tandrea
27.11.07,20:08
Dobry den
10.9.2007 k nam nastupil zamestanec, bola dohodnuta 3 mesacna skusobna doba, softver mi vyratal narok na dovolenku 6 dni. K 30.11 dal vypoved a ziadal preplatit aj nevycerpanu dovolenku, ktora je 3 dni.Zvysne 3 dni cerpal v druhej polovici novembra.Moja otazka:
Je spravne vyratany pocet dni dovolenky??
Má narok na preplatenie dovolenky??
Co sa moze stat ak mu nepreplatime zvysnu dovolenku??/Mzdovu polozku mu to nezvysi, vzhladom na to ze priemer dovolenku je umerny mesacnej mzde..ziadne priplatky, ziadna PN....cista tarifna mzda/.
Ak mu nepreplatime..ziada to uviest pri vystupnom liste.
Dakujem
Zoltán Kovács
27.11.07,19:13
Dobry den
10.9.2007 k nam nastupil zamestanec, bola dohodnuta 3 mesacna skusobna doba, softver mi vyratal narok na dovolenku 6 dni. K 30.11 dal vypoved a ziadal preplatit aj nevycerpanu dovolenku, ktora je 3 dni.Zvysne 3 dni cerpal v druhej polovici novembra.Moja otazka:
Je spravne vyratany pocet dni dovolenky??
Má narok na preplatenie dovolenky??
Co sa moze stat ak mu nepreplatime zvysnu dovolenku??/Mzdovu polozku mu to nezvysi, vzhladom na to ze priemer dovolenku je umerny mesacnej mzde..ziadne priplatky, ziadna PN....cista tarifna mzda/.
Ak mu nepreplatime..ziada to uviest pri vystupnom liste.
Dakujem

Ak mal nárok 20 dni za rok, tak pomerná časť by mala byť 2/12, t.j. 3,5 dňa.Ak mal nárok na 25 dni za rok, tak pomerná časť je 4 dni.
Chobot
27.11.07,19:36
Dobry den
10.9.2007 k nam nastupil zamestanec, bola dohodnuta 3 mesacna skusobna doba, softver mi vyratal narok na dovolenku 6 dni. K 30.11 dal vypoved a ziadal preplatit aj nevycerpanu dovolenku, ktora je 3 dni.Zvysne 3 dni cerpal v druhej polovici novembra.Moja otazka:
Je spravne vyratany pocet dni dovolenky??
Má narok na preplatenie dovolenky??
Co sa moze stat ak mu nepreplatime zvysnu dovolenku??/Mzdovu polozku mu to nezvysi, vzhladom na to ze priemer dovolenku je umerny mesacnej mzde..ziadne priplatky, ziadna PN....cista tarifna mzda/.
Ak mu nepreplatime..ziada to uviest pri vystupnom liste.
Dakujem

Predpokladám, že jeho základný ročný nárok je 25 dní. Potom ti SW správne vyrátal 6 dní, lebo predpokladal, že bude pracovať do konca roka, kedy by naozaj mal nárok na 6 dní.

Keďže ale skončil skôr, jeho nárok bude len 2/12 z 25, čo sú 4 dni (ak som dobre počítal). Z nich si už 3 dni vyčerpal, takže musíš preplatiť 1 deň. Na to má zákonný nárok.

Ak mu ju nepreplatíš (ten 1 deň), porušuješ jeho zákonné nároky.
DanielaSL
27.11.07,19:44
Nakoniec ...keďže ešte nie je koniec novembra, tak mu môžte nariadiť ten jeden deň si vyčerpať a odpadne problém s preplatením dovolenky.
tandrea
27.11.07,19:55
Dakujem za rychlu odpoved.
este jedna otazka...moze zamestnavatel pridelit povinne cerpanie zvysneho dna dovolenky prikazom, do dna ukoncenia PPV??
tandrea
27.11.07,19:58
Asi mam pomaly i-net, moja otazka je zodpovedana?.))
Dakujem vám