bz5
04.12.07,13:17
V dôsledku toho, že človek je zo dňa na deň z tejto našej situácie zúfalejší, prosím vás o radu ako postupovať. V spoločnosti Regentcars (www.regentcars.sk (http://www.regentcars.sk)) sme si objednali auto, ktoré nám aj doviezli. Autu už pred 3 týždňami skončila platnosť značiek a tak stojí nevyužité v garáži. Papiere nám z regentcars nie a nie poslať. Z neustáleho telefonovania, mailovania a "prosenia sa" sme už unavení. Raz je problém, že zamestnanec, ktorý to vybavuje je chorý, teraz momentálne to vraj zdržujú na úradoch. Jedná sa o auto dovezené zo zahraničia a tak čakáme na prepis... Neostáva nám nič iné len čakať?
hatorihanzo
18.01.08,06:44
Dobrý deň,
zarazila ma Vaša skúsenosť s firmou Regentcars, nakoľko aj ja tam mám
vybrané nejaké auto a chcem ho cez nich kúpiť.
Prosím, ozvite sa mi .
zolik2001
21.01.08,10:29
Dobry den

Je mi luto co sa vam stalo ale bohuzial toto je realita. zaujalo ma to lebo sam par krat v roku priveziem nejake auticko na predaj, je to len moja zaluba.
Rad by som vedel ci ste za auto zaplatili uz plnu sumu alebo len cast a taktiez by ma zaujimalo ako bola postavena zmluva.
Sam viem ze ja dokazem auto prihlasit do 2 tyzdnov a to nemam firmu. Ked sa niekto zaobera touto cinnostou profesionalne podla mojich skusenosti dokazu auto prihlasit za cca 3-4 dni. Ak to tak nieje potom je niekde problem s papiermi-but nieco stratili a tak ziskavaju cas alebo vas ozaj tak maju na haku a nezalezi im na zakaznikovi teda na vas. By som povedal ze z kazdeho troska. Este jednu vec. ak mate doklady od auta dnes vam uz poistovne dokazu poistit auto aj na prevoznych znackach a da sa to urobit aj cez internet ak by ste teda chceli auto pouzivat. Nepamatam si poistovnu ale nebude tazke to najst cez net.
Hej aby som nezabudol ziadajte zlavu za zdrzanie. Viem mala pravdepodobnost ale dobra firma by vam nieco vratila napr: 2000-4000sk a ved viete hoci len na benzin (naftu). Ja osobne by som to sam ponukol buducim majitelom.
S pozdravom
Julian Paranic
MandB
14.07.08,07:21
Vzhľadom k tomu že môj príspevok bol vymazaný z knihy návštev na stránke regentcars (asi sa im nepáči negatívna reklama) tak sa to isté pokúsim zreprodukovať tu. Auto dovezú to im nemôžem vyčítať ale to je asi jediné pozitívum :-) poviete si veď o to ide áno ale ......
NEGATIVA:
1) neberte si leasing od nich je drahý (budú Vás nútiť do neho lebo aj z toho im kvapká do peňaženky a pravdepodobne ani nepovolia iný leasing)
2) pred vyplatením nech Vám ukážu, predvedú auto aj s celou výbavou ktorú ste chceli a potom sa s nimi hádajte že tam nie je polovica toho čo ste chceli
3) obchodné jednanie na bode mrazu ale to je o ľuďoch nie každz máme obchodného ducha
4) aby som im toľko neubližoval tak Havarijné Poistenie sa cez nich oplatí ale to je tiež relatívne zaleží od vašej šikovnosti a možnosti .
5) moj pocit z celého obchodu? - silne negatívny, správny obchodník sa aspoň tvári ,,zákazník môj pán,,
Prajem vám lepšie skúsenosti ako aj obchod z danou firmou ako som mal ja.
Lepšie sa je učiť na skúsenostiach iných ako na svojich preto tie pocity z ,,obchodu".
bubienok
24.10.08,08:17
Z OSOBNEJ SKUSENOSTI ,NEODPORUCAM SPOLUPRACOVAT S FIRMOU ,REGENTCARS,[COLOR=Red]R-DOVOZ.
HROZNE JEDNANIE,DLHE CAKANIE NA AUTO, NEKOMPLETNE PAPIERE, AK VOBEC NEJAKE UVIDITE...A NEKONECNE TELEFONOVANIE A MAILOVANIE
RUKY PREC !!!!!!!!!!!!
Wes
16.10.09,12:50
Vedel by niekto odporucit serioznu spolocnost, ktora dovezie auto a vybavi vsetky potrebne formality. Ak vobec sa dnes este najde takato spolocnost.

Podelte sa o svoje skusenosti, ak uz ste uz absolvovali takuto strastiplnu cestu za vysnivanim autickom :)