raja7
04.12.07,11:12
Ahojte, poraďáci :)
som tu relatívne nováčikom (od októbra), ešte sa na Porade neviem dostatočne dobre orientovať, tak mi prepáčte prípadné "skraty". Som strašne šťastná že som Poradu objavila, bol to pre mňa objav roka, lebo viem že mi bude pomáhať pri mojej práci a dúfam že tu nájdem spriaznené duše. S jednoduchým účtom pracujem 10 rokov, s podvojkom druhý rok, takže mám ešte veľa medzier, ale s Vami to určite zvládnem.
Prajem krásny deň všetkým poraďákom!
DanielaSL
04.12.07,10:34
Poznám ten pocit... a vitaj medzi nami....:);)
Peter Briatka
04.12.07,10:40
Ciao, aj ja som tu nový a oproti tebe som uplne batoľa ... som tu registrovaný odvčera...
Anja111
04.12.07,11:00
Ciao, aj ja som tu nový a oproti tebe som uplne batoľa ... som tu registrovaný odvčera...
Tak vitaj tiež. ..
willma
04.12.07,11:02
Ciao, aj ja som tu nový a oproti tebe som uplne batoľa ... som tu registrovaný odvčera... Na batoľa šikovný, už si si stihol aj bod vyslúžiť ;)
badoga
04.12.07,12:03
Tiež sa teším z tejto stránky, využívam vaše rady najmä v jednoduchom účtovníctve. Veľká vďaka!!!
Hoci ekonomickému rozvoju stránky veľa nepomôžem...:)
Anja111
04.12.07,13:52
Tiež sa teším z tejto stránky, využívam vaše rady najmä v jednoduchom účtovníctve. Veľká vďaka!!!
Hoci ekonomickému rozvoju stránky veľa nepomôžem...:)
..., ale zapájaš sa do diskusií z iných oblastí. A to je tiež fajn. Preto, vitaj aj ty...
Hlinkovx
05.12.07,18:02
tiež som tu nová ... :D:D
jamis
05.12.07,18:07
ale nevrav...akurát tak na tejto stránke...:D:D:D
endrju
05.12.07,18:22
tiež som tu nová ...
a vraj niekto tu robí mrnik :)
Orim
05.12.07,19:12
Prezradím vám jedno tajomstvo:

Všetci sme tu boli nový, niekto skôr iný neskôr.
endrju
05.12.07,20:29
Prezradím vám jedno tajomstvo:

Všetci sme tu boli nový, niekto skôr iný neskôr.
Služobne najstarší nováčikovia sú teda administrator a Richard. Aj oni by sa mohli predstaviť :cool: ;)
NEWDREAM
05.12.07,20:52
Čaute ...

...musím Vám niečo oznámiť ...

TIEŽ SOM NEW a som tu len pár minút ...

ale pozor ..BUDEM SEM CHODIŤ ČASTO... pretože toto bude v najbližších dňoch môj tretí domov .

:o))
durisovad
05.12.07,21:33
A druhy mas kde?
tacasina
06.12.07,06:40
Ja tu tiež nie som veľmi dlho a rada by som zapadla do tohto zabehnutého kolektívu. Dúfam, že ak budem mať trable niekto mi ochotne poradí a naopak ak budem vedieť ja, rada poradím.
Mária B
06.12.07,12:49
Ja sa cítim, ako večný nováčik, tento pocit mi prinášajú naši zákonodárcovia, ktorí akoby sa nám chceli pomstiť neustálymi zmenami zákonov. Keď už konečne niečo viem - koniec- ZMENA- a som na samom začiatku, ale s vami to ide lepšie. Vďaka.
Eulalia
07.12.07,15:01
Ja sa cítim, ako večný nováčik, tento pocit mi prinášajú naši zákonodárcovia, ktorí akoby sa nám chceli pomstiť neustálymi zmenami zákonov. Keď už konečne niečo viem - koniec- ZMENA- a som na samom začiatku, ale s vami to ide lepšie. Vďaka.

