sunwukung
30.11.07,12:15
dobry den. na byt bola vydana exekucia. bol dohodnuty splatkovy kalendar. neviem akym sposobom ale bol tento kalendar poruseny. preto prislusny urad dal tyzden na vyplatenie celej sumy inak bude vykonana exekucia, cize vystahovanie dospelej zeny, jej dcery a jej malej pat rocnej dcerky na ulicu. prosim poradte.. dakujem
STRELEC
30.11.07,11:21
sun ...
Okrem doplatenia sumy dĺžnej do splátkového kalendára v náhradnej lehote 1 týždňa a prejednať to s exekútorským úradom - asi iné riešenie nie je. Splátkové dohody majú ustanovenie o splatnosti celého zostatku dlhu pri neplnení splátkovej dohody a jednoducho treba to brať smrteľne vážne. Problém bývania je možno treba riešiť ináč.
STRELEC
30.11.07,11:22
sun ...
Okrem doplatenia sumy dĺžnej do splátkového kalendára v náhradnej lehote 1 týždňa a prejednať to s exekútorským úradom - asi iné riešenie nie je. Splátkové dohody majú ustanovenie o splatnosti celého zostatku dlhu pri neplnení splátkovej dohody a jednoducho treba to brať smrteľne vážne. Problém bývania je možno treba riešiť ináč.
sunwukung
30.11.07,11:24
neviete mi poradit ci banky poskytuju nejaky druh uveru pre taketo pripady?
STRELEC
30.11.07,11:30
Jednalo by sa o značne rizikový bankový úver. Je tu otázka - je čím ručiť? Banka nerada ide do rizika - takže platí to staré známe "najradšej by banka požičala tomu, čo peniaze v podstate nepotrebuje".
veronikasad
30.11.07,11:31
neviete mi poradit ci banky poskytuju nejaky druh uveru pre taketo pripady?
Záleží od výšky nedoplatku, aj príjmu konkrétneho klienta.
Ak banka pre nedostatočný príjem požičku zamietne, v žiadnom prípade by som však nedoporučovala pôžičku z nebankovej inštitúcie.

--------
Veronika