Beata
04.03.05,07:20
videli ste toto na www.drsr.sk (http://www.drsr.sk)? Čo na to hovoríte?!

Prerušenie prevádzky portálu


Z dôvodu prechodu na novú architektúru serverov, inštalácie, inicializácie Elektronickej podateľne,
inštalácie a konfigurácie aplikačného vybavenia portálu pre elektronické podávanie daňových dokumentov
je od štvrtku 3.3.2005 prerušená prevádzka Portálu daňovej správy SR.


Prevádzka portálu bude obnovená najneskôr dopoludnia v pondelok 7.3.2005.


Ďakujeme za pochopenie.
lenkak
04.03.05,07:16
Ja som už na to kukala včera večer a išlo ma poraziť. Raz za rok si chcem z tadiaľ niečo stiahnúť a ono mi vypíše dačo takéto. Skoro mi oči vyleteli. Ale čo už. Poradila som si aj bez nich.
Beata
07.03.05,11:58
No ide ma poraziť, teraz keď sa potrebujem hrabať na stránke drsr, tak sa tam nedostanem. Prevádzka portálu DRSR je už síce obnovená, no mne ukazuje zasa toto:

Vážení návštevníci portálu,

prevádzka portálu daňovej správy bola obnovená.

Vzhľadom na to, že prevádzka bola obnovená na novom serveri, ktorý má inú IP adresu, nemusí byť nový záznam v DNS ešte distribuovaný u všetkých poskytovateľov internetu.

Pokým sa vám zobrazujú tieto stránky znamená to, že u Vášho poskytovateľa ešte DNS záznam nie je obnovený. Je potrebné trpezlivo počkať na zmenu záznamu, alebo kontaktujte svojho poskytovateľa internetu s požiadavkou na urýchlenú zmenu.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu pri ďalšom rozvoji portálu.


Realizačný tím portálu




Aj Vám to ukazuje?
janaGT
07.03.05,12:05
Prerušenie prevádzky portálu

mne vypisuje nasledovné:

Z dôvodu prechodu na novú architektúru serverov,
inštalácie a inicializácie Elektronickej podateľne,
inštalácie a konfigurácie aplikačného vybavenia portálu
pre elektronické podávanie daňových dokumentov
je od štvrtku 3.3.2005
prerušená prevádzka Portálu daňovej správy SR.


Prevádzka portálu bude obnovená najneskôr dopoludnia v pondelok 7.3.2005.


Ďakujeme za pochopenie.
Nika
07.03.05,16:06
Aj mne vypisuje to čo Beate. Sú vážne úžasní. Ako keby to ešte 3 týždne nepočkalo.
babenko1
07.03.05,16:07
Ja som sa tam dnes v pohode dostala...
jarkra
07.03.05,17:47
A akú adresu si zadávala?

Ja keď zadám www.drsr.sk vypisuje mi to isté čo Beate, a keď zadám www.drsr.sk/wps/portal tam mi vypisuje zasa to čo janeGT.
lenkak
07.03.05,18:13
Ja som sa tam už tiež dostala, ale po presmerovaní na wps/portál
ondrejvla
07.03.05,19:12
Aj ja som sa tam dostala, keď som vyplnila DP PO, uložila som ho cookies, keď som ho chcela uložiť do fdf a vytlačiť, tak mi vypísalo to čo vám. To nám asi daňováci tak pomáhajú. Treba im vysloviť vrelú vďaku.