Žačka
03.12.07,12:00
Ahoj poraďáci, určite sa niekto venujete aerobiku vo voľnom čase. Neviete mi poradiť, kde by som zohnala nejaké aerobikové zostavy cez internet, alebo inak?
Ďakujem
duves
03.12.07,15:00
Aerobik nie je vylucne o zostavach nejakeho poskakovania napr. na hudbu, ale aerobik ziskal nazov preto, lebo ide o cinnost, kde sa telo pohybuje v tzv.aerobnej zone. To mozes dosiahnut aj inou aktivitou: behanie, bežkovanie, bicyklovanie, rychla chodza, plavanie, stepovanie a pod.
Žačka
03.12.07,16:04
áno, to mi je známe. Len potrebujem vyplniť hodinu nejakou zostavou a dochádza mi inšpirácia. Preto sa potrebujem motivovať, priučiť.
duves
03.12.07,18:38
Poznam, poznam. Mna zasa nebavi sediet na stacionare medzi 4 stenami a to som kedysi robil 20 hodin mesacne.
Žačka
04.12.07,07:21
Páni, tak stancionár už mám iba na to, aby som mala z čoho utierať prach. Po sedavej práci sa potrebujem "vyblázniť" a vyskákať.
tetrisss
04.12.07,17:54
Nedaj sa odradit, pokial vladzes, aerobic je vynikajuci pohyb a kolektivny sport,najdi si nejaku partiu, ktora ho cvici na trocha "ucenejsej"urovni, pretoze aj tu to nie je dobre zivelne robit, pretoze jednak ta to nebude bavit a jednak si mozes ublizit, a to sa nesmejem. Taky predkrm, ale velmi jednoduchy, je denne na CT 2 o 19.25. Inak v pondelok idem cvicit, mozem sa opytat trenerok, kde objednavaju hudbu a mozno budu vediet aj CD, dam vediet.
Žačka
10.12.07,09:35
Super, ďakujem.
Ja som si robila certifikát na trénera 3.triedy, ale hneď potom som otehotnela, po pôrode som si tiež dala pauzu. Teraz sa pomaly do toho dostávam, ale pomohlo by mi, keby som niečo "odkukala". Hudbu mám, len mi chýba nejaké DVD aby som si pomohla. Ak by si mi niečo vedela zohnať, ja si to aj zaplatím.
Zatiaľ ďakujem