Lubica H
28.11.07,13:04
v poslednej dobe sa mi stáva, že keď si na porade prezerám rôzne témy, musím sa opakovane prihlasovať (3-4x) - kde je problém?
mysimis
28.11.07,12:10
Lubica H
11.12.07,06:33
tak už tomu nerozumiem... prihlásim sa, "krvopotne" napíšem príspevok a počas odosielania zistím, že nie som prihlásená. príspevok fuč, nálada fuč, chuť na niečo reagovať fuč. ak vám ide o to, aby reagovalo čo najmenej ľudí, tak sa vám to darí. (ospravedlňujem sa prudším povahám, som momentálne dosť nabrúsená!!!!!!!!!!)
liba2
11.12.07,06:40
tak už tomu nerozumiem... prihlásim sa, "krvopotne" napíšem príspevok a počas odosielania zistím, že nie som prihlásená. príspevok fuč, nálada fuč, chuť na niečo reagovať fuč. ak vám ide o to, aby reagovalo čo najmenej ľudí, tak sa vám to darí. (ospravedlňujem sa prudším povahám, som momentálne dosť nabrúsená!!!!!!!!!!)
Ak píšeš dlhší príspevok, priprav si ho vo worde a až potom otvor okno na odpovedanie a tam si príspevok skopíruj (napr. Ctrl+K Ctrl+V).
Lubica H
11.12.07,08:40
liba, ďakujem za radu.
účtovník 007
11.12.07,11:23
tak už tomu nerozumiem... prihlásim sa, "krvopotne" napíšem príspevok a počas odosielania zistím, že nie som prihlásená. príspevok fuč, nálada fuč, chuť na niečo reagovať fuč. ak vám ide o to, aby reagovalo čo najmenej ľudí, tak sa vám to darí. (ospravedlňujem sa prudším povahám, som momentálne dosť nabrúsená!!!!!!!!!!)

Ak píšeš dlhšie príspevok a pri prihlasovaní si si nedala "fajočku" zapamätať, tak systém eviduje ako keby Tvoju nečinnosť. Treba si text pred odoslaním skopírovať.
Zo začiatku sa to stávalo aj mne, ale už si dávam poriadny pozor.:D