Neboj, v tomto nie si sama. Práve preto sa tu stretávame.
no3
11.12.07,20:13
Ahojte poradaci,

poradu som objavil v pondelok a kedze mi archiv diskusii pomohol hned vyriesit niekolko problemov, som dnes uz nevahal a zaregistroval sa.

Chcel by som sa prispievatelom podakovat za to velke mnozstvo uzitocnych informacii, ktore ste tu stihli zhromazdit a drzim palce do buducnosti ;)
Rozalka
11.12.07,20:34
Ahojte poradaci,

poradu som objavil v pondelok a kedze mi archiv diskusii pomohol hned vyriesit niekolko problemov, som dnes uz nevahal a zaregistroval sa.

Chcel by som sa prispievatelom podakovat za to velke mnozstvo uzitocnych informacii, ktore ste tu stihli zhromazdit a drzim palce do buducnosti ;)
Tak teda vitaj na tomto skvelom mieste, ale upozorňujem ťa, ak si doteraz stihol všetky termíny včas, tak odteraz to bude s odretými ušami, ak vôbec ...
renataton
12.12.07,17:22
ja som poradu objavila tiež len náhodou nedávno ale je super nájdem
tu naozaj všetko
cervena
14.12.07,10:23
Neviem či som nová, ale ťahám z vás rozumy už skoro 2 roky. Dá sa tu nájsť naozaj všetko. Keď mám pocit, že niečo viem, občas aj odpisujem. Vďaka za všetko:)
Alena
dadasv
27.12.07,17:32
Ahojte, tiež patrím medzi tých "nových", ale našla som tu už veľa vecí, ktoré mi pomohli, hlavne v JU. Ďakujem všetkým služobne starším poraďákom a teším sa na každé stretnutie.
toria
28.12.07,20:53
Jej to je super, keď som začínala ja nič takéto nebolo. Pár skúsených poraďákov mi dalo po prstoch, keď som niečo zle zadala, ale aspoň som sa rýchlo zaradila. Je to fajn. Milí nováčikovia veľa šťastia vo Vašom surfovaní nádherným morom zvaným PORADA!!!
Ibaka
28.12.07,21:29
Na batoľa šikovný, už si si stihol aj bod vyslúžiť ;)
A mne to trvalo straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne dlho. :mee:
katka25
28.12.07,22:06
Ja som tu síce rok a pol, ale viac-menej poradu využívam hlavne na riešenie problémov z poraďáckych diskusných príspevkov a sem-tam si prečítam niektoré zábavné témy, alebo niečo zo života. Takže trvale som vlastne nováčik :D a pravdupovediac nechcem sa nejako rozpisovať, lebo poznám už ako to chodí na takých fórach, ak raz začnem, stanem sa závislou, a naozaj ako tu spomínala Rozalka, nič nebudem stíhať :D (teraz stíham aspon niečo :D)
kukučka
28.12.07,23:11
Aj sa mi zdalo, že akosi čím ďalej, tým mi viac z neho chýba.:(

Majka - bodisko! :D:D:D
Morgaňo
30.12.07,11:50
ahojte potreboval by som nejaké infošky ohľadom informácií o dopravných firmách ohľado v čom podnikajú koľko vlastnia dopravných prostriedkov v čom majú dominantné postavenie ak by som mohol poprosiť firmy z okolia Popradu alebo Kežmarku viem že je to mimo tému ale trošku sa tu neviem zorientovať preto veľmi pekne prosím o radu veľmi pekne ďakujem.
cactus
30.12.07,12:37
quote=Morgaňo;598251]ahojte potreboval by som nejaké infošky ohľadom informácií o dopravných firmách ohľado v čom podnikajú koľko vlastnia dopravných prostriedkov v čom majú dominantné postavenie ak by som mohol poprosiť firmy z okolia Popradu alebo Kežmarku viem že je to mimo tému ale trošku sa tu neviem zorientovať preto veľmi pekne prosím o radu veľmi pekne ďakujem.[/quote]

simimotemy
Morgaňo
01.01.08,10:22
ahojte potreboval by som nejaké infošky ohľadom informácií o dopravných firmách ohľado v čom podnikajú koľko vlastnia dopravných prostriedkov v čom majú dominantné postavenie ak by som mohol poprosiť firmy z okolia Popradu alebo Kežmarku viem že je to mimo tému ale trošku sa tu neviem zorientovať preto veľmi pekne prosím o radu veľmi pekne ďakujem.

simimotemy
tak mi roraďte kam to mám dať lebo ja sa tu fakt neviznám
danushka
01.01.08,11:22
ahojte potreboval by som nejaké infošky ohľadom informácií o dopravných firmách ohľado v čom podnikajú koľko vlastnia dopravných prostriedkov v čom majú dominantné postavenie ak by som mohol poprosiť firmy z okolia Popradu alebo Kežmarku viem že je to mimo tému ale trošku sa tu neviem zorientovať preto veľmi pekne prosím o radu veľmi pekne ďakujem.

,,simimotemy
tak mi roraďte kam to mám dať lebo ja sa tu fakt neviznám"

Morgaňo, ohľadom dopravných firiem...ak Ťa zaujíma napr.akým vozným parkom konnkrétne nejaká firma disponuje, tak si treba túto firmu vyhľadať na nete, zvyčajne sa prezentujú svojou webovou stránkou, ale existujú aj špedičné stránky, ktoré sú platené a tam keď si zadáš konkrétnu nielen slovenskú firmu, tak sa Ti zobrazí o nich takmer všetko, čo by si práve v tejto problematike potreboval vedieť, teda či disponujú plachtami, sklápačmi, menšími autami, dokonca tam nájdeš obchodníkov, ktorí ponúkajú tovar na prepravu, alebo dopravcov ktorí hľadjú prepravu z konkrétneho miesta a konkrétnym dátumom, ďalej informácie o firmách a ich zamestnancoch s kontaktnými údajmi, na týchto stránkach sú aj výstrahy voči jednotlivcom, ktorí su ,,problémoví a nespoľahliví", atď. Viem, že momentálne logitrans.com, dáva na skúšku 3 mesiace tento program (T-trans) zdrama, existuje aj program RAAL apd. Vopred sa ospravedlňujem adminovi, ak tieto moje informácie budú považované za reklamu, nenamietnem ak môj príspevok vymaže:D, nepropagujem tu svoje osobné záujmy.
Morgaňo, skús si poriadne prečítať Etiketu porady a pohraj sa trošku, kým pochopíš koľko existujúcich tém tejto problematiky tu už je a dočítaš ša sa fakt veľmi veľa. Obávam sa, že so svojou požiadavkou si teraz úplne mimotemy, takže hľadaj, hľadaj, hľadaj a pritom Ti prajem veľa zdaru;)
Morgaňo
08.01.08,05:49
veľmi pekne ďakujem danushka
Vargová Katarína
08.01.08,13:27
Ahoj, zdravim všetkých super poraďákov. Som tu síce registrovaná dlhšie, ale Poradu som začala viac používať až posledné mesiace. Som rada, že sa tu stretáva také množstvo skvelých ľudí a vedia si bez väčších problémov poradiť. Som rada, že som vás našla.:D
Katren
alea1
08.01.08,13:40
Ahojte,

niekam som poslala môj príspevok, ale pekný čas ho už nemôžem nájsť... snažila som sa do kultúry, ale nič :o)))

Takže ako správny nováčik.... pekný deň vám.... a kto by mal chuť na trochu kultúry po práci a je z okolia Martina....mám dobrý tip.... ozvite sa, pa ( pre tentokrát by som to mala aj spätne nájsť )
Zoltán Kovács
08.01.08,13:42
Ahojte,

niekam som poslala môj príspevok, ale pekný čas ho už nemôžem nájsť... snažila som sa do kultúry, ale nič :o)))

