padro
25.11.07,10:06
Vystavil som par prijmovych dokladov, ale zistil som ze asi zle :eek: predpokladam ze v kolonke "vyhotovil" ma byt moj podpis, ale ja som daval moj podpis aj do kolonky "podpis prijemcu", nemal by tam byt podpis toho kto mi daval peniaze? nikomu to sice neprekazalo, no ale neviem co mi na to povie uctovnicka, resp. neviem ani ako to ma byt. poradte pls.:)
Marína
25.11.07,09:09
Vystavil som par prijmovych dokladov, ale zistil som ze asi zle :eek: predpokladam ze v kolonke "vyhotovil" ma byt moj podpis, ale ja som daval moj podpis aj do kolonky "podpis prijemcu", nemal by tam byt podpis toho kto mi daval peniaze? nikomu to sice neprekazalo, no ale neviem co mi na to povie uctovnicka, resp. neviem ani ako to ma byt. poradte pls.:)
Je to správne, veď finančnú hotovosť si prijal Ty. Názov odberateľa(ten, kto Ti platil) uvádzaš v kolónke Prijaté(od): ....................................
Zita5
25.11.07,09:10
Vyhotovil - podpis toho kto príjmový pokladničný doklad vystavuje
Podpis príjemcu - podpis toho kto peniaze v hotovosti prijíma
padro
25.11.07,09:12
takze je to teda spravne, hmm ale bol som minule nieco platit, a dali mi podpisat kolonku "podpis prijemcu" tak to potom oni robia zle :) dakujem za odpovede
Zita5
25.11.07,09:15
takze je to teda spravne, hmm ale bol som minule nieco platit, a dali mi podpisat kolonku "podpis prijemcu" tak to potom oni robia zle :) dakujem za odpovede

Nebol to podpis príjemcu, ktorý si dával náhodou na VPD?
padro
25.11.07,09:21
neviem co za doklad je VPD:rolleyes:, ale je pravda ze bol bielo cerveny, ja pouzivam klasicky prijmovy doklad, modro, cerveno biely:)
Elena Navrátilová
25.11.07,09:22
Tak to bol výdavkový pokladničný doklad= VPD. Ten je červeno rámovaný, kolónkovaný. ;)
padro
25.11.07,09:26
Ok, tak to bol potom ON :D no som zase o nieco mudrejsi.
abel
25.11.07,09:31
Hlavne, že si podpísal, a nevieš, či si peniaze prijal alebo vydal :D treba si dávať pozor, čo podpisuješ, a nie vždy podpísať, čo ti podsunú. A okrem toho, ty môžeš doklad vyhotoviť, schváliť aj byť príjemca v jednom, nie na všetko musíš mať zamestnancov.