16
Aj ja si prosim kontakt, dobry zubar vzdy potesi, hlavne, ked sa k nemu chystam, len ci nas vsetkych vezme, ked je nas tolko zaujemcov?! ;)
Latsche
07.04.08,19:19
Celá moja rodina chodí k Dr.Lehotskému do ambulancie ORADENT. Mladý doktor s prehladom, najviac sa mi paci ako vsetko vysvetli. Clovek ma aspon trosku predstavu, co mu ide robit. Prisiel som k nemu v dost zlom stave a to co dokazal, klobuk dole. Myslel som ze v 45 rokoch budem nosit uz protezu, ale podarilo sa to všetko pekne spravit.
Maju aj dentálnu hygieničku, ktora je tiez velmi prijemna osoba.
Ambulancia je na Mierovej 52/A v Prievoze. Myslim ze maju aj web stranku.
basulko
09.04.08,07:19
Majka tiež prosím kontakt a ak sa dá aj cenník vďaaaaaaaaaaaka
33andrea
10.04.08,11:29
Ahojte,

mam dva velmi dobre kontakty na zub. lekarov v BA. Jeden je MUDr.Schill . Skusenosti ma moj svagor. Neviem, ci to nebude reklama, ale jeho web. je meno.sk , tam najdete vsetky udaje. Ordinacia aj lekari su super, jednak praca a jednak pristup..a aj ordin. hodiny, vedia prisposob. Druhy kontakt je moj osobny- velmi dobre skusenosti s pracou a aj pristupom a mala som aj zlozitejsie zakroky. MUDr. Valent Juraj ,Hrobonova 22, t.c. 02/54 77 33 58. Obaja lekari su super, vrelo odporucam. Su vsak sukromny, takze neviem..ci som pomohla, ale "toď" moje dobre skusenosti.
Betuta
10.04.08,12:01
Možem Vás aj ja poprosiť o kontakt prip. ceny Ďakujem
Betuta
laura.jendri
11.12.08,08:43
Celá moja rodina chodí k Dr.Lehotskému do ambulancie ORADENT. Mladý doktor s prehladom, najviac sa mi paci ako vsetko vysvetli. Clovek ma aspon trosku predstavu, co mu ide robit. Prisiel som k nemu v dost zlom stave a to co dokazal, klobuk dole. Myslel som ze v 45 rokoch budem nosit uz protezu, ale podarilo sa to všetko pekne spravit.
Maju aj dentálnu hygieničku, ktora je tiez velmi prijemna osoba.
Ambulancia je na Mierovej 52/A v Prievoze. Myslim ze maju aj web stranku.
a vies priblizne, aky maju cennik?chystam sa tam zajst,no rozhodujem sa este, potrebujem ozaj dobreho zubara :(
MySpace
15.07.09,12:21
Prosim ta Majka, poslala by si mi tiez na neho kontakt, dakujem. Bo uz 2 roky zial nemam zubara, kedze na nich nejako nemam stastie... Velmi by mi to pomohlo. Mozes na SS-ku.
pasuliatko
15.07.09,21:24
ja mám svoju zubárku a nevymenila by som ju ani za nič :)
frantisssek
03.04.10,07:28
Ja môžem doporučiť ambulanciu Dently v Apollo, sú možno drahší, ale za nestalo sa aby ma niečo bolelo. Ambulancie ako v hoteli, mal som veľmi dobrý pocit.
M0NIKA
05.05.10,16:59
Tak tomuto hovorím nepríjemný zážitok...
... moja mama mala podobný, keď jej zubárka omylom vytrhla nie boľavý, ale susedný zub.... :mad:

Ja mám z minulosti tiež nepríjemé skúsenosti, preto teraz chodím do súkromnej ambulancie SPM Dental k MUDr. Janišovi v Ružinove a som spokojná. Je to síce drahé, pretože platím takmer všetko, ale s prácou som spokojná.
A takisto s MUDr. Kotulom v Petržalke, ktorý sa stará o zuby môjho syna....
Nyyankees
09.05.10,19:25
kde zmizol ten prispevok ako jeden doktor z oradentu vylomil komusi 2 zuby....
erika1211
18.04.11,09:35
Majka prosím ťa môžeš mi dať kontakt na toho zubára, pleeease ja toho môjho potrebujem urgentne meniť :( dakujem dakujem dakujem
Arodd
19.06.14,15:50
Dobry den,musim zmenit svojho dlhorocneho zubara,kedze odchadza do dochodku.Mohli by ste mi dat odporucania ku komu by som mal v BA prejst?
Mendy0
19.06.14,16:40
osobne som maximalne spokojny s pracou,pristupom a cenami v Pearl dental v BA.Dokonca nebol ziaden problem ani s reklamaciou blomby ked sa mi raz bohuzial kusok oidlupil a vadilo mi to
Ericka12
19.06.14,19:34
ake maju ceny? Zubary v Ba asi nebudu lacna zalezitost,obzvlast ti sukromni
Mendy0
19.06.14,19:36
na stranke maju cennik,ale nepride mi to ako prilis vela v porovnani stym co som platil u svojho predchadzajuceho zubara,pristup a kvalita su neporovnatelne
Ericka12
06.08.14,06:13
je mi ajsne,ze vacsina zubarov je sukromna.Len obcas ceny su dost vysoke pre bezneho cloveka
Mendy0
06.08.14,09:10
pre man je halvne,ze ked uz platim za osetrenie tak chcem aby bolo spravene poriadne a mal som pocit,ze je pristup na adekvatnej urovni.Nepotrebujem uz zazit zubara,ktory je neprijemny,arogantny a este mam platit nehorazne sumy.
Tu som spokojny,a tie ceny naozaj nie su take strasne ked nezanedbas pravidelnu starostlivost
Milkie
06.08.14,10:09
viem ako to bolo v mojom prípade.Keď človek konečne nájde dobrého zubára tak ho nemení niekoľko rokov.Prvý dojem je vždy najdôležitejší.Čo vyhovuje jednému nemusí druhému,chce to len trocha snahy pri hľadaní
Mendy0
06.08.14,10:36
viem ako to bolo v mojom prípade.Keď človek konečne nájde dobrého zubára tak ho nemení niekoľko rokov.Prvý dojem je vždy najdôležitejší.Čo vyhovuje jednému nemusí druhému,chce to len trocha snahy pri hľadaní

s tymto uplne suhlasim :)
Jeremy21
20.08.14,07:35
od svojho zubara pozadujem iba par zakladnych veci aby som bol spokojny.Cenu,kvalitu a aby som to psychicky zvladol.Som svojou zubarkou som zatial spokojny
Mendy0
02.09.14,13:10
u man je to trocha ine,hlavne ocakavam,ze po osetreni to nebude musiet dva krat opravovat.Uz som takto o jeden zub prisiel ked zablombovala zle vyvrtany kaz
Kapitols
03.09.14,13:48
pozeram,ze dost ludi trapi otazka dobreho zubara v Bratislave
Mirka.m
19.09.14,09:26
od svojho zubara pozadujem iba par zakladnych veci aby som bol spokojny.Cenu,kvalitu a aby som to psychicky zvladol.Som svojou zubarkou som zatial spokojny
a ku komu prosim ta chodis v BA?? ja chcem dcerku ku niekomu dat lebo sa jej zacinaju krivit zubky.. Dakujem :)
lujza.j
19.09.14,10:17
krivé zuby rieši čeľustný ortopéd....
Jurino
19.09.14,12:00
Príjemný pocit na srdiečku vyrieši aj kardiológ, ale čo takto keď je zubár tak mať aspoň príjemný pocit v papuľke.
Edge
20.09.14,14:19
pozeram,ze dost ludi trapi otazka dobreho zubara v Bratislave

pozeram,ze dost ludi trapi otazka dobreho zubara v Bratislave

no ja som hladal dobreho stomatologa niekolko rokov.. nie kazdy ma mily na pacientov a ma CITLIVY PRISTUP k pacientom!...
Vogl
21.09.14,11:47
pre mna je dolezite aby mal primerane ceny a odbornu prax cize vysokokvalitne osetrenie pacienta a s kvalitnou technologiou nie tou ktora sa pouzivala pred 15 rokmi.. pretoze niektori zubari to stale pouzivaju co nepochopim...
Roman Adamčik
26.11.14,04:58
Mne sa najviac osvedčil dr. Schill a jeho dentálna klinika. Som veľmi spokojný. Odporúčam sa s nimi skontaktovať a skúsenosť to potvrdí.
sosak
26.11.14,05:00
Mne sa najviac osvedčil dr. Schill a jeho dentálna klinika. Som veľmi spokojný. Odporúčam sa s nimi skontaktovať a skúsenosť to potvrdí.
Je najdrahší na Slovensku.
BXLmiami
26.11.14,10:06
pre mna je dolezite aby mal primerane ceny a odbornu prax cize vysokokvalitne osetrenie pacienta a s kvalitnou technologiou nie tou ktora sa pouzivala pred 15 rokmi.. pretoze niektori zubari to stale pouzivaju co nepochopim...
Máš vôbec predstavu čo tá kvalitná technologia stojí?
korela
26.11.14,12:22
pozeram,ze dost ludi trapi otazka dobreho zubara v Bratislave

