Stanislav 1975
26.11.07,19:44
Milí poraďáci, dávam Vám do pozornosti, vznik virtuálnej banky www.mbank.sk (http://www.mbank.sk) - pozrite si to len tak zatiaľ, ale je to celkom zaujímavá alternatíva niektorým zdieračom, čo doteraz "bačovali" a plakali, aké majú malé zisky- uvidíme ako sa rozbehnú, ale patrí to pod commerzbank, čo sa mi zdá dostatočná záruka serioznosti.Ja by som im veril...
Stanislav 1975
26.11.07,18:44
Takže zbohom Gerlach banka...
Melnick
26.11.07,19:05
Takže zbohom Gerlach banka...
Stanko,už tú banku viacerí voláme Vysokohorská.:D
KEJKA
26.11.07,19:06
poplatky su tam za kadečo... a nie malé. Ale trebsa si to poriadne prečítať, nielen prebehnúť.
willma
26.11.07,19:10
Ja som už tiež pozerala na ich stránku, celkom ma to oslovilo, pokusne asi na nich prevediem časť koruniek
Stanislav 1975
26.11.07,19:11
poplatky su tam za kadečo... a nie malé. Ale trebsa si to poriadne prečítať, nielen prebehnúť.
KEJKA, ja viem, že poplatky su za kadečo, ale horšie, čo je momentálne na trhu už nemože byť nič, lebo čo tu je to je eldorádo chamtivcov.

mimotemyP.S. Dúfam, že nevypadne Mirgová:D
Stanislav 1975
26.11.07,19:14
Jediné, čo mi tam ešte chýba je ponuka nejakej embosovanej karty, lebo ja potrebujem embosovanú, ale aj tú by mali mať začiatkom roka budúceho.
kitky
26.11.07,19:59
mimotemyP.S. Dúfam, že nevypadne Mirgová:D[/quote]

Ja dufam, ze Mirgova Superstar vyhra. Je najkompletnejsia.mimotemy
radioxxl
29.11.07,06:05
skuste pre kartu ktora plati vsade, virtualna Maestercard

www.wirecard.com (http://www.wirecard.com)
rickman
01.12.07,12:45
Stanko,už tú banku viacerí voláme Vysokohorská.:D

To by sa dalo zhrnúť do nejakého vtipu :) :

Vieš prečo sú v Tatra Banke také veľké poplatky?
Vysokohorská prirážka.
:rolleyes:
Katy a R
01.09.10,13:58
Tak som asi po dvaapol roku navštívila "vysokohorskú" ... že zruším účet
... a skoro som spadla zo stoličky, keď mi povedala, že za zrušenie je trinásť eur .. plus ešte jednomesačný poplatok za VU (päť) .. a hľadám, kde to majú v cenníku uvedené - a neviem nájsť.:mad::mad:

V mbank by som mala mať balík zadarmo, ak mám mesačne pár prevodných príkazov (IB) a zo dva výbery z bankomatu (dokonca aj zrušenie účtu). Ale pre istotu sa spýtam - je to naozaj tak?
bettylou
08.09.10,16:53
áno
Katy a R
08.09.10,17:09
áno
.. vďaka .. predpokladám, že máš skúsenosť ...:D
.. som si pred týždňom požiadala na ich stránke .... a zatiaľ som dostala len potvrdenie .. plus telefonát, že asi v piatok, alebo pondelok bude - sa mi to zdá dosť dlho...:mee:

.. vo vysokohorskej som posledného augusta zrušila účet ... dnes mi prišiel výpis :mad::mad: .. zúrim, čo všetko si zaučtovali .. a ešte aj september musím platiť...
(preto si všetko overujem, lebo už neverím všetkému čo píšu .. či aj v skutočnosti je to tak;))