jani73
04.12.07,08:37
Dobrý deň, prosím Vás o informáciu. Podali sme riadny výkaz k DPH. Dnes mi pani telefónovala, že sa jej nedá naskenovať daný výkaz,nakolko čiarový kód ktorý je na tom výkaze je nejakým spôsobom poškodený. poprosila ma aby som si údaje z tlačiva nahodila cez internet. To som spravila, uložila do súboru, ale teraz mám problém tento doklad vytlačiť. Čo s tým? Nepoužívam vypĺňanie tlačív cez internet. Ďakujem
mysimis
04.12.07,07:40
Keď si tlačivo vystavíš, dole pod ním máš možnosť hneď si ho aj vytlačiť. Ja ho tlačím hneď 2x a neukladám do súboru.
jani73
04.12.07,07:42
to som aj spravila, ale vytlačilo prázdne tlačivo
mysimis
04.12.07,07:46
Dáš sa na stránku www.drsr.sk, daňové tlačivá, vyplnenie tlačív na internete, následne vyplníš celé tlačivo a dole máš tlač dokumentu, na to si klikni a objaví sa Ti celé tlačivo na obrazovke a napr. cez súbor - tlač si ho dáš vytlačiť.
kuk sem: https://www.drsr.sk/podaniedp/podaniedp
jani73
04.12.07,08:05
Spravila som to presne ako píšeš, ale ani mne ani kolegini to nešlo, Idem to skúsiť nqaposledy ak to nepôjde vypíšem ho ručne na originál tlečivo a bude.
Link nejde otvoriť. Dnes mám divný deň, zajtra je Mikuláš, asi som nebola cez rok dosť dobrá a hlási sa čert, keď nič nejde ...:D:D:D
Vladimír Ozimý
04.12.07,09:28
no viem že to robí problém aj mne to pár krát zmizlo...myslím že tam treba nainštalovať nejakú verziu Acrobat Reader jestli se nepletu...ale neviem...
mysimis
04.12.07,09:54
Mne to funguje bez problémov, mám Acrobat Reader 7.0.