Alžbeta Hanáková
24.11.07,17:02
Pekný podvečer.
Snažím sa dočítať v príspevkoch podobne strasti ako mam ja. Prosím potrebovala som vedieť či v námietke na OR pokiaľ pochybenie nastalo neúplnym vyplnením návrhu na zápis do OR stačí zaslať iba opravenú stranu návrhu? Alebo celú prílohu na novo aj z overením u notára. Ďakujem za pomoc
KEJKA
24.11.07,16:12
prílohy najnovšie netreba overovať...overuje sa len podpis konateľa na Návrhu na zápis.
doloženi chýbajúcej listiny-teda ten spôsob neviem 100%-ne, ale je tu viac príspevkov na túto tému.
Alžbeta Hanáková
24.11.07,16:26
Mne sa nejedná o prílohy ale o neúplnosť návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra. Jedná sa o stranu P7/6 kde som neuviedla spoločníka nakoľko som zakladateľ spoločnosti a zaroveň aj jediny spoločník. Prosím o radu : nanovo vypísať návrh a dať overený k námietke, alebo stačí priložiť uvedenú stranu k textu námietky.
KEJKA
24.11.07,16:30
aha... to je to, čo neviem. Lenže návrh - na nom treba overiť podpis, pri podpise všetko zvazujú...čiže potrebuješ novú verziu, podpísanú u notára, či na matrike.
Alžbeta Hanáková
24.11.07,16:47
Tak ďakujem Kejka. Kvôli jednej strane celé všetko nanovo dúfam že to stačí doplniť o chýbajúce overené podať ako prílohu k námietke a podať v podateľni. Ale dík za radu . Tak že neúplnosť Návrhu sa rovná nanovo 13 kusov papiera. Pekneee.
KEJKA
24.11.07,16:58
ešte si to skus pohľadať-je tu viac diskusií, nerada by som ťa zavádzala, ale surfovať určite vieš - chce to čas.
zsazsula
24.11.07,18:00
ahojte musíš to podať ešte raz iba oprav chyby nanovo vypíš daj overiť podpisy konateľov a podáš to v podateľni ja som mala taký prípad pre zlé rodné čislo konateľa v júni ,takže Kejka ti poradila správne prajem Ti aby Ti to prešlo papa:):):)