pozeram,ze dost ludi trapi otazka dobreho zubara v Bratislave

no ja som hladal dobreho stomatologa niekolko rokov.. nie kazdy ma mily na pacientov a ma CITLIVY PRISTUP k pacientom!...
Roky sme chodili všetci k jednému mladému zubárovi na kliniku na Heydukovej BA. Pred každým zákrokom vysvetlil postup, pred každým vŕtaním povedal koľko sekúnd to bude trvať a ešte deťom aj odčítal 5-4-3-2-1 napr., takže vedeli kedy skončí., ev. urobil prestávku. Max. citlivý prístup, nikto sa zubára neobával. Biela plomba na prednom zube, teda skôr to bola úprava, mi drží v pôvodnom stave 30r.
Ešte pracuje, ale dnes už mimo BA, ale blízko.
korela
26.11.14,12:23
Základ zdravých a pevných zubov je vitamín D.
korela
26.11.14,12:26
Mne sa najviac osvedčil dr. Schill a jeho dentálna klinika. Som veľmi spokojný. Odporúčam sa s nimi skontaktovať a skúsenosť to potvrdí.
Je najdrahší na Slovensku.
Je. Ale kto na nich má, stojí to za to. Rýchlosť, kvalita, prístup, príjemní lekári. Zo začiatku aj my, už sme dávno odstúpili.
Kvaka
26.11.14,12:46
Mne sa najviac osvedčil dr. Schill a jeho dentálna klinika. Som veľmi spokojný. Odporúčam sa s nimi skontaktovať a skúsenosť to potvrdí.
Je najdrahší na Slovensku.
Je. Ale kto na nich má, stojí to za to. Rýchlosť, kvalita, prístup, príjemní lekári. Zo začiatku aj my, už sme dávno odstúpili.Mne sa zdá, že tento je rovanko drahý, prvá návšteva mi dych vyrazila, nielen prístupom a odbornosťou, http://www.dently.sk/dentist/, ale bola som iba raz, zrušila som to. Manželovi kvalitne zopár zubov opravil, ale tiež je už odhlásený.
buchač
26.11.14,13:35
pre mna je dolezite aby mal primerane ceny a odbornu prax cize vysokokvalitne osetrenie pacienta a s kvalitnou technologiou nie tou ktora sa pouzivala pred 15 rokmi.. pretoze niektori zubari to stale pouzivaju co nepochopim...
Máš vôbec predstavu čo tá kvalitná technologia stojí?

pre mna je dolezite aby mal primerane ceny a odbornu prax cize vysokokvalitne osetrenie pacienta a s kvalitnou technologiou nie tou ktora sa pouzivala pred 15 rokmi.. pretoze niektori zubari to stale pouzivaju co nepochopim...

V súvislosti s vyznačeným by som sa opýtal.
Aká je asi predstava o nákladoch na štúdium medicíny ?
Je primeraná priama úmera ...štúdium zadarmo - odborná prax - vysokokvalitné platby pacienta ?
Ako vždy vravím :
Štúdium za plnú taxu a potom hajde zarábať (čítaj zdierať) !!!
BXLmiami
26.11.14,13:46
Ale buchač,ak je to odpoved pre mna,nezabudni,že síce vyštudujú,ale na všetko ostatné berú leasingy či pôžičky.Ak raz 5 vrtákov stojí do 200 euro a on to kúpi a 3 na Tebe zlomí,tak aké zdieranie?Zubári majú v drvivej väčšine svoju zariadenú ambulanciu a pomaly je to drahšie ako kúpiť byt ked to chce kvalitné..
buchač
26.11.14,13:51
Ale buchač,ak je to odpoved pre mna,nezabudni,že síce vyštudujú,ale na všetko ostatné berú leasingy či pôžičky.Ak raz 5 vrtákov stojí do 200 euro a on to kúpi a 3 na Tebe zlomí,tak aké zdieranie?Zubári majú v drvivej väčšine svoju zariadenú ambulanciu a pomaly je to drahšie ako kúpiť byt ked to chce kvalitné..

Nie, nebolo to cielené.

Zvyšok nemá veľmi veľký význam rozoberať...
Veď na vyspelom Západe predsa takto tiež začínajú ako spomínaš, s tým finančným bremenom na krku...ale štúdium je spoplatnené.
Ono sa stačí len pozrieť, na akom aute chodí do roboty nie jeden lekár...a trebárs už po roku praxe.
korela
27.11.14,01:25
Ale buchač,ak je to odpoved pre mna,nezabudni,že síce vyštudujú,ale na všetko ostatné berú leasingy či pôžičky.Ak raz 5 vrtákov stojí do 200 euro a on to kúpi a 3 na Tebe zlomí,tak aké zdieranie?Zubári majú v drvivej väčšine svoju zariadenú ambulanciu a pomaly je to drahšie ako kúpiť byt ked to chce kvalitné..

Nie, nebolo to cielené.

Zvyšok nemá veľmi veľký význam rozoberať...
Veď na vyspelom Západe predsa takto tiež začínajú ako spomínaš, s tým finančným bremenom na krku...ale štúdium je spoplatnené.
Ono sa stačí len pozrieť, na akom aute chodí do roboty nie jeden lekár...a trebárs už po roku praxe.
Väčšina na leasing. Keby prišiel lekár na šunte do práce, nemal by koho ošetrovať. Jednoducho povinný imidž.
Aj tie BA nekonečné kolóny, drvivá väčšia na leasing.
buchač
27.11.14,05:20
Ale buchač,ak je to odpoved pre mna,nezabudni,že síce vyštudujú,ale na všetko ostatné berú leasingy či pôžičky.Ak raz 5 vrtákov stojí do 200 euro a on to kúpi a 3 na Tebe zlomí,tak aké zdieranie?Zubári majú v drvivej väčšine svoju zariadenú ambulanciu a pomaly je to drahšie ako kúpiť byt ked to chce kvalitné..

Nie, nebolo to cielené.

Zvyšok nemá veľmi veľký význam rozoberať...
Veď na vyspelom Západe predsa takto tiež začínajú ako spomínaš, s tým finančným bremenom na krku...ale štúdium je spoplatnené.
Ono sa stačí len pozrieť, na akom aute chodí do roboty nie jeden lekár...a trebárs už po roku praxe.
Väčšina na leasing. Keby prišiel lekár na šunte do práce, nemal by koho ošetrovať. Jednoducho povinný imidž.
Aj tie BA nekonečné kolóny, drvivá väčšia na leasing.

Takže pokračujem v dôvodení....

Šunt ? No dobre, beriem, že image. Lež nie je značka ako značka a jazdenka a novinka.
Líza je predsa jasná vec... veď auto je napísané na firmu a tým pádom aj odpisované.
--------------------------------------------------------------------

Skôr ma serie ten prístup lekárov (odbornosť je vedľajšia)....už sa tu o tom bavilo.
Ide o to, že lekár je zamestnaný v špitáli. Zároveň má aj svoju prax súkromného charakteru.
To prehadzovanie, posúvanie si sám sebe pacienta na "odbornejšie" vyšetrenie je bežným postupom.
Že je v oboch čakárňach plno objednaných pacientov a lekár nestíha?...a koho to serie ? Lekára ?...pche ...

...a ani nevravím o tom, že sa spájajú-sú na sebe závislé ordinácie určitých špecializácií, kde sú lekári - manželia....
Pridajme k tomu ešte dílerov všeliakých prostriedkov a liečiv.

Kúúúa... biznis sa točí jedna radosť.....a pacient je len číslo
---------------------------------------------------------------------------

Česť výnimkám, odborníkom na svojom mieste...tým, ktorým ide fakt o pacienta, o jeho zdravie.
BXLmiami
27.11.14,08:40
:-)) Ved tu máme Milu,dcéra jej končila,no tak nám povie aké auto a kedy si kúpi :-)).
buchač
27.11.14,10:24
:-)) Ved tu máme Milu,dcéra jej končila,no tak nám povie aké auto a kedy si kúpi :-)).

SI zabila...;)
Oslovím Milu ?...a zabije ona mňa ? :D :D :D