salka
24.11.07,06:38
Máme zamestnaca, ktorý sa dohodol so zamestnávateľom, že od decembra pôjde robiť "sezónnu" prácu.

Problém je taký, že zam-ec by najradšej u nás zostal v PP, trebárs za min.mzdu - /pochopiteľne, že by si akože "vyplatenú" mzdu od nás neprevzal a odvedené poistné by nám vrátil/, nakoľko spomínanú prácu môže robiť na čierno :rolleyes:
Mne sa to ale moc nepáči, čo ak nám príde nejaká kontrola :confused: a nebude na pracovisku, prípadne sa mu na tom "čiernom pracovisku" stane úraz a začne maródovať....

Myslíte si, že treba s ním rozviazať PP a nech si ho vedie v evidencii nový zam-eľ, alebo môžeme len nejakým spôsobom - A TO JA NEVIEM AKÝM, či sa to vôbec dá - LEN prerušiť pracovný pomer a nech si zam-ec robí čo chce ?
Mám z toho hlavu v smútku, pomôžte prosím vybrať to "najsprávnejšie" riešenie výhodné pre obe strany.
vďaka ;)
Paula
24.11.07,08:57
Riešte to neplateným voľnom na základe žiadosti pracovníka. Zdravotné poistenie budete odvádzať ako zamestnávateľ z min. VZ - tu existuje možnosť písomnej dohody o vysporiadaní si platby so zamestnancom . Čo sa týka sociálneho poistenia - to si dorieši zamestnanec sám v prípade , že si chce platiť dobrovoľne , zamestnávateľ v tom čase nemá povinnosť odvodov, len oznámi na SP trvanie neplateného voľna.
salka
24.11.07,13:58
[quote=endrju;576696]Mohla by si definovať pojem "prerušenie pracovného pomeru"

...sama neviem...len som laicky nazvala náš problém.

Ale asi to neplatené voľno nie je zlá myšlienka.....navrhnem to
salka
07.12.07,13:15
Vyriešili sme to "dohodou o dočasnom pridelení zamestnanca" - spokojné sú všetky tri strany ;)
Zoltán Kovács
07.12.07,13:27
Vyriešili sme to "dohodou o dočasnom pridelení zamestnanca" - spokojné sú všetky tri strany ;)

Ale dočasné pridelenie zamestnanca má za následok prefakturácie jeho výkonu tej firme kam je pridelený. K tomu ak ste platitelia dph, odvod dph, lebo sa to považuje za poskytnutú službu.
salka
07.12.07,13:31
Ale dočasné pridelenie zamestnanca má za následok prefakturácie jeho výkonu tej firme kam je pridelený. K tomu ak ste platitelia dph, odvod dph, lebo sa to považuje za poskytnutú službu.

áno, viem, všetko som si podrobne naštudovala
Paula
07.12.07,13:39
Dúfam ten dočasne pridelený nepríde niekde k úrazu ......mala som prípad neplateného voľna, zamestnanec si išiel zarobiť do zahraničia......to ma len tak napadlo prípadné úskalie dočasne prideleného. Všeličo sa môže vyskytnúť.
salka
07.12.07,13:50
Dúfam ten dočasne pridelený nepríde niekde k úrazu ......mala som prípad neplateného voľna, zamestnanec si išiel zarobiť do zahraničia......to ma len tak napadlo prípadné úskalie dočasne prideleného. Všeličo sa môže vyskytnúť.

