alena123
03.03.05,17:02
Chcem si zmeniť užívateľské meno. Dá sa to?
Manual
03.03.05,16:06
Chcem si zmeniť užívateľské meno. Dá sa to?Napíš Richardovi - správcovi SS ako sa chceš volať a on Ťa tak pomenuje...
Pekný večer...
Richard
04.03.05,06:55
Dá sa ale len výnimočne....

1. Najskôr si skontrolujte či vami požadované meno už niekto nepoužíva / v registrácii vyplníte meno a ukáže vám či je obsadené alebo voľné /

2. Napíšte mi súkromnú správu, uveďte nové meno ktoré je dostupné a dôvod.
Gruenert Marta
30.03.05,11:16
dá sa ale prosím, len výnimočne.... výnimočne aj kvôli zmenám poraďáckej identity...

ešte predtým si však skontrolujte, či vami požadované meno už niekto nepoužíva / v zozname členov je vyhľadávanie /..
.. prosim zmenit uzivatelske meno Gruenert Marta na babulka1211, uz vopred dakujem
Paťa1
31.08.05,06:49
Veľmi pekne prosím zmeniť užívateľské meno CESPOM - na Paťa1. Ďakujem.
KEJKA
31.08.05,16:59
a ja prosíííííííííííí zmeniť meno Lida na Kejka. Ďakujem
Summer
02.02.06,06:47
prosim zmeniť užívateľské meno Summer na Winter. dakujem
Chobot
02.02.06,07:10
prosim zmeniť užívateľské meno Summer na Winter. dakujem

Dúfam, že si meno nebudeš meniť po každom ročnom období! :D :D :D
Martina80
02.02.06,07:29
a ja prosíííííííííííí zmeniť meno Lida na Kejka. Ďakujem

Lidka, prosím Ťa, nevymýšľaj, však už Ťa máme zafixovanú, to by bola škoda ;)
Richard
02.02.06,09:09
Každý kto si chce zmeniť užívateľské meno musí mať na to pádny dôvod (napr. sa omylom zaregistroval pod svojim vlastným menom, alebo názvom spoločnosti).

Skôr ako mi napíšte SSku vyberte si zatiaľ neobsadené meno(nick) zo zoznamu členov.
Často sa stáva, že mi niekto napíše a keď to chcem zmeniť zistím, že už je obsadené. Potom musím písať SSku...... a je to strata času.

ĎAKUJEM za pochopenie .-)
Martina80
02.02.06,12:58
Veru tak, aj ja som sa na začiatku takto sekla a dala som meno spoločnosti.Potom som začala byť na Porade závislá / aj na šuťáku /. Rozhodla som sa pre zmenu. Takže si to riadne premyslite ;)
vrto007
31.01.07,09:54
Poprosil by som o zmenu mena z vrtich na vrto007
Meska
10.09.07,10:27
Prosím zmeniť užívateľské meno z Iveta Marikovská na Meska.
Ďakujem
jennyka
23.06.08,19:59
Prosila by som zmeniť užívateľské meno z jennyka na maria.g
Ďakujem.
ruci
26.06.08,12:13
ja poprosim zmenit meno ruci na meno rebarbora
vdaka
diabol4
18.07.08,07:58
Veľmi pekne prosím zmeniť meno z diabol4 na daida.
Je to naozaj nevyhnutné. Srdečná vďaka
Hituš
19.03.09,08:33
Haviarová Magdaléna - prosím zmeniť na Hituš, ďakujem.
Chobot
19.03.09,09:38
******** - prosím zmeniť na Hituš, ďakujem.

Bude lepšie, ak napíšeš Richardovi súkromnú správu (len neviem, od koľkých príspevkov je to možné, tuším až od 15), lebo Richard si nemusí všimnúť tvoju požiadavku v tejto téme.
Richard
19.03.09,10:16
Náhodou náhodou som si všimol ;)
Už funguje nové meno.
M&G
26.03.09,09:20
Prosím zmeniť užívateľské meno z M&G na Euroline_Bibiana
ex
16.09.09,13:50
Aj ja Vás touto cestou prosím o zmenu užívateľského mena, a to z "exmanželka" na "ex". Vopred veľmi pekne ďakujem.
DanielaSL
16.09.09,14:38
Ex... treba napísať súkromnú správu administrátorovi Richardovi. Nemusí si to tu všimnúť....
Richard
16.09.09,14:55
Treba si najprv pozriet v zozname clenov ci je dane meno volne.
Kazdopadne treba mat normalny dovod pre zmenu nicku.
ex
17.09.09,14:43
Richard, je pravdou, že som si včera prezerala, či niekto nemá užív. meno, o ktoré som ja prejavila záujem - takže nemá a keď sa dá, ešte raz sa prihováram za túto úpravu svojho užív. mena. Ďakujem
mzdarka renca
18.09.09,08:01
Ex... treba napísať súkromnú správu administrátorovi Richardovi. Nemusí si to tu všimnúť....

