tibor.
26.11.07,18:44
Kupil som si notebook na ebayi s tym ze ho zaplatim cez paypal. (ako vela veci pred tym) Problem nastal pri platbe a zistil som ze denny limit na paypale je len 500eur cize asi 17tisic sk.Ako sa da zvysit denny limit?
Heni
26.11.07,17:50
Kupil som si notebook na ebayi s tym ze ho zaplatim cez paypal. (ako vela veci pred tym) Problem nastal pri platbe a zistil som ze denny limit na paypale je len 500eur cize asi 17tisic sk.Ako sa da zvysit denny limit?
nedá sa to zaplatiť na dvakrát?
kitky
26.11.07,18:07
Kupil som si notebook na ebayi s tym ze ho zaplatim cez paypal. (ako vela veci pred tym) Problem nastal pri platbe a zistil som ze denny limit na paypale je len 500eur cize asi 17tisic sk.Ako sa da zvysit denny limit?

Pravdepodobne ide o mesacny limit nie denny.
Navysenie limitu mozne je v zavislosti od toho ci si sukromna alebo pravnicka osoba.
Chod na svoj ucet a vedla vety:Your account access is limited mas aj riesenie.Klikni na Learn how to remowe this limitation. Postupuj podla navodu.
Vsetky doklady, ktore budes musiet dolozit, treba nascanovat a poslat na anglicke telefonne cislo ktore ti daju.
S predajcom by nemal byt problem dohodnut si platbu bankovym prevodom.
Musis pocitat s poplatkom banky za prevod.
tibor.
26.11.07,18:24
na ucte je naozaj limit 500eur na den -
Withdrawal to Credit Card (Daily) - Limit - €500.00 EUR
s rozdelenim sumy na viac dni asi moze byt problem vzhladom na ebay buyer protection...
KEJKA
26.11.07,18:27
poznáte podobnú stránku s iným sortimentom? Tiež to končí na BUY..........
kitky
26.11.07,18:30
na ucte je naozaj limit 500eur na den -
Withdrawal to Credit Card (Daily) - Limit - €500.00 EUR
s rozdelenim sumy na viac dni asi moze byt problem vzhladom na ebay buyer protection...

Withdrawal to Credit Card znamena prijem na kartu.
postupuj tak ako som ti povedala a navys si limit.
kitky
26.11.07,18:32
poznáte podobnú stránku s iným sortimentom? Tiež to končí na BUY..........

mas na mysli http://www.bestbuy.com/?
tibor.
26.11.07,18:38
Withdrawal to Credit Card znamena prijem na kartu.
postupuj tak ako som ti povedala a navys si limit.


dakujem - ved to hladam uz 10 minut a nemozem najst kde je moj ucet obmedzeny a co kam poslat. ten link nefunguje.
kitky
26.11.07,18:41
dakujem - ved to hladam uz 10 minut a nemozem najst kde je moj ucet obmedzeny a co kam poslat. ten link nefunguje.


Hm... neviem, rada by som ti pomohla.Skus sa dohodnut s predajcom.
Napis mu cez ebay ze mozes platit inak. Ja som sa zatial vzdy dohodla.
KEJKA
26.11.07,18:55
mas na mysli http://www.bestbuy.com/?
žiaľ, nie, mala by to byť slovenská alebo česká stránka.
kitky
28.11.07,20:38
dakujem - ved to hladam uz 10 minut a nemozem najst kde je moj ucet obmedzeny a co kam poslat. ten link nefunguje.

Tibor ozvi sa prosim, zaujima ma ako si to vyriesil.
layla
21.01.09,12:41
Predvcerom som sa zaregistrovala na ebay, takze som v tomto uplny novacik. Preto sa chcem spytat pokrocilych a sikovnejsich na jednu vec. Je mozne kupit od jedneho predavujuceho niekolko veci napr.5 s tym, ze mi ich posle iba v jednom balicku, aby som nemusela platit postovne? Dakujem za odpoved.
andreaS
21.01.09,12:54
layla: predajcovia zvyknu uvadzat cenu za 1 ks alebo aj za vacsie mnozstvo pripadne s dodatkom napr. 1,- USD za kazdy dalsi tovar... ak to nema uvedene, je dobre si moznost poslania v jednom balicku ako aj sumu za toto postovne prediskutovat pred vydrazenim...
layla
26.01.09,18:03
andreaS, dakujem. Chcem sa vsak este spytat, ze ked si objednam nejaku vec z Ciny, ci musim platit clo,aj keby tam nebola faktura a na balicku by bolo napisane "gift"? Dakujem.
andreaS
26.01.09,18:08
layla: ja som objednavala z ebayu cez kamosku (ona mi robila objednavky nato, co som si povedala)... vsetko to boli veci na svadbu... nakupy boli z anglicka, ciny, australie, usa... a nikde nevyrubili clo... ono dolezita je aj ta hodnota... do 150 EUR neclia... a ak napise GIFT (mozu a nemusia to respektovat... lebo niekedy moze predajca poslat zasielku s poistenim a ak to poisti na vyssiu sumu ako je tych 150 EUR, tak to znamena ze si tu vec na tolko ceni, tak mozu clit... )

napr. nam z ameriky posielali balik v ovela vacsej hodnote ale napisali tam gift a colnici to nekontrolovali... ale colnici maju pravo otvorit zasielku a ak sa im cena nebude zdat, tak ta mozu kontaktovat a vyziadat si doklady k tejto zasielke... inak ti ju nemusia pustit... osobne sa vzdy snazim z "vonku" (t.j. mimo EU) objednavat do spominanej hodnoty... radsej :)
layla
26.01.09,19:01
dakujem, pomohla si mi. Tak ja to teda risknem :)