majkaaa
30.11.07,15:09
ahojte pomooooooooooozte prosiiiiiiiiiiiiiiiiim. Idu vianoce a priatelovi by som rada urobila velku radost. Rad sa hrava na pocitaci, ktory ma u svojich rodicov doma, ma tam hokej a formulky. Nema tam vsak napalovacku tak sa to neda prepalit, aby to mohol hravat aj u nas.
Nemala by som problem, keby sme mali novy notebook, len by som zasla a kupila mu tu hru, ale my mame starsi notebook a neviem ci by mi to slo. Ide o 1,3 procesor celeron, 768 MB, 40 hardisk, zvukova karta je integrovana na maticnej doske ale nic viac neviem. Kupovali sme ho asi pred troma rokmi. Prosim neviete kde by som zohnala taketo hry, ktore by ale isli aj na nasom pocitaci. Prsiiiim som zufala.:mee:
dana9
30.11.07,14:36
Ahoj, skus, byva to v aj v tescu a podobnych obchodoch, edicia GAME FOR YOU, su to vsetko stare klasicke hry. Ja mam odtial skoro vsetko, zavisi, aky zaner sa mu paci.

a este ma napadlo, v brlohu maju aj antikvariat starsich hier, skus pozriet aj ich stranku
http://www.brloh.sk/
majkaaa
30.11.07,14:52
zajtra urcite zbehne do tesca a dufam, ze mi tam budu vediet poradit. Len prosim ta ja sa v pocitacoch vobec neviznam a behat po obchodoch je pre mna teraz dost narocne, lebo som na voziku. Mohol by si mi poradit co si mam davat pozor ked budem nejaku hru kupovat, myslim tym tie skratky MB, myslim tym ci nebude na hre napisane pa tolko a tolko niecoho a, ze moj pocitac bude podporovat len do urcitej hranice. Neviem ci sa to takto da. A neviem ci si ma pochopil. Myslim tym, ze napr. hra ma 34MB a moj pocitac ma 768MB tak to bude podporovat, alebo v niecom inom, len som teraz tak dala priklad. Naozaj sa do tychto veci nerozumiem.
dana9
30.11.07,15:43
zajtra urcite zbehne do tesca a dufam, ze mi tam budu vediet poradit. Len prosim ta ja sa v pocitacoch vobec neviznam a behat po obchodoch je pre mna teraz dost narocne, lebo som na voziku. Mohol by si mi poradit co si mam davat pozor ked budem nejaku hru kupovat, myslim tym tie skratky MB, myslim tym ci nebude na hre napisane pa tolko a tolko niecoho a, ze moj pocitac bude podporovat len do urcitej hranice. Neviem ci sa to takto da. A neviem ci si ma pochopil. Myslim tym, ze napr. hra ma 34MB a moj pocitac ma 768MB tak to bude podporovat, alebo v niecom inom, len som teraz tak dala priklad. Naozaj sa do tychto veci nerozumiem.


to je tak, ja sa tiez v pocitacoch moc nevyznam, teda v tych oznaceniach ako pises. Ale som zavisla na pocitacovych hrach :o a hrala som skoro vsetko.

Ja ti viem povedat tak, bud sa porad priamo s predavacom, vacsinou su to mladi chalani a vedia o com je rec, a ak sa ti nikoho nepodari zohnat tak v tej edicii co som ti poradila, to su naozaj starsie hry a pojdu prakticky na vsetkom.

Ja mam doma 8 rocny pocitac a ide mi na tom aj quake III a tak. Ja to takym pocitacovym jazykom neviem napisat, ale nie je to len o pameta, ale aj o grafickej karte a dalsich veciach.
majkaaa
30.11.07,17:04
danka poslala som ti sukromnu spravu, prosim este toto pomoz
dana9
30.11.07,21:41
skus pohladat need for speed, grand theft auto, a nhl, starsie rocniky vydania, tak 5 rokov dozadu, to by hadam malo ist a bude to aj dost lacne
majkaaa
25.01.08,10:30
ahojte, kupila som priatelovu pocitacovu hru NHL 2006, ale nejde nam na pocitaci. Vieme, ze mu ide hra NHL2005, prosim Vas kde sa da tato hra kupit, ale nie za 2000sk. Velmi Vam budem vdacna. Dakujem
Braňo
25.01.08,10:44
Keďže je to staršia hra, treba skúsiť nejakú aukciu alebo inzerát. V predaji sú už iba verzie od 2006 vyššie.

Myslím, že 2006 by Ti mala ísť :

SYSTEM REQUIREMENTS
OS: Windows XP/2000
CPU: 1.0GHz or faster
RAM: 256MB or more
DISC DRIVE: 8x or faster CD/DVD drive;
HARD DRIVE: 1.7GB or more free space
VIDEO: DirectX 9.0c compatible video card with 32MB or more memory and one of these chipsets is required:ATI Radeon 7500 (64MB), Redeon 8500 or greater; NVIDIA GeForce 2 GTS, GeForce 2 Ultra or greater
SOUND: DirectX 9.0c compatible
INPUT: Keyboard or dual-analog gamepad
MULTIPLAYER: Multiplayer requires 1 set of discs per PC and a 56 Kbps or faster connection. Internet play requires Internet 6.0
robovi
25.01.08,10:51
majkaaa
28.01.08,17:10
vyhlasovalo nam to, ze mame slabu videokartu, ale kamarat co ma pocitac najviac 2 roky, tak mu to tiez hlasilo. My aj on mame notebook.
majkaaa
07.02.08,17:21
Tak uz viem kde je chyba na zadnej strane je malilinky po anglicky pisane, ze tato hra nieje na notebooky, chceli sme ju vratit, ale nechceli ju zobrat lebo bola uz odbalena. Tak ak niekto ma zaujem, co budem nesmierne rada, tak predavame NHL2006, ktora je ale na pevne pocitace, pravda predame za menej ako sme ju kupili. Napiste a poslem blizsie info.