aj som písala ss pred cca 3 - 4 mesiacmi a nič, ale neva, už asi aj umrem s týmto mojim nickom, nakoniec som už aj zabudla, aký nový nick som si vtedy vymyslela:D. asi som nemala normálny dôvod:confused::eek:;):):D.
Richard
18.09.09,10:07
ok tak napíš čo by to malo byť :)

dúfam že to nespustí lavínu :)

práve preto to chcem riešiť cez SS

Inak ten dôvod exmanželky (pozor nie mojej) som sa tiež nedozvedel. Asi sa znova vydala :)

A čo ty renča? Už nie si mzdárka? ;)


Doplnenie: chcela si rencawitt ... co ja viem :) mzdarka renca je lepsie ;)
Jara
18.09.09,10:24
mzdárku renču pozná každý :D, ale ak si dáš Renča, " rýchly šíp " :), tak aj tak budem vedieť, že si to ty... alebo ako si sa nedávno nazvala "opica"? :eek: Nechaj si to tak ...:D
arizona
18.09.09,16:32
Aj mne sa páči to Tvoje "mzdárka Renča"!;):)
Aj Ti to sekne!!! Nerozmyslíš si to ? :---:)
mzdarka renca
18.09.09,18:05
ok tak napíš čo by to malo byť :)

dúfam že to nespustí lavínu :)

práve preto to chcem riešiť cez SS

Inak ten dôvod exmanželky (pozor nie mojej) som sa tiež nedozvedel. Asi sa znova vydala :) asi :)

A čo ty renča? Už nie si mzdárka? ;)


Doplnenie: chcela si rencawitt ... co ja viem :) mzdarka renca je lepsie ;)
ok, tak si nechám mzdarka renca;):)........a mzdárka som stále:D
mzdarka renca
18.09.09,18:08
mzdárku renču pozná každý :D, ale ak si dáš Renča, " rýchly šíp " :), tak aj tak budem vedieť, že si to ty... alebo ako si sa nedávno nazvala "opica"? :eek: Nechaj si to tak ...:D

Ďakujem, si zlatá:)............, ale lepšie sa prizri, aký mám avatar, je tam opica a to som ja, lebo podľa čínskeho horoskopu som narodená v znamení opice:---. Dúfam, že aj tak nevyzerám, treba sa opýtať tých, čo ma videli, ale malá podoba tam predsa len je:D.
mzdarka renca
18.09.09,18:11
Aj mne sa páči to Tvoje "mzdárka Renča"!;):)
Aj Ti to sekne!!! Nerozmyslíš si to ? :---:)
ukecali ste ma, aj keď sa chystám učiť PÚ (to tu bude otázok na vás:D:eek::D), tak si ten nick nechám;):).

Ďakujem Vám všetkým a posielam 1000 boškančekov ;):).
atka4
18.09.09,18:32
Ďakujem, si zlatá:)............, ale lepšie sa prizri, aký mám avatar, je tam opica a to som ja, lebo podľa čínskeho horoskopu som narodená v znamení opice:---. Dúfam, že aj tak nevyzerám, treba sa opýtať tých, čo ma videli, ale malá podoba tam predsa len je:D.
:D:D:D ja som tiež "opica" podľa čínskeho horoskopu...;)
mzdarka renca
18.09.09,20:24
:D:D:D ja som tiež "opica" podľa čínskeho horoskopu...;)
áno? ........ supééééééér:), buď si odo mňa o 12 rokov mladšia, alebo sme jeden ročník:D.

Čím viac opíc:D, tým lepšie:D.
Richard
18.09.09,21:10
No konečne happyend aj na Porade ;)
mzdarka renca
19.09.09,08:00
No konečne happyend aj na Porade ;)

aj mňa to veľmi teší;):), a za ten mrník, čo sme tu spravili sa ospravedlňujem;):D.
atka4
19.09.09,18:03
áno? ........ supééééééér:), buď si odo mňa o 12 rokov mladšia, alebo sme jeden ročník:D.

