EFA
04.03.05,14:03
Na novom počítači mám problém, pretože sa mi na Porade nechcú obnovovať stánky (iné stránky sa obnovujú). Skúšala som rôzne nastavenia cookies, ale nepomohlo.

Mám Windows XP, prehliadač Mozilla 1.7.5.



Teraz mám v mozille nastavené:

Prijímať všetky súbory cookie.

Povoliť cookies štandardne.



V možnostiach siete internet/Ochrana osobných údajov mám nastavené:

Prepísať automatické spracovanie cookie.

Prijať súbory cookie hostiteľskej domény.

Prijať súbory cookie iných domén.

Vždy povoliť súbory cookie relácií.



Nemôžem sa ani prihlásiť ako registrovaný užívateľ.

Richard, môžeš mi poradiť? Vopred ďakujem..
ondrejvla
04.03.05,14:18
Obráť sa priamo na Richarda
Evanka
04.03.05,14:29
Je mozne, ze ta registracia bola viazana na IP adresu toho povodneho PC.
Daska
04.03.05,18:33
Je mozne, ze ta registracia bola viazana na IP adresu toho povodneho PC. to asi nebude tym, lebo ja chodim na Poradu asi zo 4 PC
Zuzka
04.03.05,18:36
aj ja sa prihlasujem z niekoľkých PC, nie je to v tom.
Hlinkovx
04.03.05,19:00
Nemôžem sa ani prihlásiť ako registrovaný užívateľ.

..no..to sa mi nejako nezdá...lebo si prihlásená/ý/ ako EFA...takže prihlásiť sa určite môžeš ako registrovaný užívateľ...
skús si poradu otvoriť cez iný webový prehliadač..či aj tam ti to bude robiť
Paula
04.03.05,19:44
Ja chodím na Poradu najmenej 20 x denne (niekdy aj 30 a viac x), pretože v medzičase pracujem v účtovnom programe a nemám rada otvorených viac "systémov" naraz. Stáva sa mi bežne, že prídem na Poradu a mám označené všetky nové príspevky ako prečítané bez toho, aby som ich naozaj prečítala. Rovnako sa mi stáva, že ich mám označené ako neprečítané a pritom som ich prečítala. Neviem, či je zrada v prevádzkovateľovi môjho internetu alebo v mojej neschopnosti s Poradou pracovať.
EFA
06.03.05,12:54
Otázku do porady som odoslala, keď som sa prihlásila cez Explorer. V Exploreri všetko funguje aj na novom počítači. Ja však radšej používam Mozillu, pretože mi viacerí zdatnejší v PC radili, že Mozilla je bezpečnejší prehliadač. Bežne používam dva počítače (doma a v práci), z ktorých som teraz jeden vymenila za nový. Nastavenia Mozilly sú na oboch počítačoch zdá sa rovnaké, takže neviem čo ešte skúsiť.
Hlinkovx
07.03.05,06:12
Otázku do porady som odoslala, keď som sa prihlásila cez Explorer. V Exploreri všetko funguje aj na novom počítači. Ja však radšej používam Mozillu, pretože mi viacerí zdatnejší v PC radili, že Mozilla je bezpečnejší prehliadač. Bežne používam dva počítače (doma a v práci), z ktorých som teraz jeden vymenila za nový. Nastavenia Mozilly sú na oboch počítačoch zdá sa rovnaké, takže neviem čo ešte skúsiť.A ešte skús sa cez mozzilu prihlásiť na stránku nejakého denníka..aj tam ti to robí...že ti neobnovujú sa stránky..??
EFA
10.03.05,12:19
Problém som vyriešila zatiaľ len čiastočne. Možno to bude niekoho zaujímať. Ak tlačítko "obnoviť", ktoré je na lište stránku neobnoví, treba použiť "SHIFT + klik na toto tlačítko" alebo "CTRL + F5".
Richard
10.03.05,18:26
EFA ak sa ti neobnovujú stránky, znamená to, že sa ti ukladajú všetky do cookies. Skús si zmeniť nastavenia. Pridaj si Ooradu medzi bezpečné stránky, ale inak si daj nejakú strednú úroveň zabezpečenia v Mozille