Takže ako správny nováčik.... pekný deň vám.... a kto by mal chuť na trochu kultúry po práci a je z okolia Martina....mám dobrý tip.... ozvite sa, pa ( pre tentokrát by som to mala aj spätne nájsť )

AK si klinkneš na svoje nick v zozname užívateľov (na spodku obrazovky), tak tam máš možnosť zobraziť svoje príspevky. Asi máš na mysli nasledovné:
Zborový spev
ajale
08.01.08,14:14
Prvykrat som si zadala podpis a obrazok, tak sa chcem presvedcit ci spravne...
ajale
08.01.08,14:15
nevyslo to, co robim zle?
ajale
08.01.08,14:16
a teraz?
huraaaaa, a este podpis...
alea1
09.01.08,06:48
smith, ďakujem, ešte sa s tým trochu popasujem a bude fajn...
martiova
10.01.08,08:26
Ahojte všetci.Da sa na porade opytať aj na otazky,ktoré nesuvisia s učtovnictvom,ale s niečim inym?Mam na mysli či mi vie niekto pomôcť ohladne požiadaviek na služby obce.Ak ano kde mam pisať?Tam by som to skonkretyzovala.Dakujem.Zuzulienka556
liba2
10.01.08,16:34
Ahojte všetci.Da sa na porade opytať aj na otazky,ktoré nesuvisia s učtovnictvom,ale s niečim inym?Mam na mysli či mi vie niekto pomôcť ohladne požiadaviek na služby obce.Ak ano kde mam pisať?Tam by som to skonkretyzovala.Dakujem.Zuzulienka556
V súčasnosti pre problematiku obcí tu nemáme osobitnú sekciu.
Možno by bolo vhodné požiadať administrátora, aby zvážil jej zavedenie.
Dovtedy sa mne javí ako najvhodnejšia sekcia "rozpočtové a príspevkové organizácie". Nájdeš ju, keď si klikneš hore na zelený text "pridať tému", rozbalí sa ti zoznam možností, celkom vpravo "neziskové organizácie" a v rámci toho "rozpočt. a prísp. org."; tam klikni na O a celkom dole je "pokračuj" - klikni aj tam, otvorí sa ti presne také isté okno ako keď si písala svoj prvý príspevok. Nezabudni pomenovať tému výstižným názvom (nie prosím, pomôžte, súrne a pod.) :)
selenay
11.01.08,08:27
AHOJTE,
som tiež "nováčik", ale poradu som občas navštevovala ako neprihlásená. Začala som robiť podvojné účtovníctvo (predtým jednoduché, mzdy, administratívu - cca 10 rokov). Chcem Vás poprosiť o ozrejmenie účtovania zásob v podvojnom účtovníctve ku koncu roka, spôsobom B. Čo mi to urobí v účtovníctve, keď som v priebehu roka nakúpila tovar (napr. za 500000) a ku koncu roku som z neho predala len časť, teda zostali mi zásoby (predala som za 200000), teda zostatok zásob v obstarávacej cene mám 300000. Napíšte mi, prosím účtovné prípady, súvisiace s týmto stavom. Ďakujemmmmmmmm.
liba2
11.01.08,09:16
AHOJTE,
som tiež "nováčik", ale poradu som občas navštevovala ako neprihlásená. Začala som robiť podvojné účtovníctvo (predtým jednoduché, mzdy, administratívu - cca 10 rokov). Chcem Vás poprosiť o ozrejmenie účtovania zásob v podvojnom účtovníctve ku koncu roka, spôsobom B. Čo mi to urobí v účtovníctve, keď som v priebehu roka nakúpila tovar (napr. za 500000) a ku koncu roku som z neho predala len časť, teda zostali mi zásoby (predala som za 200000), teda zostatok zásob v obstarávacej cene mám 300000. Napíšte mi, prosím účtovné prípady, súvisiace s týmto stavom. Ďakujemmmmmmmm.
Prepáč, ale tu si v sekcii "poraďácka kaviareň" :D, čo je oddychová časť porady.
Tu nováčikovia vyjadrujú svoje pocity z fungovania porada.sk - ale nekladú otázky. :D
Tu pravdepodobne nedostaneš odpoveď, tú hľadaj v sekcii "podvojné účtovníctvo" v príslušnej účt. triede.
... a máš aj nejakú odbornú literatúru pre účtovníctvo?
Fedab
11.01.08,10:17
Ahojte poraďáci !
Ja som sa práve zaregistroval.Neviem sa zatiaľ spamätať a všetkých obdivujem s akou úprimnosťou a pohotovosťou reagujú.Ďakujem,že môžembyťmedzi Vami a dúfam,že sa správne zaradím.
willma
11.01.08,10:22
tak vitaj a zaraď sa :-)
eskaa
12.01.08,15:39
Ahojte,
som tu tiez nova, vcera som sa zaregistrovala.
Prave som nastupila do prace po MD, a pravdupovediac zmeny v legislative som velmi nesledovala.. tak dufam, ze mi tato stranka trochu pomoze.. ;)
Anja111
12.01.08,15:51
Vitaj a keď budeš potrebovať, tak sa pýtaj... :)
Eulalia
12.01.08,16:00
Vitaj a keď budeš potrebovať, tak sa pýtaj... :)

