taurus1
04.12.07,07:44
Zdravim,
tak si citam tuto diskusiu a kedze uz dlhsiu dobu uvazujem nad kupou noveho lcd tak mam dva typy a potreboval by som poradit ...

Samsung 40M86BD
Sharp 42LC42X20

signal bude DVB-T cez tuner v TV a DVB-S2 cez PC (HDMI).

Nasiel celkom dobre ceny na stranke www.diskontklick.at mate niekto nejaku skusenost?

Za akukolvek radu dakujem.
chlap
04.12.07,07:25
Pre budúcnosť - do názvu príspevku aj do textu je vhodné dať presne, čo hľadáte.

Ja napr. pod pojmom "LCD" v téme "počítače" rozumiem LCD monitor - takže som si myslel, že potrebujete poradiť s jeho výberom.

Až keď som sa dočítal, že to LCD má mať aj HDMI vstup, dovtípil som sa, že asi hľadáte "LCD TV".
endrju
04.12.07,07:42
taurus1
04.12.07,16:14
Ospravedlnujm sa nepresny nadpis, Dakujem za odkazy, no v tom ako co zapojit alebo konektoroch mam jasno.
Chcel by som len pocut radu odbornika, ktory zo spominanych dvoch LCD TV je lepsi ? Pripadne ak ma niekto nejaku skusenost, lebo porovnanie alebo test toho Sharpu sa mi nepodarilo najst a predsa som na neho dostal nejake to odporucanie hlavne od predajcov ...

Este by som sa chcel opytat co je pravdy na tom ze dnesne Full HD TV by mohli mat problemy (nestihaju spracovavat) s FULL HD signalom, teda plnej kvality HDTV? Ma s tym niekto prakticku skusenost ?

Vopred Dakujem.
Chobot
05.12.07,09:52
Ospravedlnujm sa nepresny nadpis, Dakujem za odkazy, no v tom ako co zapojit alebo konektoroch mam jasno.
Chcel by som len pocut radu odbornika, ktory zo spominanych dvoch LCD TV je lepsi ? Pripadne ak ma niekto nejaku skusenost, lebo porovnanie alebo test toho Sharpu sa mi nepodarilo najst a predsa som na neho dostal nejake to odporucanie hlavne od predajcov ...

Este by som sa chcel opytat co je pravdy na tom ze dnesne Full HD TV by mohli mat problemy (nestihaju spracovavat) s FULL HD signalom, teda plnej kvality HDTV? Ma s tym niekto prakticku skusenost ?

Vopred Dakujem.

Nerozbiehaj diskusiu vo viacerých témach. Otázku si zadal aj tu:

http://www.porada.sk/t49480-p2-poradte-s-vyberom-lcd-tv.html#post584154

tak pokračuj tam.