cervena
26.11.07,08:32
Na PC mi nejde prehrávať filmy vo formáte DiX.. ale DVD mi ide..... neviem čím to je a kodeky tam mam
robovi
26.11.07,09:14
Mno, tak budes mat asi zly prehravac, alebo stare kodeky. Ono, tie kodeky treba sem tam aj aktualizovat. tu je celkom dobry mega kodec pack
http://www.free-codecs.com/download/K_Lite_Mega_Codec_Pack.htm
Chobot
26.11.07,10:18
Na PC mi nejde prehrávať filmy vo formáte DiX.. ale DVD mi ide..... neviem čím to je a kodeky tam mam

Pokiaľ nepomôže aktualizácia kodekov, tak bude musieť problém trochu viac zanalyzovať a popísať nám ho. Napr. aký prehrávač používaš, odkiaľ máš ten DivX film, či ti neprehráva len ten jeden DivX film, či aj iné, čo urobí aplikácia, či zahlási nejakú chybovú hlášku, či prehráva aspoň zvuk a pod.
ankaa1
26.11.07,16:25
Prosím vás,vie mi niekto poradiť - mám v PC stiahnuté z kamery video, kt.trvá 1,5 hod.ale v PC má až 18 GB ? vďaka
Chobot
27.11.07,08:01
Prosím vás,vie mi niekto poradiť - mám v PC stiahnuté z kamery video, kt.trvá 1,5 hod.ale v PC má až 18 GB ? vďaka

Dobre a ako znie otázka? Čo potrebuješ poradiť?
Madam Kurie
29.11.07,09:59
Každé video stiahnuté z DV kamery cez FireWire má takú veľkosť. hovorí sa mu DV pal. koncovku má "avi" Je možné ho bežne pozerať v PC , ale väčšinou sa upravuje na iné dátovo menšie súbory. Divx , DVD , WMV ... záplava skratiek ? však ... Avi sa upraví v dákom strihovom programe a prípadne napáli na CD či DVD.
marcel929
29.11.07,17:40
Celkom dobrý strihový program na tieto veci je Pinnacle Studio,je tam možnosť výstupného formátu aj DVD.Ale celých 18 GB aj tak asi nevtesnáš na 4,3 GB.Tam už potom treba postrihať film s najzaujímavejšími scénami.Ale výsledok je super,máš domáce video s dejom a ozvučením