A ešte sa to aj krásne rýmuje....vítaj - pýtaj.... :-)
wagner
12.01.08,16:51
Porada Ti určite pomôže, ale nezabúdaj, že ak si doteraz mala dosť voľného času, po prihlásení na "poradu" máš po voľnom čase. Tu je toľko zaujímavých a múdrych príspevkov, že tu budeš aj spávať. Teda vitaj medzi poraďákmi.
eskaa
13.01.08,07:38
dakujem za privitanie.. :)
uz som to tu trochu preluskala (ale naozaj len trochu ;)), tak mi je jasne, ze tu asi stravim kopu casu.. ;) je tu naozaj vela zaujimavych prispevkov a paci sa mi ako je robena stranka..
este mnohym veciam nerozumiem, ale snad casom pochopim.. ;)
lenkak
13.01.08,13:29
pochopíš, nič neboj, naučíš sa, a potom bude z Teba závisláčka na plnej čiare, tak ako z nás...
E.P.T
14.01.08,06:57
Aj ja som registrovaný nováčik (dakedy koncom minulého roka). Poradu neviem ešte obsluhovať, ale budem sa snažiť. Ako tak sledujem, je tu veľmi veľa zaujímavého.
ajale
14.01.08,06:59
mimotemyporadte mi, preco sa moj "podpis" neobjavuje pri texte? Ked pisem samotny text v "rozsirenych moznostiach" tak ho tam vidim, ale ked to odoslem nevidno ho.... Mam aj "odfajknute" prilozit podpis.
liba2
14.01.08,10:05
mimotemyporadte mi, preco sa moj "podpis" neobjavuje pri texte? Ked pisem samotny text v "rozsirenych moznostiach" tak ho tam vidim, ale ked to odoslem nevidno ho.... Mam aj "odfajknute" prilozit podpis.

http://www.porada.sk/303179-post3.html
ajale
14.01.08,18:07
:(To mi nepomohlo, nezjavil sa ani raz
pepsikova
15.01.08,12:13
ahoj..som nováčik,sa tu neviem vyznať ale učím sa..a budem tu asi ako doma..lebo som sa prihlásila na štúdium a nedávajú nám knihy..len dúfam,že tu niečo nájdem a aj niekoho,kto pomôže..takže ..vítam sa a vás zdravím..
ajale
15.01.08,12:26
Vitaj medzi nami pepsikova, alebo: Vitaj v tomto blogu brat, vitaj, vitaj nastokrat, vitaj poklad jediny z poradackej rodiny. Sadni vedla priatelov, mali sme dnes pekny zhon, do rady, hla zahryzni nech ta nevedomost netrizni.... Karl May alias Ajale
Anja111
15.01.08,12:27
Aj ja som registrovaný nováčik (dakedy koncom minulého roka). Poradu neviem ešte obsluhovať, ale budem sa snažiť. Ako tak sledujem, je tu veľmi veľa zaujímavého.


