Jojo1
22.11.07,19:36
Ahojte. Nema tu niekto prosim vas nejaky vypracovany investicny projekt pre fiktivny podnik alebo uz existujuci? Robim seminarnu pracu do skoly (student pod.manazmentu vo Zvolene. Robili sme to uz neco podobne podnikatelsky zamer ale toto ma byt trosku na odlisny sposob a rozsiahlejsie okolo 20 az 30 stran. Nieco na sposob bud uplne novo zalozeneho podniku (vyrobny alebo ponukajuci sluzby...cize postavenie penzionu, zavedenie restiky, otovorenie nejakej predajne atd. moze to byt hocico investicne relaizovatelne samozrejme) alebo uz nejakeho existujuceho (napr.ktory sa rozhodol rekonstruovat budovu, zachody v hotely, rozsirenie prevadzky, alebo postavenie vyrobnej haly dalsej atd.) Malo by to obsahovat nazov podniku, oblast podnikania, histroriu ak nejaku ma (cize nieco okolo toho podniku, jeho finacne zazemie) marketingovu cast, mzdovu cast, supis majetku cize suvahu, implementacny plan, vypocty casch flow, odpisov...konkretneho roka spustenia prevadzky (alebo vyroby, ponuky sluzby atd....) a predpoklad vyvoja do buducih obdobi. Podmienkou je ze tam musi byt nejaky dlhodoby majetok, napr. : budova, kupa obchodnych priestorov, skladovych, auta...atd.... Bol by som vam velmi vdacny lebo mi to robi nejake tie probmely a tlaci ma cas, je pravda ze som sa na to aj vyflakol pomerne co je moja chyba, ale potreboval by som aspon nejaky podobny projekt z ktoreho by som mohol cerpat nieco a riadit sa nim velmi by mi to pomohlo. Dakujem pekne
Diuska
03.01.08,21:08
maam rovnaky probleem a neviem si rady :( nemohol by si mi pomoct?
kasisa
20.02.08,08:11
Ahoj, ja by som tiež potrebovala neyaký podklad pre tento projekt, viete mi s tým pomôcť?
Igy
20.02.08,08:22
No jo, spoluziaci z podnikoveho manazmentu sa tu stretli? :D
Neviem kolko mate casu, ale vymysliet fiktivny investicny projekt nie je tazke (kedze je fiktivny, cisla netreba nikde zhanat, len musia davat dokopy logiku). Ak mate sablonu (predpokladam ze v skole vam povedali co a ako robit) tak to musite mat hotove za pol dna aj s navstevou pohostinskeho zariadenia. Mozno by som to zariadenie dal na zaciatok a potom sa napady len tak pohrnu. ;)
BABIKA2008
09.04.08,16:39
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :eek::eek::eek::eek: aj ja potrebujem pomoct s touto problematikou, mam napisat semestralnu pracu a neviem si rady:mee::mee::mee::mee:
nema nikto vypracovany investicny projekt?:---:---:---:---:---:---
mamina h.
26.04.08,19:35
je to trochu o niecom inom, ale mozno sa vam to zijde :)
(konkretne je to kopia zo stranok www.sario.sk (http://www.sario.sk))
lover
16.12.09,14:33
Ahojte,

prosim, nema niekto vypracovany investicny projekt??? Snazim sa ho vypracovat uz dva tyzde - seminarka, ale zamrzol som uz v pociatkoch pri vykazoch UZ... Financie a uctovnictvo je pre mna spanielska dedina... Mam k dispozicii 2 literatury, v ktorych som ponoreny od rana do vecera, ale stale nemam ani sajnu.... Prosim, ak mozte, pomozte...

DAKUJEM!
dusanpetras
22.12.09,20:32
Poraďáci môžu fungovať namiesto doktorandov na Univerzite :-) Začína mi to pripomínať moje časy na škole, keď ochota niektorých vyučujúcich bola tak nekonečná, že som si rovnako tak musel hľadať informácie len a len na webe. Počas konzultačných hodín som si vybavil akurát tak nervy na ďalší deň. Pozerám,že situácia sa asi opakuje. Alebo sa mýlim ? :-)
raketka1987
07.04.10,21:13
Ahoj, mam presne ten isty problem,
tiez studujem vo Zvolene, ale iny odbor.
Prosim pekne, vies mi pomoct?


Ahojte. Nema tu niekto prosim vas nejaky vypracovany investicny projekt pre fiktivny podnik alebo uz existujuci? Robim seminarnu pracu do skoly (student pod.manazmentu vo Zvolene. Robili sme to uz neco podobne podnikatelsky zamer ale toto ma byt trosku na odlisny sposob a rozsiahlejsie okolo 20 az 30 stran. Nieco na sposob bud uplne novo zalozeneho podniku (vyrobny alebo ponukajuci sluzby...cize postavenie penzionu, zavedenie restiky, otovorenie nejakej predajne atd. moze to byt hocico investicne relaizovatelne samozrejme) alebo uz nejakeho existujuceho (napr.ktory sa rozhodol rekonstruovat budovu, zachody v hotely, rozsirenie prevadzky, alebo postavenie vyrobnej haly dalsej atd.) Malo by to obsahovat nazov podniku, oblast podnikania, histroriu ak nejaku ma (cize nieco okolo toho podniku, jeho finacne zazemie) marketingovu cast, mzdovu cast, supis majetku cize suvahu, implementacny plan, vypocty casch flow, odpisov...konkretneho roka spustenia prevadzky (alebo vyroby, ponuky sluzby atd....) a predpoklad vyvoja do buducih obdobi. Podmienkou je ze tam musi byt nejaky dlhodoby majetok, napr. : budova, kupa obchodnych priestorov, skladovych, auta...atd.... Bol by som vam velmi vdacny lebo mi to robi nejake tie probmely a tlaci ma cas, je pravda ze som sa na to aj vyflakol pomerne co je moja chyba, ale potreboval by som aspon nejaky podobny projekt z ktoreho by som mohol cerpat nieco a riadit sa nim velmi by mi to pomohlo. Dakujem pekne