Richard
03.03.05,14:55
Zdravím všetkých!!!

Pravdepodobne budem lyžovať v Jasnej tento víkend. Nestretnem tam nejakých Poraďákov???
R
jess
04.03.05,09:41
Nó, my sme tam mali asi pred 2 týždňami služobnú akciu - kontrakty a keďže ja som nemala kam "zastrčiť" deti, tak išiel len manžel a povedal, že je tam RIADNE HUSTÁ premávka na svahoch, tak neviem-neviem, či sa tam s niekým stretneš - iba, že by si lyžoval s čiapkou na ktorej by bolo veľkým "RICHARD -Administrator" :D:D:D / ticho ti závidím, vraj je tam parádna lyžovačka /
S21
04.03.05,10:20
no mňa asi nie, ale je to kus ďalej od nás z východu. Ale prajem dobrú lyžovačku.
Muška
04.03.05,10:48
Zdravím všetkých!!!

Pravdepodobne budem lyžovať v Jasnej tento víkend. Nestretnem tam nejakých Poraďákov???
RRiško, tak si to uži:cool:
bepo
04.03.05,11:04
V Jasnej husto zneží,snáď to stihnú dať do zajtra do poriadku.To na Juhu musí byť iný chaos.Aj zajtra má snežiť,takže klasika-celý týždeň nádhera,na víkend blbé počasie.
jess
04.03.05,11:08
nezabudni na OKULIARE !
ingi
04.03.05,23:08
Richard,pred dvomi týždňami sme v sobotu lyžovali v Jasnej s rodinkou, jediné čo mi vadilo (aj kyvadlovku so zvládla), boli cudzojazyčníci - poniektorí s hrozivým pohľadom a akoby s koltami za opaskom :D .