adenka
24.11.07,20:52
Robím ústovníctvo pre firmu kde sa pravidelne "zabúda" na to, ža zamestnanci majú dostávať nejaké stravenky. Mali sme dokonca kontrolu z inšpektorátu kde nám pani povedala, že by bolo lepšie aby sa zamestnancom (mimochodom všetci sú skoro stále na služobných cestách) vyplácala paušálne nejaká suma a tak si nemusia robiť ani cesťáky.... Samozrejme na základe nejakej dohody. To by bolo fajn, ale par. 34 v zákone o cestovných náhradách sa o tom síce píše, ale neviem si to dosť dobre predstaviť. Ako by potom išlo do nákladov toto stravné. V plnej výške? Už ste sa s tým niekto stretli?
Rozalka
24.11.07,20:08
Robím ústovníctvo pre firmu kde sa pravidelne "zabúda" na to, ža zamestnanci majú dostávať nejaké stravenky. Mali sme dokonca kontrolu z inšpektorátu kde nám pani povedala, že by bolo lepšie aby sa zamestnancom (mimochodom všetci sú skoro stále na služobných cestách) vyplácala paušálne nejaká suma a tak si nemusia robiť ani cesťáky.... Samozrejme na základe nejakej dohody. To by bolo fajn, ale par. 34 v zákone o cestovných náhradách sa o tom síce píše, ale neviem si to dosť dobre predstaviť. Ako by potom išlo do nákladov toto stravné. V plnej výške? Už ste sa s tým niekto stretli?
Áno, ale je treba podložiť (neprestreľný) výpočet pre sumu náhrad.
KEJKA
24.11.07,20:09
áno..v plnej výške, odsleduješ si tie cesty povedzme za 3 mesiace, vyjde z toho paušálna náhrada a tú vyplácaš. Všetko bude v internej smernici.
adenka
24.11.07,20:28
Ďakujem za rýchle odpovede. Skúsim to teda prerátať.
adenka
27.11.07,21:00
Tak dnes som bola na školení DzP PO a FO kde ma školitel, ktorý bol z DÚ s týmto nápadom zrušil, že sa to nevzťahuje na stravné...tak neviem. Podľa mňa je to z toho par. 34 jasné. Ale zmiatol ma teda poriadne.
liba2
27.11.07,21:26
Robím ústovníctvo pre firmu kde sa pravidelne "zabúda" na to, ža zamestnanci majú dostávať nejaké stravenky. Mali sme dokonca kontrolu z inšpektorátu kde nám pani povedala, že by bolo lepšie aby sa zamestnancom (mimochodom všetci sú skoro stále na služobných cestách) vyplácala paušálne nejaká suma a tak si nemusia robiť ani cesťáky.... Samozrejme na základe nejakej dohody. To by bolo fajn, ale par. 34 v zákone o cestovných náhradách sa o tom síce píše, ale neviem si to dosť dobre predstaviť. Ako by potom išlo do nákladov toto stravné. V plnej výške? Už ste sa s tým niekto stretli?
adenka, prečo "zabúda"? Skús sa na to pozrieť inak.
Zamestnanec je povinný vyúčtovať pracovnú cestu, ty mu predsa nemôžeš prikázať ani "držať ruku", aby urobiť vyúčtovanie PC. Teda ak nepredloží vyúčtovanie, nedostane cestovnú náhradu - stravné. Určite tým firme unikajú oprávnené náklady, ale od toho je konateľ alebo SZČO, aby zaviedol také opatrenie, ktorým by zamestnancov motivoval k pravidelnému predkladaniu vyúčtovania PC.
A stravné poukážky (gastrolístky) nie je zamestnanec povinný si kúpiť.
Chobot
28.11.07,08:40
Tak dnes som bola na školení DzP PO a FO kde ma školitel, ktorý bol z DÚ s týmto nápadom zrušil, že sa to nevzťahuje na stravné...tak neviem. Podľa mňa je to z toho par. 34 jasné. Ale zmiatol ma teda poriadne.

Je dosť možné, že ste sa zle pochopili. On možno myslel stravné ako zabezpečiť stravovanie zamestnancov v zmysle ZP. To sa nedá paušalizovať.

Inak náhrady stravného v zmysel zákon o cest. náhradách sa dajú paušalizovať, ale len za určitých podmienok - pozri môj príspevok 23:
http://www.porada.sk/t9179-cestak.html
adenka
28.11.07,13:53
Neviem či to ale pochopi, možno, ale ja som mu hovorila o cesťákoch. Čo sa týka prikázania konateľovi aby si to robil, tak to je jasné. Len potom to musí robiť zaňho niekto iný aby to mal vyplatené a aby to bolo v nákladoch. Ďakujem, poyriem aj ten príspevok...
Ludula
05.02.08,13:18
áno..v plnej výške, odsleduješ si tie cesty povedzme za 3 mesiace, vyjde z toho paušálna náhrada a tú vyplácaš. Všetko bude v internej smernici.
Naša firma poskytuje zamestnancom paušálnu náhradu stravného pri prac. ceste v mieste pravidelného výkonu práce zamestnancom na základe:
- rozhodnutia o poskytovaní PNS
- zdôvodnenia poskytovania PNS
- kalkulácie PNS
Chcem sa opýtať či to stači, alebo to musí byť vypracovaná smernica o poskytovaní PNS ?
Ďakujem.