PN máme ošetrenú v zmluve
Zuzka2510
21.08.08,07:56
Dobrý deň. Ja by som sa tiež chcela pridať k téme neplatené voľno. Sme stavebná firma a chceme poskytnúť zamestnancom možnosť si zarobiť nejaké korunky. Budú pracovať na stavbe, ktorú realizuje naša spoločnosť, spíše sa dohoda o neplatenom voľne na určité obdobie a o vysporiadaní odvodov do ZP za zamestnanca. Ale tu je ten háčik máme spísať ešte nejakú dohodu z oblasti BOZP, že budú pracovať na našej stavbe, tak že zodpovedajú sami za seba? Sú riadne školení v našej firme tak teraz neviem. Je to v prípade ak by sa niečo stalo, alebo by prišla nejaká kontrola. Proste chcem aby boli obidve strany kryté v prípade nejakých problémov. Ďakujem za rady
Jara
21.08.08,08:36
A to ich budete zamestnávať na základe čoho? To má byť čierna práca?
VERONIKA6
21.08.08,08:39
Dobrý deň. Ja by som sa tiež chcela pridať k téme neplatené voľno. Sme stavebná firma a chceme poskytnúť zamestnancom možnosť si zarobiť nejaké korunky. Budú pracovať na stavbe, ktorú realizuje naša spoločnosť, spíše sa dohoda o neplatenom voľne na určité obdobie a o vysporiadaní odvodov do ZP za zamestnanca. Ale tu je ten háčik máme spísať ešte nejakú dohodu z oblasti BOZP, že budú pracovať na našej stavbe, tak že zodpovedajú sami za seba? Sú riadne školení v našej firme tak teraz neviem. Je to v prípade ak by sa niečo stalo, alebo by prišla nejaká kontrola. Proste chcem aby boli obidve strany kryté v prípade nejakých problémov. Ďakujem za rady
Mne to pripadá, že si chce zarobiť zamestnávateľ, ušetriť na odvodoch a nemať zodpovednosť.
Zuzka2510
21.08.08,09:03
No obidve strany to tak chcú. A ja vlastne im dám neplatené voľno. Som len mzdárka a keď sa zamestnávateľ takto rozhodne ja musím nájsť nejaké riešenie aby to bolo správne. A ja mám z toho hlavu v smútku.
Jara
21.08.08,09:20
Zuzka, tak akú dohodu chceš spísať? Napíšeš tam, že nakoľko budú pracovať nelegálne vo Vašej firme tak nezodpovedáte za prípadné záväzky spôsobené pri tejto práci? Podľa mňa nijakú zmluvu s nimi nemôžeš urobiť. Zodpovednosť je na majiteľovi, ten si zahráva s problémami. Takže to nechaj na neho a nemaj hlavu v smútku. Nemôžeš nájsť nijaké riešenie v súlade so zákonom. Môžeš len rozmýšľať či pracuješ v tej správnej firme a či nebude lepšie zmeniť zamestnanie.
Zuzka2510
21.08.08,09:27
Takže im nemôžem dať neplatené voľno? Len proste budú tam pracovať všetko je ok, čo sa týka školení BOZP, zodpovednosť je na obidvoch stranách, majú prac. zmluvu. Len proste bude problém s odvodmi kto ich bude platiť!
VERONIKA6
21.08.08,09:33
Takže im nemôžem dať neplatené voľno? Len proste budú tam pracovať všetko je ok, čo sa týka školení BOZP, zodpovednosť je na obidvoch stranách, majú prac. zmluvu. Len proste bude problém s odvodmi kto ich bude platiť!
Mne sa to celé nepáči, je to habaďúra na ľudí a tí asi ani nevedia do čoho idú. Vedia, že keď budú na dohodu o vykonaí práce - budú mať prerušené
poistenie? A čo keď sa stane úraz, kto pracovníkovi zaplatí PN? Atď.
Jara
21.08.08,09:41
Takže im nemôžem dať neplatené voľno? Len proste budú tam pracovať všetko je ok, čo sa týka školení BOZP, zodpovednosť je na obidvoch stranách, majú prac. zmluvu. Len proste bude problém s odvodmi kto ich bude platiť!

Neplatené voľno im môžeš dať, to je v poriadku. Budú mať prerušené poistenie, ale čo sa týka školení BOZP a tým, že si myslíš, že majú prac. zmluvu tak oni vlastne nebudú zamestnaní, budú na neplatenom voľne. To školenie im platí, keď sú v prac. pomere. Jednoducho toto sa nemá robiť, to je protizákonné, nikto na Porade ti nijakú radu ohľadne toho nedá. Viď " Etiketa Porady".
Zuzka2510
21.08.08,09:47
Ďakujem pekne za rady. Budem musieť si to prejsť so šéfom a povedať mu to. Prajem príjemný deň.