ahoj..som nováčik,sa tu neviem vyznať ale učím sa..a budem tu asi ako doma..lebo som sa prihlásila na štúdium a nedávajú nám knihy..len dúfam,že tu niečo nájdem a aj niekoho,kto pomôže..takže ..vítam sa a vás zdravím..

Vitajte! A udomácnite sa... ;)
pepsikova
24.02.08,03:24
Milá "Ajale" a Anja111",ďakujem za milé privítanie a veru som tu ako doma,denne,pretože si tu oddýchnem a aj sa niečo naučím.Tak posielam len poďakovanie za "poradu" a prianie,nech nikdy nevymizne chuť rozdávať vedomosti a robiť ľudí šťastnejšími a múdrejšími.
cactus
24.02.08,05:38
http://www.porada.sk/303179-post3.html

som tu už nejaký čas a ani mne to nefunguje:D:D:D
Takže vitajte a udomácňujte sa tu
mirka*
25.02.08,10:32
ahooojky,aj ja som nová :))
doteraz som chodila do inej poradne alebo kaviarne ,alebo ja neviem ako to nazvem :) lady.sk ;)
maruska19
25.02.08,20:58
Ahojte, aj ja som tu nova, stratena som.. Dnes som pridala jeden prispevok, teda prosbu o radu, ale neviem, ci na spravne miesto.. neviem sa tu vyznat.. :-(
liba2
25.02.08,21:22
Ahojte, aj ja som tu nova, stratena som.. Dnes som pridala jeden prispevok, teda prosbu o radu, ale neviem, ci na spravne miesto.. neviem sa tu vyznat..

Maruška, snáď nájdeš aj túto tému :D a tu som ti dala linky na tie tvoje otázky:

http://www.porada.sk/t71795-p2-danove-priznanie-praca-v-zahranici.html

http://www.porada.sk/t71353-prijem-z-anglicka.html#post656989
cactus
26.02.08,04:53
Ahojte, aj ja som tu nova, stratena som.. Dnes som pridala jeden prispevok, teda prosbu o radu, ale neviem, ci na spravne miesto.. neviem sa tu vyznat.. :-(

neboj sa, po čase sa udomácniš a budeš ako ryba vo vode;)
maruska19
26.02.08,10:14
Dakujem, snad sa tu naozaj rychlo udomacnim, paci sa mi tu..
Baťuška
26.02.08,12:42
Ahojte poraďáci. Ja som tu už dlhšie, ale ako mzdárka + vystavovanie faktúr+príprava podkladov pre účtovníčku. To je vlastne moja pracovná náplň, všetko čo sa týka administratívy. Chcem sa začať venovať podvojnému účtovníctvu, mám kurz, ale absolvovala som ho už pred 5 rokmi. Poradte prosím, ako začať, čo skôr študovať? Je toho veľa a potrebujem si nájsť ten správny systém. :confused:
cactus
26.02.08,13:44
Ahojte poraďáci. Ja som tu už dlhšie, ale ako mzdárka + vystavovanie faktúr+príprava podkladov pre účtovníčku. To je vlastne moja pracovná náplň, všetko čo sa týka administratívy. Chcem sa začať venovať podvojnému účtovníctvu, mám kurz, ale absolvovala som ho už pred 5 rokmi. Poradte prosím, ako začať, čo skôr študovať? Je toho veľa a potrebujem si nájsť ten správny systém. :confused:

