Ežor
30.11.07,11:05
Dobrý deň,
otvárame novú prevádzku kaviareň s vinotékou a chceme tam zakúpiť pokladničnú počítačovú zostavu. Po lopate povedané reg. pokladňu cez počítač a aby bol napojený na skladové zásoby. Neviem však kam sa mám obrátiť ohľadom kúpy. Môže mi niekto niekoho poradiť? Ďakujem
Zoltán Kovács
30.11.07,10:10
Napr. MRP má celkom zaujímavý soft na reštaurácie s pokladňou, a ak dobre viem aj s prepojením na sklad. Hardware? Skoro v každom meste je slušný predajca.
endrju
30.11.07,10:11
Dobrý deň,
otvárame novú prevádzku kaviareň s vinotékou a chceme tam zakúpiť pokladničnú počítačovú zostavu. Po lopate povedané reg. pokladňu cez počítač a aby bol napojený na skladové zásoby. Neviem však kam sa mám obrátiť ohľadom kúpy. Môže mi niekto niekoho poradiť? Ďakujem
Nie je vhodné na týchto stránkach robiť reklamu ktorémukoľvek obchodníkovi s registračnými pokladňami a preto skús vo vyhľadávači Google (stránka www.google.sk (http://www.google.sk) ) zadať kľúčové slová registračná pokladňa.
Odkazov na stránky rôznych predajcov sa na Teba "vyvalí" viac, než je zdravé. Určite si medzi nimi nájdeš takého, ktorý dokáže dodať registračnú pokladňu podľa vašich predstáv.

P.S.
Pri výbere nezabudnite na to, že je dosť pravdepodobné používanie vybranej pokladne aj v čase prechodu z SKK na €. ;)
Ežor
30.11.07,11:21
Ďakujem za odpovede, pomohli ste mi. Nakoniec som skúsila zájsť do predajne PC u nás v meste a tam mi všetko zabezpečia.