jajajaj
28.11.07,14:19
zdravim..som vlastnik pozemku,reg.vinohradnicky hon,nie registrovany vinohrad.vie niekto poradit ci je možne preklasifikovanie vinohradu na pozemok kde sa da stavat?dakujem za akukolvek reakciu..
Chobot
28.11.07,13:40
zdravim..som vlastnik pozemku,reg.vinohradnicky hon,nie registrovany vinohrad.vie niekto poradit ci je možne preklasifikovanie vinohradu na pozemok kde sa da stavat?dakujem za akukolvek reakciu..

Chápem, že si tu nový, ale treba sa naučiť trochu vyhľadávať. Veľa vecí už bolo prediskutovaných:

http://www.porada.sk/t61967-z-ornej-pody-stavebny-pozemok.html
jajajaj
29.11.07,13:19
Prezrel som predchadzajuce prispevy...Ide mi o specif.vec a to ci niekto ma skusenost- zrusenie registracie vinohradu vo UKSUP-ustredny kontrl.uradpolnohospod.a ako sa mu to podarilo.dakujem
Heleč
29.11.07,13:28
zdravim..som vlastnik pozemku,reg.vinohradnicky hon,nie registrovany vinohrad.vie niekto poradit ci je možne preklasifikovanie vinohradu na pozemok kde sa da stavat?dakujem za akukolvek reakciu..


píšeš,že nie registrovaný vinohrad, tak čo rušiť ?

Mušís napísať jasnejšie
jajajaj
29.11.07,13:40
nie reg.vinohrad,ale pozemok je sucastou vinohradnickeho honu registrovaneho na UKSUPe odbor vinohradnictvo.poda urcena na pestovanie vinica.ten sa na konkretnom pozemku nikdy nepestoval.pisem žiadosti na x uradov a neviem sa pohnut,ale vraj su možnosti
jajajaj
29.11.07,16:10
dobra rada nad zlato..dik...
badoga
30.11.07,11:23
viem že toto nie je ľahké..., najmä ak je pozemok v obci kt. patrí do vinohradníckej oblasti. Je na to nejaká agentúra na ministerstve poľnohospodárstva, ale to už asi vieš.
Poradila by som ti obrátiť sa na architekta - urbanistu, ktorý má skúšky obstarávateľa územ.plán.dokumentácie. Vyznajú sa v platnej legislatíve.
jajajaj
30.11.07,15:15
dakujem za reakciu.ak ma nahodou niekto podobny problem, možme vymenit info.budem rad.viac hlav , viac.....
AndrejG
02.12.07,17:58
Da sa to, ked sa clovek vola Fico. :)