jani73
29.11.07,08:25
Dobrý deň, prosím Vás o radu, prišla nám poštou faktúra. Načítala som si ju do programu. Po týždni nám prišla ďalšia, načítala som aj tú. Na konci zdanit. obdobia som zistila, že mám duplicitnú fa, spojila som ju s tou prvou ale v programe som ju zabudla vyhodiť. Prišla som na to žial až teraz, tri mesiace po ,,Kačinej svadbe". Viem že musím podať DDP k DPH za to obdobie, ale ako bude vyzerať cez ID zápis, myslím si že ako pri dobropisoch teda celý prvotný zápis ale mínusom? Malo by to tak byť dobre?
(teraz mám 518x0 / 321xx
343019 / 321xx)
Tu na porade som pozerala podobné príspevky , ale akosi ...:confused:
Ešte sa mi to nestalo a dúfam že už tak skoro nestane. Poraďte prosím.Ďakujem
Tweety
29.11.07,07:27
Myslíš si správne.
Orsz
29.11.07,07:30
Dobrý deň, prosím Vás o radu, prišla nám poštou faktúra. Načítala som si ju do programu. Po týždni nám prišla ďalšia, načítala som aj tú. Na konci zdanit. obdobia som zistila, že mám duplicitnú fa, spojila som ju s tou prvou ale v programe som ju zabudla vyhodiť. Prišla som na to žial až teraz, tri mesiace po ,,Kačinej svadbe". Viem že musím podať DDP k DPH za to obdobie, ale ako bude vyzerať cez ID zápis, myslím si že ako pri dobropisoch teda celý prvotný zápis ale mínusom? Malo by to tak byť dobre?
(teraz mám 518x0 / 321xx
343019 / 321xx)
Tu na porade som pozerala podobné príspevky , ale akosi ...:confused:
Ešte sa mi to nestalo a dúfam že už tak skoro nestane. Poraďte prosím.Ďakujem

Presne tak, cez ID to isté ale mínusom. A DPH vrátiš.
ekopo
29.11.07,07:33
A program Ti nevyhodí duplicitu?
jani73
29.11.07,08:02
Program mi vyhodí duplicitu, ale ako na potvoru som tam mala v jedno čísle preklep malo byť pr. 3758 a mala som 37758. Pri kontrole záväzkov som teraz na to prišla a bolo mi divné, že mám neuhradenú faktúru z pred 3 mesiacov. Ďakujem za príspevky
KvetkaK
29.11.07,08:05
Tak to sa niekedy ako na potvoru stane, že ešte sa človek pomýli aj v čísle :(. Teraz Ti už nezostáva nič iné len to dať do poriadku. :)