Pepete
01.12.07,03:51
Viete mi niekto poradit, ci mozem byt sankciovany za to, ak som previedol spol s r.o. na inu osobu bez odovzdania uctovnych dokladov a urobenia mimoriadnej uctovnej uzavierky, ked ta osoba, ktora nadobudla spolocnost to nevyzadovala? Diky za info
liba2
01.12.07,06:50
Viete mi niekto poradit, ci mozem byt sankciovany za to, ak som previedol spol s r.o. na inu osobu bez odovzdania uctovnych dokladov a urobenia mimoriadnej uctovnej uzavierky, ked ta osoba, ktora nadobudla spolocnost to nevyzadovala? Diky za info
Ja by som ti odporúčala, ak tie účtovné doklady ešte máš, odovzdať ich novému majiteľovi s.r.o. - zápisnične, lebo v prípade daňovej kontroly bude DÚ od neho doklady vyžadovať a až potom nastane "vzrúšo" pre teba.
Zoltán Kovács
01.12.07,07:49
Viete mi niekto poradit, ci mozem byt sankciovany za to, ak som previedol spol s r.o. na inu osobu bez odovzdania uctovnych dokladov a urobenia mimoriadnej uctovnej uzavierky, ked ta osoba, ktora nadobudla spolocnost to nevyzadovala? Diky za info

AK si neodovzdal doklady ako majú pokračovať v účtovníctve?
josh
01.12.07,18:18
a to co za diletanta vam riesil zmluvu o prevode obchodneho podielu, ked toto neporiesil?