katkapekly
02.12.07,21:45
Ahojte, nastavila som si podpis a nezobrazuje mi ho v príspevkoch. Aspoň dúfam, že viem, čo to je podpis. To sú tie múdre veci, čo niektorí máte na konci príspevku, nie? No proste sa mi nezobrazí. Tak neviem, čo som urobila zle, ešte veľmi neviem s touto stránkou pracovať. :)
STRELEC
02.12.07,21:14
Klikni na "moje konto" a ďalej na "upraviť možnosti". Tam máš (dole) aj zaškrtávacie okienko - podpis ukázať (alebo tak nejako). To okienko o podpise ešte zaškrtni.
Doplňujem : to okienko je: "zobraz podpis"
katkapekly
02.12.07,21:16
to som urobila, tak som zvedavá, či to tam teraz už bude
katkapekly
02.12.07,21:17
zasa to tam nie je
STRELEC
02.12.07,21:19
Katka (či ako sa nickuješ) a dala si uložiť to, čo si napísala v okienku "upraviť podpis". Nože to skús ešte raz a ...
katkapekly
02.12.07,21:21
uložila som to, ale keď tak teraz pozerám na niektoré príspevky, tak podpis, to je len to meno? To, že napr. "S úsměvem jde všechno líp", to už asi nepatrí do podpisu, čo?
STRELEC
02.12.07,21:24
Asi je niečo prerábané na Porade, alebo čo. Ja so sa hral s podpisom a v príspevku 6 ho vôbec nemám.
Proste to skús neskôr, resp. nechaj v okienku pre podpis napísané čo chceš a vyčkaj. Ono sa to raz zjaví :):!
katkapekly
02.12.07,21:26
no veď som sa čudovala, že teraz tu chýba Tvoj pozdrav Prešovčanom. Dúfam, že to nebola nejaká irónia, len úprimný pozdrav
Paula
02.12.07,21:30
STRELEC
02.12.07,21:36
no veď som sa čudovala, že teraz tu chýba Tvoj pozdrav Prešovčanom. Dúfam, že to nebola nejaká irónia, len úprimný pozdrav
Nebola to žiadna irónia. Pokúšal som sa Ti pomôcť a tak som trochu menil podpis a jeho okolie. Nevedel som však o novinkách, ktoré Richard zaviedol. Zrejme má kapacitné starosti.
jamis
02.12.07,21:41
Ani ja som na to nemohla prísť a bolo mi povedané, že ak chcem aby sa môj podpis zobrazil pod príspevkom, tak musí mať aspoň 3 riadky. Neviem ovšem či to ešte platí.
Melnick
02.12.07,21:43
Peter, takto to funguje už vyše roka. :):):) Pri krátkom príspevku ,podpis jednoducho nie je.
katkapekly
02.12.07,21:44
Veď ja viem. Veľká vďaka za pomoc a Tvoj čas pri takom fakt bezvýznamnom probléme.
STRELEC
02.12.07,21:46
Peter, takto to funguje už vyše roka. :):):) Pri krátkom príspevku ,podpis jednoducho nie je.
Tj. - som ukecaný a tak mám aj podpis. :):) Kto je menej uvravený , ten sa musí zaobísť bez podpisu.

Dôkaz = viď tento príspevok.
Melnick
02.12.07,21:51
Tj. - som ukecaný a tak mám aj podpis. :):) Kto je menej uvravený , ten sa musí zaobísť bez podpisu.

Dôkaz = viď tento príspevok.
Presne to som Ti chcela napísať, ale keďže Porada je poslednú dobu samá urážka- nevedela som ako zareaguješ. :)
No vidím, že humor Ťa neopúšťa ani v túto neskorú hodinu. Chcela som pridať aj bod- nedalo sa.:cool:
PS: Ale budem tu mať podpis!:---
Paula
02.12.07,21:56
:D:D:D .
katkapekly
02.12.07,21:56
Tak to idem ešte raz skúsiť, lebo ani nebudem môcť ísť spať, kým nevyskúšam, či to fakt funguje. Ospravedlňujem sa týmto Richardovi, že takto zaberám miesto na tejto stránke, už viac nebudem takto zbytočne písať. Je to fakt len na overenie. Dúfam, že takto dlhý text postačí. Pre istotu ešte jedna veta. Tak.;)
Paula
02.12.07,21:58
Možno, že musíš byť aspoň senior, ešte si mláďa ;)
Melnick
02.12.07,21:59
:eek::eek::eek::eek: katkapekly ,kde v pekle je ten Tvoj podpis???:D
STRELEC
02.12.07,21:59
Neviem, neviem, či to Richard s tým šetrením urobil dobre. Ten kto sa rozťahuje , tak má ešte benefit k tomu = podpis.
Až natrafím na niečo múdre, tak si to dopíšem k podpisu.
PS: ... aj ja !!!! :D:D:D
KEJKA
02.12.07,22:02
ani mne nezobrazuje podpis.... len sem-tam, .......... a neviem ani definovať kedy ano a kedy nie.
katkapekly
02.12.07,22:03
Čo už, idem spať, aspoň sme sa na dobrú noc celkom zabavili, nie?
jamis
02.12.07,22:06
ani mne nezobrazuje podpis.... len sem-tam, .......... a neviem ani definovať kedy ano a kedy nie.
Ja som na tom podobne. Niekedy sa mi podpis objaví a inokedy zasa nie. Ale aby som pravdu povedala doteraz som si veru nad tým hlavu nelámala.
Sú aj iné a dôležitejšie veci na Porade, ako podpis.
Prinajhoršom si ho môžem pod príspevok pripísať.

Takže, neobjavil sa.
...................
Jarka
Melnick
02.12.07,22:17
Dievčatá, je možné,že podpis sa zobrazuje iba tomu kto má protekciu. :---:DPredstavte si akú veľkú protekciu mám ja ,keď sa mi pod menom zobrazujú podpisy hneď dva.:):D:D:D

__________________
Maja P.:)
jamis
02.12.07,22:29
Dievčatá, je možné,že podpis sa zobrazuje iba tomu kto má protekciu. :---:DPredstavte si akú veľkú protekciu mám ja ,keď sa mi pod menom zobrazujú podpisy hneď dva.:):D:D:D

__________________
Maja P.:)

Žeby aj na Porade vládla nespravedlnosť ? To sa mi nezdá. Však aj ja môžem mať podpisov koľko budem chcieť:

-------------------
Jarka

-------------------:eek::eek::eek:
Jarka
Melnick
02.12.07,22:33