ainecat333
24.11.07,14:02
Ako sa postupuje pri prijatí zahraničného zamestnanca na dohodu o pracovnej činnoti?
Halli
24.11.07,13:36
Ako sa postupuje pri prijatí zahraničného zamestnanca na dohodu o pracovnej činnoti?

...prepáč asi ti neodpoviem, ale schuti som sa zasmiala na názve témy. Asi píšeš na notebooku a tak aj mne sem tam vynecháva písmenká , poznám to ...:D:D

Re: zahraničný prcovník
kitky
24.11.07,13:44
...prepáč asi ti neodpoviem, ale schuti som sa zasmiala na názve témy. Asi píšeš na notebooku a tak aj mne sem tam vynecháva písmenká , poznám to ...:D:D

Re: zahraničný prcovník

Ja som sa tiez :). A ked uz som mimotemy. Zlatko oprav si to, lebo taky zahranicny prcovnik sem chodi len kvoli jednej veci. A na to sa ziadna dohoda nevystavuje :D aj ked je to tiez cinnost.;)
Tanče
24.11.07,13:46
Ja som sa tiez :). A ked uz som mimotemy. Zlatko oprav si to, lebo taky zahranicny prcovnik sem chodi len kvoli jednej veci. A na to sa ziadna dohoda nevystavuje :D aj ked je to tiez cinnost.;)

:D:D:D:D mimotemy ale rozhodne by mal absolvovať zdravotné kontroly...:D:Dmimotemy
Halli
24.11.07,13:48
:D:D:D:D mimotemy ale rozhodne by mal absolvovať zdravotné kontroly...:D:Dmimotemy

... a tiež podpísať školenie o ochrane a bezpečnosti pri práci :Dmimotemy

...tak a už je to opravené, tak mimotémoví pst...:---
Tanče
24.11.07,15:43
... a tiež podpísať školenie o ochrane a bezpečnosti pri práci :Dmimotemy

...tak a už je to opravené, tak mimotémoví pst...:---


no ale teraz tie príspevky vôbec nekorešpondujú so zadaním :eek::eek::eek::eek:

.. a chúďatko odpoveď ešte nik nenašiel...
KEJKA
24.11.07,15:46
opravené to je...ale iba v názve
všetky príspevky by ste si mali zmazať...lebo to trčí u vás.
Tanče
24.11.07,16:00
Halli
24.11.07,17:51
opravené to je...ale iba v názve
všetky príspevky by ste si mali zmazať...lebo to trčí u vás.

Kejka nič netrčí, my sme to len posúvali a kto chcel odpovedať mohol aj napriek prcovníkovi :D a zadavateľ už aj tak nekomunikuje, tak asi to tak súrne nieje :confused:

tak kto vie nech odpovie: /Tanče, ďakujem za pýtajúceho sa...;)

Ako sa postupuje pri prijatí zahraničného zamestnanca na dohodu o pracovnej činnosti?
KEJKA
24.11.07,17:54
ale názov na každom príspevku je starý...takže som navrhla, aby to tu nezostalo na večne časy...tie posúvané príspevky so starým názvom témy vymazať.
Tanče
24.11.07,19:46
a či tak dať prcovníka do výkladového slovníka ???
Zoltán Kovács
24.11.07,19:59
a či tak dať prcovníka do výkladového slovníka ???
To skôr do preklepov.

Výkladový slovník bol vytvorený na zaužívané slovné zvraty, skratky atď, ktoré sú všeobecne známe v komunite porada.sk, ale nový členovia, resp. návštevníci ich nepoznajú.
Zoltán Kovács
24.11.07,20:01
Sice zahraničných pracovníkov na dohodu som ešte neriešil, ale riadne prac.zmluvy áno. V prvom rade sa musí prihlásiť do zdravotnej poisťovne, lebo ak má prechodný pobyt na Slovensku, tak musí byť zdravotne poistený. A potom postup je rovnaký ako u domorodých zamestnancov.
Rozalka
24.11.07,20:09
A potom postup je rovnaký ako u domorodých zamestnancov.
mimotemy Keby táto téma nebola už aj tak domršená, by som si nedovolila ...
Domorodých nemáš na mysli s kosťami v nose pri kotlíku s ľudmi?
Tanče
25.11.07,08:41
mimotemy Keby táto téma nebola už aj tak domršená, by som si nedovolila ...
Domorodých nemáš na mysli s kosťami v nose pri kotlíku s ľudmi?

kým budú vychádzať také zákony ako vychádzajú tak si tu nebudeme len nervy žrať, ale možno aj tie kosti obhrýzať


To skôr do preklepov.

Výkladový slovník bol vytvorený na zaužívané slovné zvraty, skratky atď, ktoré sú všeobecne známe v komunite porada.sk, ale nový členovia, resp. návštevníci ich nepoznajú.

Možno by sa aj tento výraz rýchlo zaužíval ... :rolleyes: