jana32
30.11.07,12:11
Dúfam, že som zaradila tému dobre. Už dlhú dobu zháňam pyžamko pre 4 ročnú dcéru - nie dvojdielne ale také to v celosti. Na staršiu dcéru kedysi nebol problém to pozháňať, dokonca mi nosila také ešte ako 10 ročná, na tú mladšiu ktorá má veľkosť 110 je to problém. V Poprade som to nekúpila a tých čo som obvolala tak tiež nemali. Neviete mi náhodou niekto poradiť?
bv_alexandra
30.11.07,11:47
skús pozrieť na mimibazáre: www.mimibazar.sk, a nechodíš náhodou do Martina, lebo tam viem o jednej predajni, kde som dokonca aj na seba/dospelú/ kúpila taký overal:)
ešte sa mi podarilo nájst toto: http://www.gaji.sk/cd/pyzamo.htm
jana32
30.11.07,17:09
skús pozrieť na mimibazáre: www.mimibazar.sk (http://www.mimibazar.sk), a nechodíš náhodou do Martina, lebo tam viem o jednej predajni, kde som dokonca aj na seba/dospelú/ kúpila taký overal:)
ešte sa mi podarilo nájst toto: http://www.gaji.sk/cd/pyzamo.htm

Alexandra a nevieš mi dať kontakt na tú predaj)nu v Martine? Ja tam síce nechodím, ale mám známych ktorí tam chodia a ak by aj nie, tak mne by to stálo za tú dobierku. Bývame v staršom rodinnom dome a je tu v zime dosť chladno, dcérka ak má 2 dielne pyžamko večne má holý chrbátik, lebo ona si to sama vyťahuje. A ten posledný overal po staršej dcérke nám pomaly dosluhuje. V každom prípade ďakujem, ani som neverila, že niekto mi poradí.
Heleč
30.11.07,17:18
náš malý to tiež rád nosil.
Teraz som obdivovala aké krásne majú H&M...
Skús či nemajú internetový obchod.
jana32
30.11.07,17:53
náš malý to tiež rád nosil.
Teraz som obdivovala aké krásne majú H&M...
Skús či nemajú internetový obchod.

Skúsila som si to vyhodiť na internete ale nebolo to o odevoch. Kde si to obdivovala, nemáš náhodou nejaký katalóg a podobne? Inak pozrela som si stránku firmy Gaji a oni tieto overaly ponúkajú, tak skúsim tam zajtra zavolať.
bv_alexandra
03.12.07,10:49
Alexandra a nevieš mi dať kontakt na tú predaj)nu v Martine? Ja tam síce nechodím, ale mám známych ktorí tam chodia a ak by aj nie, tak mne by to stálo za tú dobierku. Bývame v staršom rodinnom dome a je tu v zime dosť chladno, dcérka ak má 2 dielne pyžamko večne má holý chrbátik, lebo ona si to sama vyťahuje. A ten posledný overal po staršej dcérke nám pomaly dosluhuje. V každom prípade ďakujem, ani som neverila, že niekto mi poradí.
Veru neviem ako sa volá tá predajna presne, ale v piatok idem do Mt tak skúsim zistiť kontakt. ;)
Bionda
03.12.07,12:42
Veľmi dobre viem o čom hovoríš. Tie pyžamá- moja staršia ich nazýva "kože" má aj teraz v 15-tich veľmi obľúbené. Musím sa priznať, že ako rástala bol to aj môj problém, kým som nezistila , že v Taliansku ich vždy kúpim ( muž tam pracuje, takže aspoň tak sa k tomu dostanem).
Je to smutné, ale je to tak , už aj s mladšou a to má 1,5 to začína byť podobné, už také veľkosti sa nevyrábajú. Smutné.
Heleč
14.12.07,12:41
Dievčatá po 146 ich majú v Avione v H&M v Blave a v H&M vo Viedni ich majú po 176!!! Čomu som veľmi rada, lebo aj ich mám rada.
Neviem ako je to teraz v Brne (aj tam v Olympii je H&M) tento rok som tam nebola.
Je to veľká firma na nete by mali mať stránku. Ale neviem adresu...