avava
28.11.07,19:57
Som na materskej dovolenke až do februára 2008. Pracovala som u SZČO, pracovnú zmluvu mám na neurčito. Majiteľ firmu predal, nový majitelia so mnou nepočítajú. Ak dostanem výpoveď mám nárok na odstupné? Rušením firmy mi zaniká nárok na materský príspevok? Je potrebné sa aj niekde hlásiť a kde?.
Ďakujem.
Aknazuz
28.11.07,19:32
budeš mať nárok na odstupné podľa odpracovaných rokov - buď dva mesiace do 5 rokov alebo 3 mesiace nad 5 rokov. Rušením firmy Ti nárok na materský príspevok nezaniká. Ak si už na rodičovskej dovolenke do 3 rokov veku dieťaťa, je lepšie sa dobrovoľne prihlásiť do SP na platenie odvodov.
brčko
28.11.07,21:12
Ak tvoj zamestnávatel predal firmu, prevzal nový majitel aj jej zamestnancov? Ak by prevzal aj povinnosti z pracovnoprávnych vzťahov, neviem, či ti vôbec môže dať výpoved, ked sa neruší. Pozri §27 -31 ZP. Podla § 29a ak nesúhlasíš so zmenou pr. podmienok, skončí PP podla § 63 ods.1 písm.b), ale tento paragraf na MD ani RD dostať nemôžeš, je tam zákaz výpovede, lebo si v tzv. ochrannej lehote (§64). Zákaz výpovede sa nevzťahuje na výpoved podla § 63 ods.1 písm. a), ale tento § by ti podla mna mohol dať len pôvodný zamestnávatel, ak by sa ozaj zrušil a nepreviedol firmu.
No toto je len môj laický názor.

Bolo by pre teba nevýhodné ukončiť PP počas MD (kvôli NP a poisteniu v nezam.) a aj počas RD (kvôli NP), v prípade, že plánujete následne aj druhé dieťa a nemáš DNP.