Janka 24
03.12.07,10:14
Mili poradaci vedel by mi niekto poradit podla vlastnych skuseností, nieco o uzivani sirupu aloe vera alebo tabletiek.Chcem si dat taku kuru stoji to vsak dost peniazkov a nechcem sa nechat oplachnut.
mam problemy s pleťou . velke vredy a tak kupila som si aj kvet aloe vera s tym si potieram tvar ale trebalo by to asi aj vnutorne, pouzivam aj kozmetiku z aloe vera. ma niekto vlastné skusenosti? prosim poradte
andi
03.12.07,09:33
Naša celá rodina užívala prípravky z aloe vera, mamina to používa do dnešného dňa. Mali sme tým dobré skúsenosti, len niektoré z toho priberali dosť na hmotnosti. My sme užívali sirup (gél) z aloe vera aj tabletky a aj krémy. Ja to viem len odporúčať.
anklar
03.12.07,09:37
Ahoj, Janka24.
Mám skúsenosti také, že žiadne zlepšenie nepociťujem ani ja, ani nikto v rodine. Kúpila som už množstvo prípravkov z aloe. Zbytočne vyhodené peniaze. Pre matku 3 balenia sirupu (dokopy 3.000 Sk), lebo že účinok sa začne prejavovať až po užití druhého litra. Zbytočne. Pleť mám problematickú geneticky - nič jej nepomáha. Jediné, čo má (pre mňa)skutočne ozdravujúci účinok na pleť je surová uhorka a surové mlieko. (chýba mi trpezlivosť, každý večer aj ráno sa babrať s pleťou - nechce sa mi).
kačkapoliačka
03.12.07,10:02
Dobrý,
ja mám skúsenosť s gélom, lebo som mala opakovane gynekol.problémy-plesne (do roka aj 2-3x) a stále svrbenie. Odkedy si to potieram, tak som problém nemala. S iným skúsenosť nemám.
PS. všetko s mierou
kp
Kováčka
03.12.07,10:53
Ja môžem len odporúčať.
Pitie GELU veľmi pomohlo mne - bolesti kĺbov, kŕče v nohách, trávenie, neuveriteľne sa mi zlepšila pleť, vlasy, nehty, za 10 mesiacov som okrem nádchy nebola chorá, mám dobrú náladu, vstávam odpočinutá, aj pravidelné ataky mojej "depky" sú oveľa slabšie. Mojej dcére sa výrazne zlepšili tráviace problémy, zlepšila sa jej pleť.
Aloe Vera je pre trpezlivých!!!!
Priberanie po Aloe súvisí s tým, že vám vyčistí črevo a keď nezmeníte stravovanie celkový životný štýl, tak sa na vás, samozrejme, všetko nalepí.
Osobne odporúčam dať si pozor na výrobcu a pozorne prečítať ZLOŽENIE. Tabletkovej Aloe neverím.
Najväčšiu silu má Aloe Vera Gel, čo je neriedené bunečné pletivo z olúpaných lisov Aloe Vera Barbadensis Miller.
Celolistová Aloe Vera je vyrobená z celého listu, vrátane šupky. Toto je veľmi horké a ťažké na trávenie, lebo šupa obsahuje latex.
Aloe Vera Extrakt je roztok z celej rastliny aloe s vodou, alebo iným riedidlom, obsahuje menej ako 10 % aloe vera a je ešte vhodný pre užívanie (nemá ale už antibakteriálne účinky)
Aloe Vera Šťava obsahuje minimálne 50 % Aloe Vera Gelu
Aloe Vera Drink obsahuje 10 - 50% Aloe Vera gelu.
korduľa
03.12.07,16:01
aloe vera je na dlhu trat, nie je to zlepsenie zo dna na den,tak isto aj chlorella a zeleny jacmen, je mozne,ze vobec nebadat na vonok ucinky, ale je to na dlhodobe uzivanie, tak ako sa 10-ky rokov telo "humpluje" tak to netrva mesiac kym sa da doporiadku
Kováčka
03.12.07,16:07
Korduľa,
absolútne súhlasím.
Ja som zistila, čo so mnou Aloe robí až vtedy, keď som ju po pol roku prestala piť .... A tak som sa k nej chytro vrátila.
daria29
03.12.07,22:18
aloe vera pijem tiez dlho, choroba sa tiez zbera dlhu dobu ,ba aj roky, ako bolo povedane , treba trpezlivost.kupujem si aloe od firmy FOREVER, ta ma 100% gel ,nezatazuje sa koymetikou, vsetko aloe vyrobky.pisu ze nepridavaju niekolko kvapiek,ale ziskaju 100% gel z vnutra listou,a kombinuju ho y dalsimy vyzivn latkami.niekomu pomoze druha flaska, niekomu piata,tak ako dlho choroba vznikala ,,cisty gel obsahuje 75 vyziv latok.je na zaludky, kosi, precistenie,ekzem atd,cena sa poh podla eura je to do tisicky 1liter, je to na 1 mesiac.treba trpezlivost.
Kováčka
04.12.07,09:04
100% gel? No neviem... Ako by to mohli predávať, to by predsa skyslo hneď na druhý deň po výrobe ....
Aj pôvodná receptúra s medom obsahovala alkohol, aby sa to nepokazilo. "Kukni" na fľašku na zloženie v angličtine, či tam je napísané naozaj "gel". Nie je tam "juice" alebo "drink"? Na internete totiž nemajú napísané zloženie
daria29
04.12.07,21:46
flasu momentalne nemam,chystam sa ist kupit,citam :rucne zberaju zrele listy a vyrezuju gel z vnutra listou,vzdy je zarucena cerstvost,par minut po vyrezani stabilizuju aloe patentovanymi metodami.za niekolko hodin su flase bezpecne uzatvorene.dorucene ku nam,ak si to doma otvorim ,musim to mat v chladnicke,vzdy rano a vecešr si dam zmiesane s vodou, zvykla som si na to ,automaticky si to davam na lacno,najdes na internete www.foreverliving.sk