tak vitaj medzi nami.
Ja som začínala tak, že som si zobrala účtovať popri JÚ menšiu začínajúcu s.r.o.
Je lepšie keď si začneš sama účtovať a to od začiatku založenia firmy, pretože budeš mať účtovné prípady tak ako idú zaradom. a publikáciu? doporučila by som ti Cenigovú Podvojné účtovníctvo podnikateľov.
A čo je najdôležitejšie: veľa sa naučíš hlavne tu na Porade.;):---:)
Mačička
27.02.08,09:40
Ahoj prave som sa zaregistrovala a snažím sa zorientovat ;).Tak zatial všetkym pekny den :)......
liba2
27.02.08,13:06
Ahoj prave som sa zaregistrovala a snažím sa zorientovat ;).Tak zatial všetkym pekny den :)......vítame ťa na porade.
bebe272
04.03.08,07:53
Ahojte, aj ja som tu nová, a tak by som sa chcela predstaviť. Som Beáta, prezývaná bebe272 a účtujem popri inej práci aj nadáciu, s ktorou tu určite budem potrebovať poradiť...... Takže dúfam, že nebudem veľmi otravná a sem-tam mi čo to poradíte, a možno aj ja tu niečo niekdy hodím "múdre" hihihi. Tak mi držte palce. ;)
linuci
04.03.08,12:03
Tiež som zaregistrovaná PORADÁČKA od včera.Potrebovala by som pomoc. Neviete kde nájdem fotogalériu prerobených panelákových bytov, kúpelní, kuchýň? Zdravím , potom sa Vám predstavím aj bližšie.Moc ďakujem.
Muška
04.03.08,12:22
leozka
04.03.08,12:36
Ahojte všetci!Tiež som nováčik, na porade, aj v účtovníctve. Som strašne rada, že som objavila túto stránku.Je tu veľmi veľa užitočných informácií, kt. mi pomohli pri vypočítani dane.Robím teraz daňové pre manžela.Minulé roky som to nechcela robiť, pretože som bola s deťmi na materskej a bála som sa, že to pokašlem, keďže mám ekonomickú školu, ale nemám v tejto oblasti žiadnu prax.Tento rok som sa odhodlala, že ho spravím, aby som sebe aj jemu dokázala, že to dokážem.Viem, že sa to niekomu možno zdá smiešne, ale už 6rokov som doma s deťmi a potrebujem byť nejak užitočná, keďže sa mi nedarí nájsť si prácu v administratíve, rozhodla som sa, že zoberiem hocičo, len aby som bola medzi ľuďmi.Dúfam, že to daňové som spravila dobre, lebo manžel bude myslieť, že som prispatá.Ahojte, držte palce, Leozka
Muška
04.03.08,12:39
Leozka, vitaj a držíme Ti palce.

Máš ekonomickú školu, túto úžasnú www.stránku....tak hurá do toho.
Muška
04.03.08,12:48
Ahojte všetci!Tiež som nováčik, na porade, aj v účtovníctve. Som strašne rada, že som objavila túto stránku.Je tu veľmi veľa užitočných informácií, kt. mi pomohli pri vypočítani dane.Robím teraz daňové pre manžela.Minulé roky som to nechcela robiť, pretože som bola s deťmi na materskej a bála som sa, že to pokašlem, keďže mám ekonomickú školu, ale nemám v tejto oblasti žiadnu prax.Tento rok som sa odhodlala, že ho spravím, aby som sebe aj jemu dokázala, že to dokážem.Viem, že sa to niekomu možno zdá smiešne, ale už 6rokov som doma s deťmi a potrebujem byť nejak užitočná, keďže sa mi nedarí nájsť si prácu v administratíve, rozhodla som sa, že zoberiem hocičo, len aby som bola medzi ľuďmi.Dúfam, že to daňové som spravila dobre, lebo manžel bude myslieť, že som prispatá.Ahojte, držte palce, Leozka
Leozka,
a pozrela som si Tvoj prvý príspevok....klikni na stránku www.kros.sk je tam program zadarmo na vypĺňanie DP.