jasu
28.11.07,16:47
AHojte, chcem kupit sestre na vianoce nieco zmysluplne, a donutit ju tak urobit nieco pre seba. Chcem jej kupit pernamentku do nejakeho studia, alebo masazneho salonu. Viem mi niekto poradit v blizkosti devina? Devinsku, alebo dubravku? Nieco dobre a nie prehnane drahe.
kankai
28.11.07,19:42
Ahoj,neviem ci Ti poradim presne co chces...V dubravke je napr.cajovna Ica,robia tam vseliake masaze,aj bankovanie a reflexnu masaz a ja neviem co este,trebalo by sa tam ist spytat.Ale caka sa dlho,mama si to nevie vynachvalit.Skus.
duficek
28.11.07,19:55
ja som rozmyslal nad niecim podobnym, ale viem ako by to nakoniec dopadlo - permanentka by prepadla, lebo by bolo vzdy nieco v ceste...raz neni cas, potom chut atd.
preto som objednal masaze domov, maser pride so stolom a olejcekmi kedy sa jej to hodi....
teda este nebol, to bude darcek :)
Stanislav 1975
28.11.07,20:43
Treba konkretizovať význam témy- o akú masáž sa má jednať???Klasickú alebo erotickú?:D- tie sú drahšie
jasu
29.11.07,07:11
Ahoj,neviem ci Ti poradim presne co chces...V dubravke je napr.cajovna Ica,robia tam vseliake masaze,aj bankovanie a reflexnu masaz a ja neviem co este,trebalo by sa tam ist spytat.Ale caka sa dlho,mama si to nevie vynachvalit.Skus.
hej o tej som uy pocula, nie som ale v Ba, mozes mi poskytnut nejaky kontakt, alebo linku ak maju webku?
Dakujem
jasu
29.11.07,07:27
To mas pravdu Stano, ale kedze je moja sestra puritanka, o erotiku nepojde. Nechcem riesit ani masera domov, pretoze to by bol u nich iny problem a v salone by som chcela kupit pernamentku preto aby si aj sama vybrala co bude chciet.
Mackovka
29.11.07,07:39
Skúš nejaké regeneračno-rehabilitačné centrum. U nás sú také, kde si môžeš kúpiť kartu, dať na ňu dobiť kredit a obdarovaný si môže vybrať, čo chce - rôzne druhy rehabilitačných masáží, cvičení, procedúr. Určite je také niečo aj v Blave.
Olice
29.11.07,07:55
Skús sa pozrieť sem. Je to v Dúbravke.

http://www.maxfit.sk
jasu
29.11.07,10:29
hej presne take nieco potrebujem
lulu74
26.08.09,12:03
vidím že toto je už staršia téma, ale ja som objavila super maséra takže Vám ho rada odporučím. pri kúpalisku Rosnička medzi Dubravkou a Karlovou Vsou je Sauna Rosnička..patrí to ešte Starzu..a tam poslednú sezonu pôsobí veľmi dobrý masér Peter Belica..ešte som si tu všimla že viacerí ste písali o čajovni ICA..tam on masíroval práve v období ked táto diskusia vznikala.