Tanče
03.12.07,14:26
Ako hľadám tak hľadám a nikde neviem násť nejakú fintu ako rýchlo zistiť kto mi pridal bodík. Očičká mi klipkajú a dušička sa teší ale tvrá mi celú večnosť kým si preklepnem všetky moje príspevky a zistím to.
Kto vie poradiť?
Tweety
03.12.07,13:28
Ako hľadám tak hľadám a nikde neviem násť nejakú fintu ako rýchlo zistiť kto mi pridal bodík. Očičká mi klipkajú a dušička sa teší ale tvrá mi celú večnosť kým si preklepnem všetky moje príspevky a zistím to.
Kto vie poradiť?
Klik na moje konto-ďalšie nastavenia.
Tanče
03.12.07,13:58
...kujéém, aj za bodíky! A čo všeličo som sa dočítala!
kukučka
03.12.07,14:15
"tolik štěstí, tolik štěstí" :D

mimotemy Pauli, predbehla som ťa :---
Paula
03.12.07,14:17
"tolik štěstí, tolik štěstí" :D

mimotemy Pauli, predbehla som ťa :---



sa nezmyšíííííííííííííím:D
durisovad
03.12.07,14:31
sa nezmyšíííííííííííííím:D
Ked uz, tak sa radsej zmac. Macicky su sympatickejsie ako mysi.
mysimis
03.12.07,14:42
Ked uz, tak sa radsej zmac. Macicky su sympatickejsie ako mysi.

mimotemy Tak to teda ďakujem pekne, vraj macík je krajší ako ja....:D:D:D:D
durisovad
03.12.07,15:43
mimotemy Tak to teda ďakujem pekne, vraj macík je krajší ako ja....:D:D:D:D
Ja som nenapisala MACIK ale MACICKA.
No ale napriem vsetkemu ty nemas konkurenciu.
Tanče
03.12.07,18:09
o aké preteky to tu ide?
durisovad
03.12.07,19:43
Nejde o ziadne preteky, len sa tak trosicku prekarame. V dobrom.
Tanče
03.12.07,21:17
škoda,, chcela som sa zapojiť..
kitky
03.12.07,21:26
Chod na moje konto a potom na dalsie nastavenia. Ja som tiez pozerala ako puk ked som to tam objavila. Dodatocne dakujem za bodiky aj ja.:)
mimotemy Po tvojom neprehliadnutelnom " nastupe " na Poradu a po takmer mesacnom ucinkovani uctyhodny pocet prispevkov.;)
Mozno by stalo za uvahu urobit na Porade kategoriu " skokan mesiaca" hehe.:--- Ja len dufam, ze to bude pochopene , tak odlahcene ako som to napisala.
kukučka
03.12.07,21:27
čo ti bráni?
Tanče
05.12.07,20:09
" skokan mesiaca" hehe.:--- Ja len dufam, ze to bude pochopene , tak odlahcene ako som to napisala.

a čo tak KLOKAN mesiaca?
kitky
06.12.07,12:45
a čo tak KLOKAN mesiaca?

Klokan nieee.To by ta nikto nepredbehol.Poznas ten for ako ziskat australske vizum? hehe :---
Stefan2005
06.12.07,14:07
Chcel som napísať, že kto pridal bodík, je vidieť aj pod príspevkom...
Ale že to najprv skontrolujem, až potom napíšem - a hľa už to tam nevidím, je v tom nejaká zmena?
Rozalka
06.12.07,14:14
Chcel som napísať, že kto pridal bodík, je vidieť aj pod príspevkom...
Ale že to najprv skontrolujem, až potom napíšem - a hľa už to tam nevidím, je v tom nejaká zmena?
Aj ja som si to všimla pred chvíľou, keď som pridala bod a nie je tam.
mimotemyJe to škoda, lebo podľa počtu bodov sa často dá posúdiť aj hodnovernosť odpovede. :)
jamis
06.12.07,14:14
Pod príspevkom je vidieť len toho kto dal súhlas. Ešte nikdy som tam nevidela toho, kto pridal bodík.
Alebo som dačo prehliadla ?
Rozalka
06.12.07,14:23
Pod príspevkom je vidieť len toho kto dal súhlas. Ešte nikdy som tam nevidela toho, kto pridal bodík.
Alebo som dačo prehliadla ?
Chcela som pridať zo starších tém, kde ešte pridelené body bolo vidieť, ale máš PRAVDU, naozaj zmizli všetky body ... Žeby nejaká novinka?
Zoltán Kovács
06.12.07,14:28
Chcela som pridať zo starších tém, kde ešte pridelené body bolo vidieť, ale máš PRAVDU, naozaj zmizli všetky body ... Žeby nejaká novinka?