Čím viac opíc:D, tým lepšie:D.
tak, tak;);)
ESTER
22.12.10,16:04
Nemôžem sa prihlásiť pod svojím menom a heslom. V čom môže byť problém. Mám predplateného aj draka.
asedma
20.05.12,20:41
Dufam, ze toto este funguje a tak poprosim o zmenu uziv. mena na adi111
{ked uz stary nick adi11 sa nedal obnovit}
DAKUJEM
VieraPopluharova
22.05.12,07:01
Anka,

a prečo si ho cheš meniť, ja mám celé meno a nevadí mi to, už som si zvykla na takéto aké máš....mne sa páči....
Stanislav 1975
22.05.12,08:11
Anka,

a prečo si ho cheš meniť, ja mám celé meno a nevadí mi to, už som si zvykla na takéto aké máš....mne sa páči....
a slávne meno máš...:)- po geniálnom futbalistovi...
Stanislav 1975
22.05.12,08:12
Dufam, ze toto este funguje a tak poprosim o zmenu uziv. mena na adi111
{ked uz stary nick adi11 sa nedal obnovit}
DAKUJEM
Anka, nemeň si to stále raz tak potom tak a onak a potom neviem kto je kto a mám v tom guláš...:)
VieraPopluharova
22.05.12,08:20
a slávne meno máš...:)- po geniálnom futbalistovi...


Staník,

jasné preto som si ho dala celé, aby som bola v povedomí......:D;):D ja sa za neho nehanbím, ani za svoje príspevky....;)
Stanislav 1975
22.05.12,08:30
Staník,

jasné preto som si ho dala celé, aby som bola v povedomí......:D;):D ja sa za neho nehanbím, ani za svoje príspevky....;)
ja osobne tvoje príspevky rád čítam...;)
VieraPopluharova
22.05.12,09:21
ja osobne tvoje príspevky rád čítam...;)

Ja Tvoje tiež.....:);):)
asedma
22.05.12,11:58
Anka, nemeň si to stále raz tak potom tak a onak a potom neviem kto je kto a mám v tom guláš...:)
..to Stanko, jedna vec je, ze vobec to stale nemenim, len som chcela vyuzit a vyskusat tuto funkciu, co Porada ponuka, no, ale asi fakt nefunguje..a bola som lepsie zvyknuta na moj stary nick..inak aj pri druhom prihlaseni som si dala druhy nick a vyskocilo mi tam cele meno samo od seba, ale tiez sa vobec za neho nehanbim..no, co uz, ked sa neda, tak sa neda..
misoft
22.05.12,12:01
Veru - nemožno nesúhlasiť.
Indeed
27.05.12,08:32
myslím,že nemá zmysel sem uvádzať dve priezviská ,

má to zmysel niekde na dedine,kde žije viacej ľudí s rovnakými priezviskami aby ich vedeli od seba odlíšiť

inak mať dve priezviská, mi tak trochu zaváńa aristokraciou a povyšovaním sa nad ľudí čo maju iba jedno priezvisko
asedma
27.05.12,12:18
myslím,že nemá zmysel sem uvádzať dve priezviská ,

má to zmysel niekde na dedine,kde žije viacej ľudí s rovnakými priezviskami aby ich vedeli od seba odlíšiť

inak mať dve priezviská, mi tak trochu zaváńa aristokraciou a povyšovaním sa nad ľudí čo maju iba jedno priezvisko

..no, vobec nebolo mojim umyslom sem davat dve priezviska..meno mi sem naskocilo automaticky pri druhom prihlasovani rovno z fb, lebo je Porada s nim prepojena..asi tak skratka
..aby som objasnila, takto som registrovana na fb a to len kvoli rodine a znamym..
Niixiinka
01.11.12,10:21
Každý kto si chce zmeniť užívateľské meno musí mať na to pádny dôvod (napr. sa omylom zaregistroval pod svojim vlastným menom, alebo názvom spoločnosti).

Skôr ako mi napíšte SSku vyberte si zatiaľ neobsadené meno(nick) zo zoznamu členov.
Často sa stáva, že mi niekto napíše a keď to chcem zmeniť zistím, že už je obsadené. Potom musím písať SSku...... a je to strata času.

ĎAKUJEM za pochopenie .-)

písala som vám do ss len neviem či do prišlo, lebo som tu nová a pozrela som si to náhodou:)
majammm
20.01.13,16:23
aj ja chcem zmenit z mariageorgievova na majammm
stinson12
01.02.14,17:24
Ja už som vám napísal 2 súkromné správy aj z dôvodom a zmena mena ešte neprišla :/ môžete mi napísať prečo ?
kopretinka
01.02.14,17:38
stinson,teraz reaguješ na niixiinkin komentár.......musíš napísať Richardovi
korela
01.02.14,17:42
Mne stačí aj jedna v rodine, ste fakt mazané ako opice. Ale pre vaše dobro. :-) Dobre ste sa narodili.
stinson12
08.02.14,11:18
Chcel by som som si zmeniť môj nik na: crosby56
ďakujem za zmenu