vodnár
26.11.07,19:29
Ahojte poradáci! Chcela by som sa informovať o novej liečbe kožných ochorení v Dubovanoch. Konkrétne je to liečba psoriázy pomocou rybičiek. Vie mi niekto poradiť aké sú podmienky liečby a ceny?
Infarkt
26.11.07,18:44
Sevas,

aj mňa toto dneska ráno zaujalo a tu je ich stránka, kde nájdeš všetky potrebné info :)

[URL="http://*********************/liecba/"/URL]


A nabudúce skús trochu pogugliť... ;)
vodnár
27.11.07,04:00
Diky za adresu. Ja som to včera skúšala nájsť, ale asi malo.Si šikovnejší...
nadjahviezda
05.01.09,16:26
aj ja chcem tu adresu..prosiiim..dakujem
Johanka
05.01.09,16:51
Vygúgli si "doktor ryba".
kocingerka
14.02.11,16:43
ahojte, sestrina mala trpi koznymi ochoreniami, bola aj na rybkach su fayn, ale ide len o docasne ocistenie- chorobu nevyliecia...na druhej strane sa aspon clovek na chvilku vyhne hormonom...
co je dolezite a sestre stale opakujem, koza vyjadruje stavy duse a znecistenia tela....preto treba nasadit precistenie vznutra - t.j. pit vela alkalickej vody izbovej teploty, vela zasaditej zeleninky, doplnat telo omega tri mastne kyseliny, probiotika, vlakninu...samozrejme nie vsetko naraz, ale najst si daky spravny rezim :)
a samozrejme treba dieta udrziavat v spokojnosti a nestresovat ho zbytocnostami :)
pivko
15.02.11,04:35
V Thajsku majú akvária kde sa máčajú nohy k rybkám každých 500m a stojí to tam smiešnych 3,50 EUR/20min. Tak že doporučujem:)