Myslím si, že Richard zámerne to odstránil, aby sa stahovanie zrýchlilo. Ale asi aj preto, lebo onoho času tu bola dosť búrlivá diskusia ohľadne bodovania, a zverejnenie nickov, kto komu udelil. Pozrite si to:

http://www.porada.sk/t15051-p25-bodovanie.html
Tanče
06.12.07,17:13
Klokan nieee.To by ta nikto nepredbehol.Poznas ten for ako ziskat australske vizum? hehe :---


nepoznám, sem s nim
Jozef I
07.12.07,09:12
Ale dosť dlhú dobu aj po burlivej debate bolo vidieť kto bodoval. Takže oneskorene to asi už velký význam nemá. Ale ak už by sa to malo skryť, mohlo sa k príspevku zakomponovať nejaké číselko, ktoré by vyjadrilo že daný príspevok dostal toľko a toľko bodov. Niečo ako pri posielaní do tmy a svetla. :rolleyes:
evina
07.12.07,10:45
Myslím si, že Richard zámerne to odstránil, aby sa stahovanie zrýchlilo. Ale asi aj preto, lebo onoho času tu bola dosť búrlivá diskusia ohľadne bodovania, a zverejnenie nickov, kto komu udelil. Pozrite si to:

http://www.porada.sk/t15051-p25-bodovanie.html

Neviem či v tejto téme, ktorú si pripojil alebo v inej /nechce sa mi čítať :)/ bola búrlivá debata potom, čo sme si zvykli na body, ke´d sa uverejnil aj text, ktorý jednotlivý oceňovateľ napísal - a tieto boli v mnohých prípadoch dosť osobného rázu, takže sa protestovalo.
Osobne si myslím, že keď už bodujeme malo by byť vidieť kto, tak ako to bolo doteraz z viacerých dôvodov- zvyšuje sa hodnovernosť príspevku, vidíme aké príspevky sa oceňujú-čo tiež môže slúžiť k orientácii a presnosti toho-ktorého poraďáka a pod. Keď niečo robíme máme vidieť čo robíme ;) - môj názor
evina
07.12.07,11:20
Myslím si, že Richard zámerne to odstránil, aby sa stahovanie zrýchlilo. Ale asi aj preto, lebo onoho času tu bola dosť búrlivá diskusia ohľadne bodovania, a zverejnenie nickov, kto komu udelil. Pozrite si to:

http://www.porada.sk/t15051-p25-bodovanie.html

Ešte pridám jeden amatérsky postreh, lebo softwear nie je to čomu rozumiem:), ak by to bránilo rýchlejšiemu chodu Porady, nahradila by som to skôr so svetlom a tmou, ktoré ako sa mne osobne zdá využívame minimálne..skôro vôbec
Paula
07.12.07,11:40
ešte k tomu viditeľnému uceneniu....aj by sme videli (nielen ocenený), že radu ocenil najmä ten, kto si ju pýtal.....a to sa veru cení......som sa rozcenila neúrekom teraz:cool:
Zoltán Kovács
07.12.07,12:33
ešte k tomu viditeľnému uceneniu....aj by sme videli (nielen ocenený), že radu ocenil najmä ten, kto si ju pýtal.....a to sa veru cení......som sa rozcenila neúrekom teraz:cool:

Čo je v poslednej dobe dosť zriedkavé. Nepotrpím na body a ocenenie, ale aspoň niekedy to ďakujem.....
Stefan2005
07.12.07,14:51
.... Osobne si myslím, že keď už bodujeme malo by byť vidieť ....
Pripájam sa k tomuto teraz nie z pohľadu bodovaného, ale bodovateľa: v poslednej dobe sa totiž neraz stalo, že stlačím "oceňujem", a ocenenie sa neobjavilo... Takto som mal aspoň vizuálnu kontrolu, že prípadnú snahu oceniť musím zopakovať....
jamis
07.12.07,15:03
aj ja som si všimla/ ako Paula/, že väčšinou rady oceňuje úplne niekto iný ako ten, ktorý by mal oceniť.
Keď dostane zadavateľ otázky odpoveď akú potreboval väčšinou sa tým ďalej netrápi.

Jarka
------
evina
09.12.07,09:36
Ďakujeme, už je to vidieť:)
Eulalia
09.12.07,10:01
aj ja som si všimla/ ako Paula/, že väčšinou rady oceňuje úplne niekto iný ako ten, ktorý by mal oceniť.
Keď dostane zadavateľ otázky odpoveď akú potreboval väčšinou sa tým ďalej netrápi.

Jarka
------

Je to síce pravda, ale keď vidím, že moju odpoveď ocenil bodom niekto, kto ich má podstatne viac ako ja a je odborník, poteším sa, že nie som až taká blbá, keď so mnou súhlasí niekto, koho si vážim.
Richard
09.12.07,13:00
keď so mnou súhlasí niekto, koho si vážim.

ale na súhlasy máme inú funkciu .-)
Eulalia
09.12.07,14:10
ale na súhlasy máme inú funkciu .-)
Ano Richard, viem, ako to myslíš. Ale pre mňa je taký bodík od odborníka niečo ako vyznamenanie:-)
jamis
09.12.07,17:52
Máš pravdu Eulalia, v takom to prípade to poteší.
Každý bodík poteší, či už je od odborníka, alebo laika.
Ale ide o to, že zadavateľ otázky nevie ani poďakovať. Nehovorím, že vždy je to tak, ale vo väčšine prípadov sa to stáva.
Tanče
09.12.07,21:27
A najlepšie je, keĎ sa tu desiati "bijú" za pravdu a zadávateľ čuší za rohom.
Tanče
16.12.07,23:33
ďakujem anklar a abel za ďalšie "bobáky!.
jamis
06.02.08,22:06
Ja som dnes...vlastne už včera , vyfasovala 6 "bobákov" a celá som z toho ozelenela.
Ešte raz chcem poďakovať všetkým, ktorí mi tie "bobáky" pridelili.

VĎAKA!!!!!!!!!
luluhaha
08.02.08,08:36
Mne sa to zobrazí keď kliknem na lište (úplne hore) na Moje konto a ďalje na +Ďalšie nastavenia. Tam sa mi zobrazilo kto mi poslal bodík.